Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

uzeh juce neke pare na domacoj kosarci, pa valja to danas vratiti u kladionicu.

kako je slaba ponuda u ostalim sportovima (bar do veceras i kosarke) odlucih se da igram tenis, koji minimalno pratim.

ovo su mi ideje, odigrao bih jedan tip po paru, pa ako moze neki savet od vas koji pratite bio bih veoma zahvalan :)

teniss.jpg

 

 

Arnaboldi je odlican celendzer igrac ali nema mnogo iskustva na ovakvim turnirima i sa ovakvim igracima. Cilic trenutno nije u nekoj strasnoj formi ali opet bi trebao to da resi rutinski i mislim da ce jako teski doci hendikep -2.5 seta na Italijana a gemove mozda moze odvuci u 29.5 vise, mada je to mec za izbegavanje jer se unapred zna pobednik. Kokinakis - Tomic vise od 38.5 gemova i da ne razmisljas, mani se keca i bilo cega drugog. Almagro ima igracki kvalitet da uzme set Nadalu ali je u glavi ipak dileja i verovatno ce se raspasti kao i svaki put do sad, mada bih ja voleo da izbaci ljigavka ali mrka kapa. Sardi moze dobiti Iznera ali i tu je mozda bolje igrati vise gemova, bice 4 ili 5 dugackih setova verovatno. Kod zadnja dva para se nikako ne slazem, mislim da ce Robredo i Boleli proci.

 

Ja cu zakuvati jedan singl sad u pola 11, dva mlada igraca na nekom levom turniru. Mmoh od 17 godina protiv Majchrzaka od 19, igram na mladjeg po kvoti 3.30 jer je juce izbacio prvog nosioca Podlipnik-Kastilja. Ovaj drugi ima 15-3 ove godine na sljaci ali to su sve fjucersi pa mi to ne znaci mnogo, moram da probam, i prvi set i mec. Ostalo kasnije, kad uzmem lovu na ovome :D

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/3, tenis 1/2. Sevilla je imala neocekivano mnogo problema, no dobise nekako. Felix je ponovo izdominirao, Cruz resio mec, nakon izlaska Archera. Minnesota-Boston, rutinski over. Richards je mogao lepse proslaviti rodjendan, no ne moze uvek sve doci. Kako je tenis juce dosao lose, dobro je da sam i imao izlazni tiket. Pokrih se na kraju, mada sam uplatu mogao bolje rasporediti(jaci tiketi 2/4, slabiji 2/2).

 

 

MLB

 

LA Angels-Detroit >7.5 (Wilson-Farmer)

 

Seattle-Cleveland <6.5 (Paxton-Kluber)

 

Kvote, 1.80, 1.85.

Wilson je 2-3, 5.49 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 2-3, 3.36 ERA. Farmer ce veceras imati prvi ovosezonski start. Nije nastupao protiv Angelsa. Wilson kod kuce, 1-1, 3.76 ERA; vecernji termin, 2-2, 2.23 ERA. Napad Angelsa je bio solidan protiv Padresa, ali ipak nedovoljno za pobedu u seriji. Tigersi su u Oaklandu dali samo 4 poena, na 3 utakmice i ipak dosli do 2 trijumfa. Puno kvalitetnih udaraca, u obe postave. Farmer je odlican na AAA nivou, no MLB je druga prica. Ocekujem efikasan mec, pri cemu je pitanje pobednika neizvesno.

Paxton bez iskustva sa Indiansima. Do sada, 3-2, 3.52 ERA. Kluber, 1-0, 0.00 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 2-5, 3.49 ERA. Paxton na Safeco Fieldu, 2-2, 3.29 ERA; nocni mecevi, 2-0, 4.86 ERA. Kluber u gostima, 0-3, 4.00 ERA; vece, 1-2, 2.09 ERA. Na poslednjih 6 startova, Paxton je 3-1, 1.63 ERA. U karijeri je 7-2, 2.31 ERA, na 12 startova na stadionu Marinersa. Kluber je pustio samo 2 runa, na prethodna 3 starta, te zabelezio 2 pobede i jedan mec bez odluke, zbog loseg ucinka napada. U ovom intervalu je imao 37 strajkauta. Seattle losije udara protiv desnorukih picera(D-.227;L-.261).Tvrd mec u najavi, lici na under.

 

Prateci tiket, Texas H1(+1.5), NY Yankees >7.5, Pittsburgh 2, Atlanta H2(+1.5). Kvota 7.48.

 

 

Tenis

 

Murray 3-0

Ferrer 3-0

 

Kvitova fix

Serena 9- 1.set

Djokovic 3-0

 

Kvote, 1.64, 1.53.

Kvitova se muci na startu meca, nadam se da ce se stabilizovati, kao i pre par dana. Serena standardno, te par top igraca u hendikepu, na osnovu statistike medjusobnih duela.

 

Prateci tiket, Mayer fix, Petkovic fix, Wozniacki >18.5, Tomic >38.5, Azarenka fix, Goffin >36.5, Isner 10+ 1.set, Gasquet fix, Anderson fix. Kvota 17.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dakle, jos jednom se potvrdilo sledece: srednji ili jaci ulog na jaku kvotu = profit. Sve ostalo je cisto bacanje para. Odigrao sam tiket sa favoritima gde je Monako vec pao, Bagdatis je na dobrom putu da izgubi, Gulbis puko prvi set a znamo da je debil i da ce tesko okrenuti... zlo i naopako sve. Jaka kvota mama, nema drugacije.

