Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

izvinjavam se na delimicnom offu, ali moram podeliti sa vama.

radnici mozzarta dobili instrukcije da u kladzama mora da se prati fashion tv :O

 

ima li neko smislenu ideju za ovo?

Link to comment

MLB 4/4, tenis 2/2, prosao i kombo. Napad je ispratio Bumgarnera, te je dosla lagana dvojka. Price odlican. Oakland je imao solidan broj ljudi, u poziciji za poentiranje, ali se srecom nisu snalazili. Soria zatvorio mec, bez vecih problema. Pustao je dosta HR, u poslednje vreme, sve u situacijama, kada je Detroit imao 2 i vise poena prednosti. Jutros samo dabl na 2 auta, srecom bez posledica. Dodgersi dobise lakse nego sto sam ocekivao. Kershaw siguran, udaraci raspolozeni. Metsi dozvolise preokret, no dobise nekako u 10. iningu. Dabl teniskih undera prodje lagano. Fiks je bio mucan. Kvitova je jedva dobila, Djokovic zamalo izgubio set. Tesko je naci manu ovakvom danu. Kombo nisam mogao promasiti.

 

 

Fudbal

 

Dnipro-Sevilla P/K2

 

Kvota 1.54.

Finale EL. Vidim da na Dnipro pada kvota, samo mi nije jasno zbog cega. Na kraju odigrah opreznije. Kvota je iz Millenniuma.

 

 

MLB

 

Minnesota-Boston >8.5 (Hughes-Porcello)

 

LA Angels-San Diego 1 (Richards-Cashner)

 

Tampa-Seattle 2 (Archer-Felix Hernandez)

 

Kvote, 1.80, 1.60, 1.75.

Hughes, 5-8, 5.12 ERA, protiv Bostona. Do sada, 3-4, 4.50 ERA. Porcello, 8-7, 3.91 ERA, protiv Minnesote. U sezoni, 4-3, 5.07 ERA. Hughes kod kuce, 2-1, 5.11 ERA; po danu, 1-3, 5.40 ERA. Porcello u gostima, 1-1, 4.56 ERA; raniji termin, 1-1, 7.62 ERA. Skor u seriji 1-1. Isti je i over/under odnos. Napad Red Soxa ne igra kako se ocekuje. Tri runa, na prva dva meca serije, su ispod svakog ocekivanja. Ortiz nije u formi, te je pomeren mesto ispod u batting orderu, pa ocekujem da ce biti nadrndan, te zeleti da pokaze da je to greska. Vreme je da skupi lineup Bostona, dokaze na terenu da vredi toliko. Twinsi daju poene u dovoljnoj meri, pa bi uz njihov korektan doprinos, trebao doci lagani over.

Richards nije nastupao protiv Padresa. Za sada, 4-2, 2.98 ERA. Cashner ima samo 3 ininga bez pustenog runa protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 1-7, 2.89 ERA. Richards ima dosta bolje nastupe na Angel Stadiumu, 2-0, 1.74 ERA; vecernji termin, 2-0, 3.60 ERA. Cashner na gostovanjima, 1-3, 3.30 ERA; nocni mecevi, 0-5, 3.50 ERA. Cashnera losa sreca prati iz meca u mec. Ima odlican ERA, no podrska je kriminalna. Slicna stvar mu se smesi i danas. Richards obicno dominira kod kuce, a danas mu je jos i rodjendan, te ce se sigurno potruditi da odigra dobro. Obe ekipe ne briljiraju ofanzivno i nesto su losije protiv desnorukih picera. 

Archer, 0-2, 4.11 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 5-4, 2.40 ERA. Felix, 5-2, 2.12 ERA, protiv Tampe. Pocetak sezone, 7-1, 2.19 ERA. Archer je na Tropicana Fieldu, 2-4, 3.38 ERA, dan, 3-1, 1.40 ERA. Hernandez na strani, 3-0, 2.45 ERA; raniji termin, 2-0, 2.84 ERA. Felix je u Tampi 0-2, 3.23 ERA, na 4 starta. Seattle je vec dobio seriju(vode 2-0 u pobedama), te ovo odigrah opreznije. Felex je Felix i ne sumnjam u njega, no i Archer je u odlicnoj formi.

