Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kvota da Nisikori osvoji set je 2.00, granica gemova 21.5 (OVER 1.90). Nisam gledao Nisikorija juce, a Novak je izgledao kao neko ko bi danas mogao malo vise da se muci sa zemom. Mozda vredi razmotriti.

Link to comment

Fudbal 0/2, MLB 3/4, hokej 1/1. Jos jedan los fudbalski dan. LE dosla kilavo, kao i CL, retko su korisna ova takmicenja. Dosadno finale LE u najavi, to niko van Evrope nece gledati. UEFA kao da je protezirala Dnipro. Cileanci i nisu bili preterano sigurni. Na kraju je bilo dosta vremena, za 3. gol, ali je ostalo 1-1. MLB je dosao fino, mada sam uloge ponovo mogao bolje rasporediti. Kansas je imao kontrolu u vecem delu meca, te dosao do pobede. Tesan minus na Cincinnati-San Francisco, no bitno je da je doslo. Samo 3 poena na Safeco Fieldu i dalje ne verujem. Houston-Toronto opravdali ofanzivna ocekivanja. Domacin okrece mec u 7. iningu, uz lagani over. Canada je imala jos jedan "trening", prodjoh vec u 2. trecini. Teniski tiket, sa kvotom oko 6, je bio blizu, no Novak je odigrao opusteno i nije bilo minusa u prvom setu(verovatno najgluplja teniska sezona za kladjenje; jedino je AO bio ok). Moglo je i bolje. Jos jedan pogodak i bio bih zadovoljan.

 

 

MLB

 

NY Mets-Milwaukee 1 (Colon-Lohse)

 

Cincinnati-San Francisco 2 (Marquis-Bumgarner)

 

Seattle-Boston >7.5 (Happ-Buchholz)

 

LA Dodgers-Colorado >6.5 (Kershaw-Butler)

 

Baltimore-LA Angels >8.5 (Wei-Yin Chen-Weaver)

 

Kvote, 1.65, 1.65, 1.95, 1.80, 1.80.

Colon, 2-1, 4.88 ERA, protiv Brewersa. U sezoni, 6-1, 3.30 ERA. Lohse, 2-4, 4.68 ERA, protiv Metsa. Do sada, 2-4, 7.03 ERA. Colon baca odlicno kod kuce, 3-0, 2.18 ERA. Imace jos jednu odlicnu sezonu u najavi, iako 24. maja, puni 42 godine. Lohse nije krenuo sjajno. Milwaukee igra promenljivo, nakon uzasnog starta. Metsi vezase 4 poraza(ciscenje), protiv Cubsa i ovo mi deluje, kao zgodna prilika za prekid lose serije. Brewersi su 12-3, na poslednjih 15 gostovanja u ovoj seriji, no forma startera, navodi na 1. Vreme je da Metsi vrate momentum, sa starta sezone.

Marquis, 7-5, 2.95 ERA, protiv Giantsa. Za sada, 3-2, 5.66 ERA. Bumgarner, 2-3, 4.66 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 3-2, 3.30 ERA. Marquis ima bolju statistiku kod kuce(3.21 ERA, prema 7.29 ERA), no pusta dosta HR. Bumgarner je podjednako dobar, ma gde bacao. Ranijih sezona, je bio zakon u gostima. San Francisco je vezao 5. poraz, protiv Redsa(3-4). Lineup tima sa Great American Ball Parka, mi ne deluje tako ubedljivo; Bumgarner je vrhunski picer. Sa korektnom podrskom, ne bi trebao imati problema veceras.

Happ je 3-3, 4.60 ERA, protiv Bostona. Krenuo sa, 3-1, 3.29 ERA. Buchholz, 2-1, 3.71 ERA, protiv Marinersa. Tekuca sezona, 2-4, 5.73 ERA. Happ baca fino kod kuce(2-1, 2.33 ERA), no postava Red Soxa je jedna od najboljih u ligi. Buchholz je los, kako u gostima(2-1, 5.16 ERA), tako i nocu(0-3, 9.33 ERA). Seattle je dosta bolji u ofanzivi ove sezone. Bullpeni su se pokazali nocas, no retko se desavalo da vezu dva dobra meca. Granica nije previsoka; prvi mec serije je isao u minus, lici na over.