 

imam za jači ulog hs na petkovićevu i voznijacki i tokom svakog poena mi kroz glavu prolazi ovaj post.

Link to comment

Ne bih se slozio. To igranje na vece kvote je vise stvar srece. Cekas da nesto uleti, ako uleti. Plus sto moras imati puno para za ispratiti.

Meni jedino ovakva disciplinovana igra, donosi neki prihod, na duze staze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Arnaboldi je odlican celendzer igrac ali nema mnogo iskustva na ovakvim turnirima i sa ovakvim igracima. Cilic trenutno nije u nekoj strasnoj formi ali opet bi trebao to da resi rutinski i mislim da ce jako teski doci hendikep -2.5 seta na Italijana a gemove mozda moze odvuci u 29.5 vise, mada je to mec za izbegavanje jer se unapred zna pobednik. Kokinakis - Tomic vise od 38.5 gemova i da ne razmisljas, mani se keca i bilo cega drugog. Almagro ima igracki kvalitet da uzme set Nadalu ali je u glavi ipak dileja i verovatno ce se raspasti kao i svaki put do sad, mada bih ja voleo da izbaci ljigavka ali mrka kapa. Sardi moze dobiti Iznera ali i tu je mozda bolje igrati vise gemova, bice 4 ili 5 dugackih setova verovatno. Kod zadnja dva para se nikako ne slazem, mislim da ce Robredo i Boleli proci.

 

Ja cu zakuvati jedan singl sad u pola 11, dva mlada igraca na nekom levom turniru. Mmoh od 17 godina protiv Majchrzaka od 19, igram na mladjeg po kvoti 3.30 jer je juce izbacio prvog nosioca Podlipnik-Kastilja. Ovaj drugi ima 15-3 ove godine na sljaci ali to su sve fjucersi pa mi to ne znaci mnogo, moram da probam, i prvi set i mec. Ostalo kasnije, kad uzmem lovu na ovome :D

hvala

cekam ja onda ipak kosarku, posto sam se ocigledno nalupetao sa ovim tipovima :)

Link to comment

Najgore od svega je što nema fudbala, i onda od 11h prepisujem ove tenis tipove, a pojma nemam o čemu se radi..samo nerviranje

Link to comment

+1 :D

 

ja pride još i lupam neke parove, a veze nemam sa životom - samo da bih pratio. na ove druge redovno padam, a srećom a ove prve radar i gli znaju .

Link to comment

Sta mislite o Watson- Stephens? Vuce me kvota na Watson,a i 4-0 u medjusobnom skoru. A slicno su rangirane pa ne znam otkud tolika kvota

Link to comment

Jeste tu prevelika kvota i moze dobiti Votsonova, nevezano za H2H meceve, ali je Stivens generalno bolja igracica. Mislim da ce tu biti 3 seta ali necu igrati nista, iako je potencijalno dobar mec za one moje seme i kombinacije, da stavim jaci ulog na Votson i cekam da krene dobro pa da se okrenu kvote i vijam kontru uzivo. Ipak cu izbeci, mozda prokine Stivens danas protiv nje, ko zna. Prosla mi Gerges, steta sto sam igrao samo mec a ne i drugi set, nekako je bilo vidjeno da ima snage da zavrsi 2:0. Kvitova me jebe samo tako za ono sto sam igrao da osvaja po 13.85 kvoti ali evo uzela je brejk u trecem i valjda nece usrati sad.

 

 

 

Ne bih se slozio. To igranje na vece kvote je vise stvar srece. Cekas da nesto uleti, ako uleti. Plus sto moras imati puno para za ispratiti.

Meni jedino ovakva disciplinovana igra, donosi neki prihod, na duze staze.

 

Sreca je svakako potrebna u kladjenju, nevezano za kvote. Meni licno samo velike kvote donose profit, kad igram na ono sto znam i sto pratim i kad se koncentrisem i sagledam sve faktore. Kad se kladim par hiljada na mec Ameal - Senatore na turniru u Porto Alegreu, recimo, tu vec sreca igra presudnu ulogu. Sto se tice malih kvota, jedino sto bih ja eventualno radio je dva para sa kvotama po 1.4-1.5 da se dobije kvota 2, dok mi je sve ispod toga suludo i takodje dosta zavisi od srece. Lakse je dobrom analizom naci jedan par sa kvotom 2 ili 3 nego x parova sa kvotama 1.1, 1.2 i slicnim.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Od Stephens se dugo ocekivalo da bude nova Serena, no nije ni blizu toga. Nema kontinuitet rezultata. Watson je po meni prosecna igracica, koja ume da napravi probleme, ali nema kvaliteta za vrh.

Link to comment

Singlirao sam da Watson uzima bar jedan set. A na jednom za manju uplatu sam odigrao na Watson i vezao sa jos nekoliko meceva

 

Troicki - Boleli mi deluje da ce biti dug mec. Probacu na sitno da ide u 5 setova

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...