Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 1/2, tenis 0/1. City u samoj zavrsnici postize drugi gol, te je fudbalski tiket dosao nekako. Cardinalsi ne samo da su dosli sa hendikepom, vec su lagano i dobili mec, Wacha ponovo sjajan. Zafalila dva poena u New Yorku, za over. Yankeesi ponovo porazeni. Halep razocarala egal mecom protiv autsajderke. Sporedni fudbalski tiket, nije bio blizu. Prateci MLB pade na Tampa-Oakland PIX, teniski na Karlovica over,tja. Mogao je uci jos jedan singl ili neki od ova dva tiketa, no nije se dalo. Korektna nedelja, mada sam imao i bolje periode.

 

 

MLB

 

Milwaukee-San Francisco H2(+1.5) (Lohse-Lincecum)

 

Minnesota-Boston >8.5 (Nolasco-Kelly)

 

Oakland-Detroit H2(+1.5) (Hahn-Greene)

 

Kvote 1.55, 1.85, 1.50.

Lohse, 3-3, 4.70 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 3-4, 5.53 ERA. Lincecum, 4-3, 4.16 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 4-2, 2.08 ERA. Lohse kod kuce, 2-2, 7.09 ERA; po danu, 1-2, 7.56 ERA. Lincecum u gostima, 0-1, 4.02 ERA; dnevni mecevi, 1-0, 0.00 ERA. Obe ekipe su vezale po dva poraza. Milwaukee je izgubio seriju u Atlanti 3-1. Giantsi su nakon fenomenalne serije pobeda(8), podelili plen u Denveru(2-2), u seriji koja je obilovala prekidima zbog kise. Gosti su sigurno kompletnija ekipa i jedini minus danas im je sto su sinoc kasno zavrsili mec. Ocekujem da ce Lincecum nastaviti seriju dobrih nastupa i odrzati mec makar u egalu, pa odigrah hendikep.

Nolasco, 2-2, 5.08 ERA, protiv Bostona. Za sada, 4-1, 6.00 ERA. Kelly nije nastupao protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 1-3, 5.13 ERA. Nolasco na Target Fieldu, 2-0, 6.30 ERA; dan, 2-1, 9.00 ERA. Kelly na gostovanjima, 1-1, 4.88 ERA, raniji termin, 1-1, 4.97 ERA. Minnesota i dalje igra iznenadjujuce dobro. Imaju 7-3 skor, na poslednjih 10 meceva. Napad im je prilicno produktivan. Boston je niz metiljavih nastupa, prekinuo dobivsi seriju protiv Angelsa, 2-1 u pobedama, i to prilicno lako, nakon startnog poraza. Udaraci su konacno proradili(19 poena, 3 meca unazad). Lineup Red Soxa, ima bolji ucinak, protiv desnorukih picera. Ocekujem nastavak trenda dobrog ucinka oba napada i probah over.

Hahn bez nastupa protiv Detroita. Pocetak sezone, 1-4, 4.43 ERA. Greene takodje bez istorije sa Oaklandom. Krenuo sa, 4-2, 4.05 ERA. Hahn kod kuce, 0-1, 3.52 ERA; dnevni termin, 0-1, 3.09 ERA. Greene van Comerica Parka, 2-1, 5.40 ERA; po danu, 2-0, 3.72 ERA. Oakland je dosta bolji protiv desnjaka(D-.265;L-.212), Detroit podjednako dobar i protiv levaka i protiv desnjaka(D-.278;L-.276). Napad Athleticsa je malo zivnuo u Tampi i dosao do podele plena(2-2). Detroit je vezao dva poraza protiv Astrosa, takodje 2-2 u seriji. Deset meceva unazad, imaju 5-5 skor. Lineup Tigersa je sigurno ubojitiji, te ocekujem da ce imati sanse za pobedu veceras(ili da makar ostanu u okviru hendikepa).

 

Prateci tiket, NY Mets 1, Houston H2(+1.5), Texas >8.5, Toronto 1, LA Dodgers 1, LA Angels <7.5. Kvota 18.77.

 

 

Tenis

 

Suarez-Navarro fix

Sharapova fix

Azarenka fix

Murray 3-0

 

Kvota 1.52.

Moracu se drzati svog starog pravila, fiks sa fiksom, gemovi sa gemovima. 

 

Prateci tiket, Berdych 3-0, Verdasco fix, Bellucci fix, Kerber 9- 1.set, A. Radwanska 9- 1.set, Monfils fix, Querrey >40.5, Kyrgios fix. Kvota 8.39.

 

Fudbal me nije dojmio za singl, te odigrah tiket za pracenje, Middlesbrough w1, Lillestrom 3+, Rosenborg 3+, Basel 3+. Kvota 7.69.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lacio - Roma: Taman se spremam da odigram X, kad vidim da je kvota na X smanjena (najveca od kladionica u kojima igram je 2.60 u Socceru).

