Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, sto je Boston favorit (1.70) u gostima protiv Minesote (2.10)? Ovako povrsno i neuko gledano trebalo bi da je obrnuto?

Edited by Nesh
Link to comment

Boston individualno ima mnogo bolji tim. Buchholz startuje za njih veceras i prilicno je popravio formu, 1-1, 2.49 ERA, na poslednja 3 starta, no ne bih se smeo zakleti u njega. Pelfrey je korektan, od starta sezone i ima samo jedan poraz. Niko nije ocekivao ovako dobar ucinak Minnesote, 26-18. Ne kazem da su krs ekipa, no za fantasy bih tesko uzeo nekog njihovog igraca. Lazem, imam jednog, ali ga ubacujem po potrebi. Twinsi daju dosta poena, sto je i sinoc bio slucaj. Na prethodnih 10 meceva su 7-3 i ne bih igrao protiv njih, jer postujem pravilo da igram na timove koji dobijaju. Red Soxi su imali finu seriju protiv Angelsa, ali su nocas razbijeni. Egal mec na papiru, vidim da svi na coversu igraju 1(bar kada je o ekspertima rec).

Link to comment

Ceo dan drobim svima da se Sok opasno popravio na sljaci i da je prevelika kvota na njega protiv Dimitrova, i dinar nisam stavio na dvojku. Sad bih voleo da izgubi do kraja ali nema sanse, nije Bugarin dovoljno psihicki stabilan za tako nesto. Makar Mladenovicku nisam propustio, cak pojacao i brejkove na pocetku drugog seta i tu sam lepo prosao, ipak je Busard mlada i neiskusna jos uvek. Juce totalni potop i minus od 150e, danas vraceno malo preko pola i sad igram samo na sitno jer tesko da cu pogadjati u nizu.

 

Igracu vise gemova i dvojku na Estrelju Burgosa protiv Kareno buste, to mi je bio vidjen mec za 5 setova a lepo se otvorilo sa 6:3 za Spanca u prvom i sad je lepa kvota i na dvojku a moze doci, ovaj se uvek bori do kraja.

Link to comment

Trebl @1,57

Ferrer 3-0

Novak 3-0

Berlocq

1/1 = +0,57  :thumbsup:  Prošlo na mišiće, ali mi danas baš nije bio nikakav izbor... dobro da sam i ovo odigrao.

Link to comment

Gavrilovu sam ispratio u prvom kolu i bila je odlicna. Sto se Lisicki tice, video sam samo rezultat.

Meni su za sutra glavni fiksevi Monaco, Baghdatis i Kerber.

Link to comment

Meni je Gavrilova jako gotivna, mala se bori kao lavica uvek (bori se i Estrelja Burgos, doduse, pa je danas svetski poduvao :D ), samo mi nekako ne sme biti favorit protiv Lisicki. Tu bi trebalo da dodje vise gemova, ocekujem napet mec i verovatno tri seta.

Link to comment

lisicki nije dobra na šljaci, predebela je, a ova mala (iritantna do bola kad igraš protiv nje) sve stiže i u odličnoj je formi, tako da mislim da jeste opravdano blagi favorit.

Link to comment

Hvala. I ja cu odigrati keca. Lepa je kvota, pa da mi posle ne bude zao ako dobiju. Razmatram Giantse H2 i Metse 1& over 7.5.

 

Proslo. Samo sam umesto cistog keca na Minesotu ipak odigrao H1:

 

new-picture-19.png

 

:)

Link to comment

Ma jeste ona u formi i sve vuce na njenu pobedu, znam i da Lisicki bolje igra na brzim podlogama, nego me u ovakvim situacijama uvek odbija neiskustvo. Preskacem ili cu odigrati na tiket vise od 20.5, to je prilicno niska granica za ovako otvoren mec.

 

Monako bi trebao da je zicer po 1.38 ili koliko je vec, u zenskim dublovima su kao ziceri Vinci/Knap i Mladenovic/Babos, kod muskaraca bi Krajinovic i Troicki trebali lagano da ispadnu od para Bopana/Mergea, u zenskom singlu nemam nijednu "siguricu" koja mi nije klimava a kod muskaraca ima bas svasta zanimljivo. Verdasko i Beker su na betonu i travi igrali uvek zanimljive meceve pa bi Nemac mozda i na sljaci mogao da izvuce vise od 28.5, to je prakticno jedan tajbrejk i dva prosecna seta. Bagdatis dobra kvota protiv mladog Bosanca a ipak je on stari vuk, Simon - Klizan isto vidjeno smaranje u bar 4 duza seta, mozda i svih 5... ove kasnije meceve nisam jos ni gledao, mora se zakuvati nesto od 11 vec :D

Link to comment

Ma nije to nista gotovo, zene su cudo. Meni je samo krivo sto su moji pred pocetak meca digli kvotu na Lisicki na 2.42 iz nekog verovatno samo njima poznatog razloga a ja dok sam nazvao da mi se otkuca mec vec poceo, i u lajvu stavili 1.90 na nju. Verovatno se igralo na Gavrilovu dosta pa zato, posto nema sanse da sme da bude 2.4 na Lisicki pre meca, da ga jebem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...