Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ok, hvala na pojašnjenju.

 

Marathon bet ima ograničenje po pitanju uplate..mehh

 

Imas ogranicenje ali posle 20-30 min. mozes opet da odigras.

Link to comment

Cekam Gaskea na pratecem tiketu, za pokrice i on ne uspeva da zavrsi, nakon sto je okrenuo, posle gubitka prvog seta. Nastavljaju sutra, smor. <_<

Link to comment

Radaru brate i ja sam pao na Isnera ????

Jbg, bio sam prilicno siguran da dobija.

I danas prilicno blesav dan skoro kao i juce, ali ostadoh u plusu. Na srecu odustao sam od nekih opklada na koje bih pao.

Edited by radar
Link to comment

Jeben je Anduhar na sljaci, tu je prednost Conge samo u servisu. U dugim razmenama nije nista bolji, zajeban mec skroz ali mozda i dodje 3:1, jebem li ga...

 

Ja cu da vijam iznenadjenja na ove zenske u 11, bas su primamljive kvote na autsajderke. Bek sam odigrao pre pocetka po 3.51 a Lucicku cu da vrebam ako skoci kvota, malo mi bilo 2.65 iako sam tu mozda pogresio.

Link to comment

MLB 1/2, tenis 0/2, prateci teniski tiket je i dalje u igri, nadam se da ce Gasquet dobiti, za pokrice jucerasnjeg dana. Detroit oduvan u Los Angelesu, za lagani over. Ocekivao sam bolja izdanja Paxtona i Klubera jutros, te nije bilo undera. Serena izgubila gomilu gemova, protiv mnogo slabije igracice, neverovatno. Murray dobio sa 3-1, tja. Spojih dobro par overa i fikseva, videcemo da li ce to proci na kraju. Glavni tiketi su prosli lose. MLB deo mogu podvesti pod korektno, dok je RG razocaravajuci. Previse iznenadjenja za moj ukus.

 

 

Fudbal

 

Odd Grenland-Aalesund 3+

 

Kvota 1.57.

Poslednjih 10 duela ovih ekipa, na terenu Odd Grenlanda, je islo u 3+. Norway mi je trenutno jedina liga zanimljiva za golove.

 

 

MLB

 

NY Mets-Miami 1 (Harvey-Haren)

 

Cincinnati-Washington >7.5(DeSclafani-Strasburg)

 

San Diego-Pittsburgh 1 (Shields-Liriano)

 

Kvote, 1.55, 1.80, 1.85.

Harvey je 1-1, 4.03 ERA, protiv Marlinsa. Do sada, 5-2, 2.91 ERA. Haren, 4-3, 4.82 ERA, protiv Metsa. Sezona, 4-2, 3.09 ERA. Harvey kod kuce, 3-0, 2.33 ERA; vece, 2-1, 1.59 ERA. Haren u gostima, 2-2, 5.18 ERA; nocni termin, 1-2, 3.62 ERA. Metsi imaju 3 vezane pobede, gosti 3 poraza u nizu. Miami je 2-8, na prethodnih 10 meceva. Harvey je na PNC Parku u Pittsburghu, imao najlosiji start u karijeri. Pustio je cak 7 runova, nakon 15 ininga bez primljenog poena i danas ocekujem njegov povratak standardnoj dominaciji i frustriranju protivnika.

DeSclafani ima samo nepuna 4 ininga protiv Nationalsa, bez pustenog runa. Pocetak sezone, 2-4, 3.46 ERA. Strasburg, 1-1, 5.50 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 3-5, 6.50 ERA. DeSclafani na Great American Ball Parku, 0-2, 5.40 ERA; kasniji termin, 2-2, 2.90 ERA. Strasburg na strani, 2-2, 7.56 ERA; vecernji termin, 1-2, 8.47 ERA. Cincinnati je 1-9, 10 meceva unazad; Washington 8-2. Strasburg ima problema i na strani i kod kuce. Na poslednja 3 starta ima 11.25 ERA. Domacin je nesto losiji protiv desnorukih picera, ali im je danas dobra prilika za budjenje. Lici na lagani over.

Shields nije nastupao protiv Piratesa. Nije mogao bolje otvoriti sezonu, 6-0, 3.75 ERA. Liriano, 1-2, 2.42 ERA, protiv Padresa. Za sada, 2-4, 3.86 ERA. Shields kod kuce, 2-0, 3.20 ERA; vece, 3-0, 3.08 ERA. Liriano na gostovanjima, 1-1, 1.91 ERA; noc, 0-4, 6.49 ERA. Pittsburgh je nocas lagano dosao do pobede, iza Burnetta i imaju niz od 7 trijumfa. Shields baca odlicno ove sezone, ima 8 kvalitetnih startova u 10 nastupa, te mislim da domacin ima realne sanse za pobedu. Padresi retko gube serije od Piratesa; imaju skor 40-17, na prethodnih 57 medjusobnih duela.

 

Prateci tiket, Baltimore 1, Toronto >8.5, Houston 1, LA Dodgers <8.5, Detroit >7.5. Kvota 18.31.

 

 

Tenis

 

Bryan/Bryan fix

Sharapova fix

Wawrinka fix

 

Kvota 1.54.

Manje meceva, posto smo vec dosli do 3. kola, te ubacih i dubl. Nisam odusevljen dosadasnjim rezultatima na RG. Ocekivao sam logicnije rezultate, mozda je i bolje sto retko igram tenis.

 

Prateci tiket, Ivanovic fix, Cornet fix, Federer 3-0, Nestor/Paes fix, Matkowski-Zimonjic fix, Monfils >38.5, Kerber >21.5, Hlavackova/Hradecka fix, Tsonga fix. Kvota 20.93.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...