Pogledam situaciju i vidim da Roma (direktan plasman u Ligu sampiona) ima bod vise od Lacija (kvalifikacije za Ligu sampiona), a Lacio 3 boda vise od Napolija (Liga Evrope). Bod Laciju osigurava kvalifikacije za Ligu sampiona, poraz ih dovodi u situaciju da u poslednjem kolu na gostovanju Napoliju ne smeju da izgube (Napoli prvu dobio, a gleda se medjusobni skor).

Dakle, kladionice cene da i jednima i drugima odgovara bod.

A poznato je i da se mnogo vole, te miroljubivi rasplet ne bi bio iznenadjenje! :D

Obicno ne igram te smanjene kvote al cu ovog puta ipak odigrati na nekom tiketu jer mi se to motalo po glavi i pre analize situacije na tabeli.

Link to comment

Nije uspeo Vani, Tomic iskoristio svoje sanse a on svoje nije. Imam dubl Tiem + Krunicka ali ova nasa jebava, gubi se u drugom setu jako...

Edited by Zli Gli
Link to comment

Lacio - Roma: Taman se spremam da odigram X, kad vidim da je kvota na X smanjena (najveca od kladionica u kojima igram je 2.60 u Socceru).

Pogledam situaciju i vidim da Roma (direktan plasman u Ligu sampiona) ima bod vise od Lacija (kvalifikacije za Ligu sampiona), a Lacio 3 boda vise od Napolija (Liga Evrope). Bod Laciju osigurava kvalifikacije za Ligu sampiona, poraz ih dovodi u situaciju da u poslednjem kolu na gostovanju Napoliju ne smeju da izgube (Napoli prvu dobio, a gleda se medjusobni skor).

Dakle, kladionice cene da i jednima i drugima odgovara bod.

A poznato je i da se mnogo vole, te miroljubivi rasplet ne bi bio iznenadjenje! :D

Obicno ne igram te smanjene kvote al cu ovog puta ipak odigrati na nekom tiketu jer mi se to motalo po glavi i pre analize situacije na tabeli.

 

Sad pisao na Seriji A, moglo je i da se gadja tacan rez, lepa kvota na 0:0 - 8, dok je na 1:1 4.50. Istorija kaže da obično bude nula kad su ovakvi dueli gde X igra i jednima i drugima. Ista priča bio Atletiko sad za vikend sa nekim davljenicima, Almerija valjda. X bio 2,40 ali na 0:0 bila lova. Sve ovo je naravno naknadna pamet.

Link to comment

Sutra obratiti pažnju na meč Edmund (121) - Robert (558). Robert je dosta iskusniji igrač, a uz to je i domaćin koji ume posebno u Francuskoj da odigra odlično. Loš renking ima prvenstveno zbog toga što posle prošlogodišnjeg Vimbldona nije igrao 6 meseci zbog povrede, a realno bi trebalo da bude u prvih 100. Edmund na ovom nivou skoro da nema nikakvog iskustva i tu između ostalog vidim veliku prednost Roberta. Ono što Robertu ne ide u prilog je da je sva tri kvalifikaciona kola igrao u 3 seta, a sutra ga možda očekuje takođe dugačak meč, a ima 35 godina.

Kvota na Roberta je od 2,50 pa naviše, a da uzima 2 seta 1,90 pa naviše. Po mom mišljenju šanse su u najmanju ruku 50-50 i treba odigrati nešto na Roberta, makar pratiti uživo pa videti kako se stvari razvijaju. 

Robert je poklekao u petom setu, ali je ipak uzeo 2 seta. Ja sam kukavički odigrao hendikep +5,5 gemova @1,53

 

Dabl @1,74

Thiem

Gavrilova

2/2 = +1,27  :thumbup:

Link to comment

Imam malu dilemu. Odabrah meceve, za par tiketa, no sada ih treba sortirati. Sta je vama sigurnije, Dimitrov fix, protiv Socka ili Gasquet 3-0, sa ovim likom iz Belgije, za koga nisam cuo pre ovih kvalifikacija? :unsure:

Link to comment

Dimitrov bi trebalo da dobije danas, ali ga Sock može namučiti. Gigounon je klasičan čelendžer i fjučers igrač sa retkim iskoracima u ATP konkurenciju. U poslednje 2 godine je odigrao samo par kvalifikacionih mečeva za GS turnire, sve ostalo su čelendžer i fjučers turniri. Ovo mu je prvi plasman u glavni žreb i realno bi bilo da bude 3-0 za Gaskea.

 

Ipak, ako tražiš nešto oko 1,30, po mom mišljenju je nasigurniji Berlocq.

Link to comment

MLB 2/3, tenis 1/1, prosao je i prateci MLB tiket. Lincecum nije bio previse ubedljiv, ali ga je napad pokrio. Tigersi razocarali. Bez datog poena, protiv tima koji je u prilicno losoj formi. Na Target Fieldu je over prosao, vec u 3. iningu; do kraja nije bilo poena, taman koliko treba. Propratni teniski tiket, zveknuo na jednom paru. Neverovatno kako se ne moze naci over. Zato je prateci MLB tiket bio uspesan, 18.77 kvota, milina. Dodgersi okrenuse u 8. iningu, Angelsi ostase taman u okviru undera. Odlican dan, mada kombo i dalje ne uspevam uklopiti.

