Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovi iz Mozzarta mi nisu racunali kvotu 1, za prosle noci odlozeni MLB mec Washington-Toronto. Srecom te Nationalsi dobise, u matine terminu.

Mrzim to menjajnje pravila, kako kome odgovara. Jedino u Meridianu nema problema sa tim. U Millenniumu uvek moram da saljem gomilu mejlova, kako bi resili greske kod ubacivanja odlozenih meceva. <_<

Link to comment

šta mislite, hoće li serena odlučiti da se pojavi na terenu u dogovoreno vreme ili će opet da protestuje zbog nekvaliteta protivnica?

Link to comment

Hingis/Mirza @1,55

 

Uopšte nisam pratio dublove, ali verujem da je Safarova već u sutrašnjem meču i da razmišlja samo o šansi koja joj se ukazala sada i možda više nikada u životu.

Link to comment

MLB 1/4, tenis 0/1. Par losih MLB dana u nizu. Ne volim da igram kada su dva meca na programu. Juce je Scherzer delovao kao ok resenje, te prekrsih to pravilo i dosla je kontra naravno. Detroit nastavio los niz i protiv ove sezone kilavog Oaklanda. Over na Seattle-NY Yankees je dosao srecno, posto su gosti poravnali na 2-2, u 9. iningu. Jedini pogodak juce. Neocekivana gomila poena u San Franciscu. Tenis nisam mogao provuci nikako. MLB fix cenim ok(bar to vazi za april i delimicno maj). Poeni su pak tezi za odabrati, do sada. Ranijih sezona su mi underi bili top igra, no ove sezone ne dolaze gde treba. Nastavljen los niz, srecom te prepolovih uplatu.

 

 

MLB

 

St. Louis-Milwaukee 1 (Lackey-Nelson)

 

Seattle-NY Yankees 2 (Walker-Tanaka)

San Diego-NY Mets 1 (Shields-Gee)

 

Kvote 1.60, 2.97.

Lackey, 3-1, 3.86 ERA, protiv Brewersa. Krenuo sa, 3-3, 2.83 ERA. Nelson, 0-3, 10.24 ERA, protiv Cardinalsa. U sezoni, 2-5, 3.90 ERA. Lackey na Busch Stadiumu, 3-1, 1.30 ERA; dan, 2-0, 0.87 ERA. Nelson u gostima, 1-3, 4.55 ERA; raniji termini, 0-1, 2.92 ERA. Dva neocekivano tvrda meca u tekucoj seriji. Skor 1-1(obe ekipe zabelezile pobede od po 1-0). Lackey baca odlicno kod kuce, te bi kvalitetniji St. Louis trebao resiti seriju u svoju korist.

Walker nije nastupao protiv Yankeesa. Do sada, 2-5, 6.18 ERA. Tanaka je 1-0, 2.00 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 2-1, 3.22 ERA. Walker na Safeco Fieldu, 1-1, 2.22 ERA; dnevni mecevi, 0-1, 6.35 ERA. Tanaka na strani, 1-0, 0.68 ERA; po danu, 0-1, 4.35 ERA. Yankeesi su nesto bolji protiv desnjaka, dok je kod Marinersa obrnuta situacija. Walker je dosta bolji kod kuce, no gosti su pokazali da im ovaj protivnik odgovara. Tanaka nije nastupao od 23. aprila; udaraci imaju AVG od svega .175, protiv njega u tekucoj sezoni(4 starta). Ovo je serija gde gostujuci timovi dominiraju. Na poslednjih 10 medjusobnih duela, nijedna pobeda ekipe domacina.

Shields, 1-0, 1.29 ERA, protiv Metsa. Idealan pocetak sezone, 6-0, 3.69 ERA. Gee, 2-2, 2.52 ERA, protiv Padresa. Dosadasnji deo sezone, 0-2, 3.86 ERA. Shields kao domacin, 2-0, 3.16 ERA; vece, 3-0, 3.07 ERA. Gee na gostovanjima, 0-1, 4.26 ERA; nocni termin, 0-1, 4.26 ERA. Obe ekipe su za nijansu losije sa desnjacima. Shileds je u finoj formi, pa mislim da je San Diego blizi pobedi, samim tim i trijumfu u seriji(1-1 trenutno).

 

Prateci tiket, San Francisco PX, Philadelphia PX, Texas <8.5, Chicago Cubs 2, Cleveland 2. Kvota 13.24.

 

 

Tenis

 

Ferrer uzima set

Djokovic fix

Serena fix

Bacsinszky fix

 

Kvota 2.33.

Murray-Ferrer, barem egal mec u najavi. Realno je da Ferrer dodje do seta. Djokovic bi trebao konacno dobiti Nadala na RG. Serena i Bacsinszky, kao veliki favoriti.

 

 

Nista od fudbala za jaci ulog, no probah Norway kup, za sicu, Viking 4+, Stromsgodset 3+, Mjondalen 3+, Odd Grenland 4+, Stabaek 5+, 7+, Rosenborg 5+, 7+.

Link to comment

a zamisli da si na jači ulog odigrao đjokolajfa i bemelmansa i ovaj potonji idiot ima 0/10 brejk lopti, dok protivnik mu iskoristi dve od tri i dobije rezultatom 6:4, 6:4... i to rekoh da ubacim umesto nesigurne serene :lolol: odmoriću malo.

Link to comment

Novak-4.5, Serena-6.5, Marej gemovi vise. 2/3 i 3/3. Ovo sam resio da igram pre nego sam videdo kvote i hyendikepe i bas sam se smorio kad sam video cak 6.5 na Serenu, ali nisam hteo da menjam. Osecam da ce je razbiti.

Link to comment

S obzirom da je tenis došao u Srbiju 2006-e, jako slabo poznajem ovo, pa hajde Gli, Radar, ili bilo ko drugi, neka mi pojasni kako je moguće da je na Nadala 3,50?

Jasna mi je forma, i da Djoko kida, ali Nadal ima valjda 73-1 WL na RG..jasno da je Djoko favorit, ali zar 3,5 nije baš previše?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...