 

Prateci tiket, Texas >8.5, Colorado >7.5, Oakland 1, Houston H2(+1.5), Washington 2, LA Dodgers 1. Kvota 20.86.

 

 

Tenis

 

Sharapova 9- 1.set

Nishikori fix

Kerber fix

 

Wawrinka fix

Monaco fix

Monfils fix

 

Kvote, 1.66, 1.66.

Sharapova je jedva odrzala prvi set u okviru undera. Wawrinka vodi, nadam se da ce i ovo ostalo doci ok.

 

Prateci tiket, Verdasco fix, Stosur 9- 1.set, Cuevas >38.5, Fognini fix, Bautista-Agut fix, Muguruza >20.5, Kohlschreiber fix, Suarez-Navarro 9- 1.set. Kvota 15.04.

Link to comment

Verovatno su dobili savet od nekog marketinškog maga.

Ne bih rekao da je nešto posebno

naravno

ali je suludo

ili ja ne razumem moderne trendove

mozda ce postaviti opkladu u kakvim gacama ce izaci na reviji

 

 

jao ili kao sa onom akcijom selfija imaju ideju da privuku zene posto gube ogorman broj igraca :D

Link to comment

Opet lose otvorio dan, vadi me samo Bendzamin Beker ako totalno okrene Verdaska, tu imam 2000 na 4.9 kvotu. Posto su njemu sanse minimalne, treba mi neka bomba danas za jedno 5000 a to ce biti verovatno Djordji protiv Muguruze po 3.45, ona ima kvalitet da iznenadi a Muguruza ume da se raspadne neplanirano. Od Markosa verovatno nema nista, Monako mozda i okrene ali dzabe. Idemo Bendzamine Bekeru :D

Link to comment

U kakvoj govnarskoj kladionici radim, strasno. Cekam Bekera za 9800, na 4:3 u petom kvota 1.61 na kontru na Verdaska. Beker imao 0:30 na servis Verdaska, hteo da branim da izvucem bar ulog jer bi kvota bila blizu 2.5 i mogao bih lagano ali olosi sklonili kvote i nisu vracali do 4:4, jebem ih u usta odvratna. Sad necu braniti ni po kvoti 10, daj Boze da dobije nekako Bendzamin bratina.

Link to comment

A što se ne pokrivaš u nekoj drugoj kladži?

Baš zbog takvih (i gomile drugih) stvari treba imati naloge na svim mogućim kladionicama.

Link to comment

Imao sam 2.75 i kod mene kad je imao 0:30 u jednom momentu ali sad necu iz principa, poceo Verdasko opasno da mi ide na kurac sa ovim vadjenjem iz polumrtvih. Neka bude kako mora, neka pobedi nepriznati sin Borisa Bekera!

 

A ne volim da igram onlajn uopste, mada ti je ideja skroz na mestu.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Dakle, jos jednom se potvrdilo sledece: srednji ili jaci ulog na jaku kvotu = profit. Sve ostalo je cisto bacanje para. Odigrao sam tiket sa favoritima gde je Monako vec pao, Bagdatis je na dobrom putu da izgubi, Gulbis puko prvi set a znamo da je debil i da ce tesko okrenuti... zlo i naopako sve. Jaka kvota mama, nema drugacije.

 

Ode dvica i na Kamilu Djordji, necu bas da preterujem ali morao sam bar nesto.

Link to comment

uzeh juce neke pare na domacoj kosarci, pa valja to danas vratiti u kladionicu.

kako je slaba ponuda u ostalim sportovima (bar do veceras i kosarke) odlucih se da igram tenis, koji minimalno pratim.

ovo su mi ideje, odigrao bih jedan tip po paru, pa ako moze neki savet od vas koji pratite bio bih veoma zahvalan :)
teniss.jpg

Link to comment

Gavrilova @1,80

 

Dabl @1,85

Baghdatis

Kerber

 

Dabl @1,69

Monaco

Suarez Navaro 2-0

 

 

Dabl @1.88

Kerber 2-0

Suarez Navaro 2-0

1/3 = -1,50  :thumbdown:  Kakav je juče dan bio, super sam i prošao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...