Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

postoji li neki logican razlog da ana bude favorit protiv makarove? 2.5 se cini kao poklon.

Kod Ane se nikad nezna mada Makarova nije tolko dobra na sljaci pa mozda je zbog toga Ana blagi favorit. Bice težak meč mozda ode u tri seta. Jos mi je u glavi onaj meč sa Aus open 2011 kad je Makarova dobila 3.set sa 12-10. Mislim da je to njihov poslednji meč.

Link to comment

Igracu verovatno tri para na tiket, prilicno sam siguran u prolaz. Sok, Petkovicka i vise od 28.5 na Ferer - Boleli. Jebe me samo ovo zadnje jer je Ferer zivotinja protiv ovih osrednjih igraca ali valjda Simone moze odvuci jedan set u 12-13 gemova i to bi valjda bilo to.. I naravno, navijam da Azarenka izbaci Serenu jer onda imam sigurno nju ili Kvitovu u finalu protiv Sarapove i lako mogu proci.

Link to comment

kako mrzim ove što samo trče okolo i vraćaju loptu, kao jebena mašina za izbacivanje loptica. a i andrea bi mogla da proba da odigra svaki gem do kraja, ne sećam se da je erani jedan dobila bez velike muke.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/3, tenis 1/1, prodje prateci teniski tiket od prekjuce, te takodje jucerasnji siri teniski sa kvotom 20. Norvezani razocarali gomilom promasaja. Sudija nije svirao ocigledan penal, u zavrsnici meca. Sudjenje je jedina losa stvar i ovoj ligi. MLB je mogao bolje. Strasburg je rano izasao i na kraju je zafalio 1 poen za over. Harvey ponovo neubedljiv; plasim se da je rec o nekoj povredi. San Diego dobio walk-off grand slamom; puno srece na tom mecu. Teniska kombinacija je dosla manje-vise bez problema(braca Bryan su se mucila). Siri teniski tiketi mi se posrecise, drugi dan u nizu. Hlavackova i Hradecka volsebno okrenuse, kasnije je sve doslo lako. Vecernji rezultati su bili prilicno losi, ali me je tenis u potpunosti pokrio.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Aston Villa P/K1

Barcelona-A. Bilbao P/K1

 

Molde-Sandefjord 3+

Dortmund-Wolfsburg 2+

 

Kvote 1.51, 1.63.

Ne volim igrati golove, kada na red dodju finala kupova. Prvi tiket nesto jace. Arsenal ima fin tim, Barsa juri sva 3 trofeja. Pratim i dalje Norway, uz opreznih 2+, na Dortmund-Wolfsburg.

 

 

MLB

 

Houston-Chicago White Sox 1 (Keuchel-Quintana)

 

San Francisco-Atlanta 1 (Lincecum-Perez)

 

St. Louis-LA Dodgers 1 (Wacha-Frias)

 

Cincinnati-Washington 2 (Iglesias-Gio Gonzalez)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 1.65, 1.75.

Keuchel, 1-1, 3.97 ERA, protiv White Soxa. U sezoni, 6-1, 1.98 ERA. Quintana, 1-0, 3.63 ERA, protiv Houstona. Do sada, 2-5, 4.67 ERA. Keuchel kod kuce, 4-0, 1.32 ERA; dnevni mecevi, 2-1, 2.10 ERA. Quintana u gostima, 2-2, 4.97 ERA; dan, 0-3, 10.20 ERA. Gosti su nesto losiji protiv levaka(D-.251;L-.221). White Soxi su dobili 3 od poslednja 4 meca, dok su Astrosi 5-5, 10 meceva unazad. Gosti su dobili prvi mec serije, nakon preokreta, u 11. iningu. Matchup startera je potpuno na strani tima sa Minute Maid Parka, te odigrah 1.

Lincecum je 9-6, 2.76 ERA, protiv Atlante. Za sada, 5-2, 2.56 ERA. Perez bez nastupa protiv Giantsa. Pocetak, 0-0, 4.05 ERA. Lincecum na AT&T Parku, 4-1, 1.12 ERA; kasniji termin, 3-2, 2.50 ERA. Perez u gostima, 0-0, 5.40 ERA; noc, 0-0, 4.05 ERA. San Francisco je sigurnom igrom, dobio prva dva meca serije i Atlanti nece biti lakse ni na preostala dva. Danas igraju protiv Lincecuma, sutra je sa druge strane Bumgarner. Lincecum i dalje baca veoma dobro. Ovaj pocetak sezone, podseca na one dominantne nastupe, od pre par godina. Jos jedna lagana pobeda Giantsa u najavi.

