Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebem je u usta glupava, kako se raspala. Uzeo na prvom setu, pao na drugom, igrao sad i mec ali je poenta sto mi je vec mogla obezbediti jednu sigurnu finalistkinju a ovako ce da se grbavi do kraja, iako je lepo krenula. Kakva govna padaju s neba ovih dana, strasno.

Link to comment

Sta mislite za Wawrinku? Simon mi je delovao skroz neubedljivo do sada. Nishikori i Federer su mi prvi izbor, no ponekad sam i ja drcan pa bih dodao Wawrinku. :P

Link to comment

Sta mislite za Wawrinku? Simon mi je delovao skroz neubedljivo do sada. Nishikori i Federer su mi prvi izbor, no ponekad sam i ja drcan pa bih dodao Wawrinku. :P

Bolji je Wawrinka od Simona, i to ne malo ali zna on da se raspadne cesto. Ja bih tu isao u plus gemove
Link to comment

Da. Tog raspada se i ja pomalo plasim. Nista, Wawrinka ide na prateci. Dosta je i 1.50 kvota na Federer + Nishikori kombinaciji.

Link to comment

Kod muskaraca mislim da svi favoriti danas dobijaju, ali niko sa nulom. Ako Monfils danas bude u ekementu, to bi mogao da bude jako dug mec.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/4, tenis 1/1. Fudbal rutinski prosao. Izasao bih i sa golovima, u bilo kojoj varijanti, na sva 4 meca je doslo 3+. MLB iznenadjujuce lose. Tesko je pogoditi sve, no bar dva pogodjena para su bila vise nego realna opcija. Keuchel izdominirao protiv White Soxa i to je jedina dobra stvar od sinoc. Gio solidan, izasao na 5-4 za Nationalse, da bi bullpen "prodao" u 8. iningu, na 2 auta. Wacha je lepo krenuo, ali je u 6. iningu pustio 3-run HR, na dva auta. Cardinalsi retko dobiju, kada odigram na njih. Lincecum je primio 4 poena, tokom nepunih 5 ininga; verovatno njegov najlosiji ovosezonski mec. Udaraci se nisu pojavili, te nije bilo pomoci. Teniski tiket bez vece nervoze. Cekah San Francisco za kombo, ali se nije posrecilo. Ponekad mi je neverovatno, kako je tesko uklopiti isti(povremeno to ne uradim nijednom, u periodu od 10 dana). Dan je lepo poceo, no na kraju zavrsih u minusu(prvi put ove nedelje).

 

 

Fudbal

 

Viking-Valerenga 2+

Rosenborg-Tromso 3+

 

Kvota 1.54.

Norveska kombinacija; Rosenborg retko kada zakaze.

 

Prateci tiket, Lillestrom 2+, Rangers 2+, Cagliari 2+, Genoa 2+, Inter 3+, Sampdoria 3+, Torino 2+, Fiorentina 3+, Roma 3+. Kvota 10.81.

 

 

MLB

 

Houston-Chicago White Sox >8.5 (Roberto Hernandez-Danks)

 

San Francisco-Atlanta 1 (Bumgarner-Teheran)

 

LA Angels-Detroit 2 (Shoemaker-Price)

 

Kvote, 1.65, 1.55, 1.80.

Hernandez, 9-6, 5.60 ERA, protiv White Soxa. U sezoni, 2-3, 4.77 ERA. Danks, 0-3, 9.15 ERA, protiv Astrosa. Do sada, 2-4, 5.69 ERA. Nekadasnji Fausto Carmona kod kuce, 1-0, 4.81 ERA; dnevni mecevi, 0-0, 9.00 ERA. Danks u gostima, 1-3, 6.93 ERA; dan, 1-3, 5.26 ERA. Gosti iz Chicaga, bolje udaraju protiv desnjaka(D-.251;L-.212). Imali smo over, te under sinoc. Domaca postava je HR happy. White Soxi variraju kada je rec o ofanzivnoj produkciji. Sinoc su ostali na nuli, protiv fenomalnog Keuchela i veceras im je zgodna prilika za budjenje.

Bumgarner, 4-3, 3.00 ERA, protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 6-2, 3.00 ERA. Teheran, 2-2, 3.86 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 4-2, 4.91 ERA. Bumgarner kod kuce, 2-1, 2.53 ERA; raniji termini, 1-0, 0.00 ERA. Teheran na gostovanjima, 1-2, 7.42 ERA; dnevni mecevi, 2-1, 4.64 ERA. Bravesi losije udaraju, protiv levorukih picera(D-..250;L-.218). Skor u seriji je 2-1 za Giantse. Lincecum je imao i boljih nastupa od onog sinoc, ove sezone; napad je utihnuo, te su gosti dosli do pobede. Bumgarner je 5-1, 2.15 ERA, 7 startova unazad. Teheran je nesto losiji na strani, lici na 1.

Shoemaker, 1-0, 0.00 ERA, protiv Detroita. Za sada, 3-4, 5.44 ERA. Price, 4-4, 3.90 ERA, protiv Angelsa. Krenuo sa, 4-1, 2.97 ERA. Shoemaker na Angel Stadiumu, 0-3, 6.20 ERA; vecernji mecevi, 3-4, 5.44 ERA. Price je siguran van Comerica Parka, 3-0, 1.82 ERA; noc, 3-1, 4.65 ERA. Napad Detroita je u krizi; na poslednjih 6 meceva, su samo jednom postigli vise od 3 runa(6 nocas, ali su svejedno porazeni). Shoemaker jos uvek nije nasao proslosezonsku formu, Price baca veoma dobro, te bi gosti mogli doci do pobede i sa malo datih poena. Angelsi su vec dobili seriju(3-0) i ocekujem utesnu pobedu Tigersa. Ovo odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, NY Mets 1, Colorado >8.5, Arizona 2, NY Yankees <7.5, Pittsburgh H2(+1.5). Kvota 15.63.

 

 

Tenis

 

Nishikori fix

Federer fix

 

Kvota 1.46.

Na kraju stavih samo dva igraca na tiket, tamo gde mi je iznenadjenje malo verovatno.

 

Prateci tiket, Bryan/Bryan fix, Berdych >38.5, Hingis/Mirza fix, Wawrinka fix, Sharapova fix, Muguruza >21.5. Kvota 8.22.

Link to comment

Odigrah sva 4 muska tenisa over gemove. Nishi 31.5,  Vavrinka 38.5, Federer i Berdih po 39.5.  Za Nishkorija sam se dvoumio, ali opet oidgrah kao i ostale. Sustem 2/4 i 4/4.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...