 

 

MLB

 

Milwaukee-San Francisco 2 (Garza-Bumgarner)

 

Oakland-Detroit 2 (Chavez-Price)

 

LA Dodgers-Atlanta 1 (Kershaw-Teheran)

 

NY Mets-Philadelphia 1 (Jacob deGrom-Williams)

 

Kvote, 1.65, 1.80, 1.40, 1.50.

Garza, 1-1, 2.84 ERA, protiv San Francisca. Sezona, 2-6, 5.71 ERA. Bumgarner, 4-2, 1.65 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 5-2, 2.84 ERA. Garza kod kuce, 0-3, 4.12 ERA; vecernji termin, 0-5, 8.10 ERA. Bumgarner u gostima, 3-1, 3.24 ERA; vece, 4-2, 3.20 ERA. Lineup domacina je los protiv levaka(D-.229;L-.197), te je i to jos jedan plus za Giantse. San Francisco je u odlicnoj formi(8-2, 10 meceva unazad), Bumgarner na moundu, odigrah 2.

Chavez, 0-3, 9.90 ERA, protiv Detroita. Za sada, 1-4, 2.89 ERA. Price, 2-2, 3.69 ERA, protiv Oaklanda. Pocetak, 3-1, 3.32 ERA. Chavez na svom stadionu, 0-1, 4.15 ERA; nocni termin, 1-1, 1.78 ERA. Price u gostima, 2-0, 2.28 ERA; vece, 2-1, 6.00 ERA. Napad Tigersa, neocekivano utihnuo sinoc. Oakland je dosta losiji, protiv levorukih picera(D-.266;L-.209). Cabrera nije igrao sinoc, zbog lakse povrede, mada bi i bez njega gosti trebali biti u stanju da daju par poena. Chavez je do sada imao veoma losu podrsku; udaraci Detroita ga tradicionalno zatrpavaju.

Kershaw, 1-0, 2.11 ERA, protiv Bravesa. Dosadasnji deo sezone, 2-3, 4.32 ERA. Teheran, 0-2, 4.11 ERA, protiv Dodgersa. U novoj sezoni, 4-1, 3.91 ERA. Kershaw dosta bolje baca kod kuce, 2-1, 3.16 ERA; vecernji mecevi, 2-2, 3.66 ERA. Teheran na strani, 1-1, 5.88 ERA; kasniji mecevi, 2-0, 3.38 ERA. Atlanta je nesto losija protiv levaka(D-.253;L-.228). Kershaw iznenadjujuce nesigurno otvorio sezonu, te ocekujem da polako nadje formu. Kluber je recimo proradio, nakon jos gorih nastupa. Dodgersi su 20-6, na svom terenu i trebali bi nastaviti taj trend.

Jacob deGrom, 2-0, 1.37 ERA, protiv Philliesa. Krenuo sa, 5-4, 2.75 ERA. Williams, 1-2, 4.21 ERA, sa Metsima. Sezona, 3-4, 5.44 ERA. Starter Metsa, odlican na Citi Fieldu, 5-1, 1.13 ERA; standardni termin, 3-4, 3.70 ERA. Williams na gostovanjima, 0-3, 8.38 ERA; vecernji termin, 2-3, 5.20 ERA. Obe ekipe losije udaraju protiv desnjaka. Ovde me jedino plasi gomila povreda kod domace ekipe, te smanjena produktivnost napada. Matchup startera je potpuno na strani domaceg tima, no ja ovo ipak odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Baltimore >8.5, NY Yankees >8.5, Cleveland >8.5, LA Angels 1. Kvota 18.21.

 

 

Tenis

 

Nadal 9- 1.set

Serena 9- 1.set

 

Ferrer 3-0

Kvitova fix

Djokovic 3-0

Gasquet 3-0

 

Kvote, 1.69, 1.68.

Par favorita u fiksu, te Nadal i Serena, sa dosta slabijim rivalima.

 

Prateci tiket, Almagro fix. Anderson fix, Wozniacki fix, Isner >41.5, Dimitrov fix, Bouchard fix. Kvota 7.12.

 

Link to comment

Jebem ti Felisiana Lopeza da ti jebem Felisiana Lopeza. Uzeo bih opasne pare na Hjuston da mi je on prošao, vezao sam ga sa Troickim, Simonom i Timom, kvota oko 4, jbg trebala mi jedna malo jača kvota 1,65 bilo na njega. Da mi je to prošlo više bih zategao na Hjuston koji je došao nikad lakše na 2,55...

 

Danas mi se i ne sviđa nešto teniska ponuda, odigrao za početak Čilića i Janovića (znam da je majmun ali valjda će dobiti) a posle ćemo da vidimo.

Link to comment

Dobro, nikada nisi nacisto sa ovim mladjim igracima, no ovaj lik bas nesto i ne igra dobro na sljaci. Ovakve stvari izbegavam u WTA delu, dok kod muskaraca ne bi trebale predstavljati problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...