Wacha nije nastupao protiv Dodgersa. Briljantan pocetak sezone, 7-0, 1.87 ERA. Frias takodje bez iskustva sa Cardinalsima. Krenuo sa, 3-2, 5.34 ERA. Wacha kod kuce, 2-0, 2.33 ERA; standardni termin, 4-0, 3.16 ERA. Frias na strani, 1-1, 3.00 ERA; noc, 2-1, 0.71 ERA. Wacha skoro savrsen do sada, pa me to pomalo i plasi, mora uleteti neki los start. Frias vise nego korektno resenje u rotaciji. Obe ekipe bolje udaraju, protiv desnorukih picera. St. Louis lako dobio prvi mec serije, 3-0. Nece biti lako Dodgersima ni veceras, no ovo ipak odigrah opreznije.

Iglesias nema nastupa protiv Nationalsa. Ukupan ucinak, 1-1, 4.26 ERA. Gio, 2-1, 1.06 ERA, protiv Redsa. Iglesias na svom terenu, 1-0, 3.00 ERA; dan, 0-1, 5.40 ERA. Gonzalez ne tako dobar u gostima, 2-2, 5.52 ERA; raniji termini, 2-1, 6.45 ERA. Redsi sinoc dobise, na otvaranju serije, no to im je tek druga pobeda, na poslednjih 10 meceva. Nationalsi i dalje u finoj formi, 7-3. Gio obicno dominira protiv vecerasnjeg rivala, te probah 2, ali i ovo bez zaletanja.

 

Prateci tiket, Minnesota 1, Texas >9.5, Detroit >7.5, NY Yankees H2(+1.5), Seattle >7.5. Kvota 15.75.

 

 

Tenis

 

Murray fix

Djokovic 3-0

Nadal 3-0

 

Ferrer 3-0

Serena fix

 

Kvote, 1.66, 2.03.

Murray vec ima sigurnu prednost. Novak je tek krenuo. Nadal igra protiv mnogo slabijeg rivala. Bolelli je ok igrac, no Ferrer sa takvima obicno lako izlazi na kraj. Serena ima tezak ispit i morao sam je odigrati, kada je kvota ovako dobra.

 

Prateci tiket je blizu pada. Prevara Cilic neocekivano lako dosao do 2-0 u setovima. Cilic >40.5, Makarova/Vesnina fix, Goerges fix, Sock >39.5, Stephens fix. Kvota 6.47.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nebi se ja Miljenko kladio na serenu ne igra dobro u zadnje vreme a Azarenka se polako vrača u staru formu. Ja sam igrao da Vika uzima set. Mozda si mogao da probas na Stevens kvota 1.25 ocekujem da pregazi Pironkovu.

Link to comment

Taj tiket sam odigrao slabije. Azarenka je sve bolja, no Serena je i dalje dovoljno dobra i morala bi da odigra prilicno lose, da bi ova imala sansu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakav sam ja kreten. Igrao uzivo hiljadu na Bolelija po kvoti 7, kad vec nisam uhvatio 12.75 pre pocetka, i imao kontru 2 kad je poveo 2:1, hteo lepo da prebacim da uzmem sigurne 2500 na oba znaka jer je Ferer zivotinja... i nisam nego sam pojacao sitno i cetvrti set pa cu poduvati jer tesko da moze nesto u petom. Sranje.

Link to comment

fala, gli, za ovog čarapu™, opalio ga u hendiju da se iščupam iz ženskog tenisa, uspelo je :sleep:

 

hteo sad da odigram viku da osvaja bar jedan set... ali neka, nek urliču bez mene.

Edited by Malvo
Link to comment

Ja sam u minusu nesto jako smesno jer sam prilicno lose gadjao od jutros, ali sam i pogodio neke stvari lepo kasnije, samo nisam zatezao kao sto umem pa zato nisam uzeo pare.

 

Sad sledi bomba na Azarenku, vrebacu je uzivo i gemove i svasta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...