Kershaw, 14-5, 3.26 ERA, protiv Colorada. Ne tako siguran do sada, 1-2, 4.26 ERA. Butler, 0-3, 6.64 ERA, protiv Dodgersa. Sezona, 2-3, 3.73 ERA. Kershaw dosta bolji kod kuce(1-1, 2.84 ERA). Butler solidan na gostovanjima, 1-2, 3.15 ERA;  vecernji mecevi, 1-2, 4.71 ERA. Na poslednjih 10 meceva ove serije, doslo je 8 overa. Kada Kershaw baca, nezahvalno je igrati under. Napad Dodgersa odlican, gosti se bude. Colorado konacno prekinuo niz od 12 poraza. Closer domacih Yimi Garcia je ponovo "prodao" HR. Docekao ga je popularni CarGo(Carlos Gonzalez) sa 3-run HR. Dosta povreda kod Dodgersa. Puig i Crawford za sada ne fale previse. Problem su povrede picera iz bullpena, League, Peralta, Baez, Jansen; pri cemu potonji nece pauzirati previse. To Dodgerse dovodi u situaciju, da daju sansu mladim snagama, a to uvek moze biti "mac sa dve ostrice". Niska granica(6.5) i ako Kershaw bude imao makar i minimalne probleme, mec bi trebao uci u lagani over, zbog loseg stanja bullpena(povrede kod domacina i losa forma kod gostiju). 

Chen, 0-1, 5.23 ERA, protiv Angelsa. Sezona, 1-1, 2.52 ERA. Weaver, 7-4, 3.46 ERA, protiv Oriolesa. Imao je i bolja otvaranja, 1-4, 4.98 ERA. Chen baca dobro, nema mu se sta prigovoriti. Weaver dosta losiji u gostima, 0-3, 6.38 ERA. Angelsi bolje udaraju protiv levorukih picera. Duel timova sa kvalitetnim udaracima. Povratak Oriolesa na Camden Yards, bi trebao povecati produkciju poena, nakon metiljave serije undera, na gostovanjima. Nemam nista protiv minusa, no tesko je igrati undere, na ovako gradjen lineup. Cekamo njihovu dobru seriju, te ovo odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, Houston 1, Yankees 2, Tampa H2(+1.5), Detroit >7.5, Washington >6.5. Kvota 12.54.

 

 

Na tenisu, Halep prosla minus prvi set, Ferrer se muci, nista novo. -_-

 

Ne nadjoh nista zanimljivo od fudbala. Hokejasi igraju polufinale sutra. To je dan kada krece i naredna runda NHL playoffa.

Link to comment

Pogiboh juce i prekjuce lepo, sinoc se cupao delimicno na Hjustonu vise iz zajebancije nego sto sam verovao da mogu da dobiju, legao da spavam na 86:68 za Kliperse... a ujutru iznenadjenje :D 

 

Danas Evroliga i napadamo jako Olimpijakos protiv CSKA, previse su potcenjeni. Gde je najjaca kvota na dvojku? Kod mene je trenutno 3.59 sto je sasvim u redu ali napisite ako ima negde jace, mada mislim da samo u Meridijanu racunaju produzetke dok kod ostalih ima i nereseno, sto mi ne odgovara..

Link to comment

Naravno, i oni su potcenjeni, s tim sto ova prva pocinje pa sam se trenutno na to fokusirao :D A i navijam za Grke, CSKA ne volim nikako, sve mi se poklopilo da bude ili pogibija ili dupla sreca.

Link to comment

CSKA mislim da dobija i odigracu -6.5 @2, dok mi Real - Fener deluje neizvesnije i tu se razmisljam +6.5 na Fener @1.9.

 

Najveca kvota online za Oly je 3.78 Marathonbet i 3.53 Pinnacle.

Link to comment

Treba biti opasan hazarder pa kladiti se protiv Obradovića na f4. CSKA očekujem da rašrafi Olimpijakos. 1,4 je sasvim realna kvota.

Link to comment

wFZhqkO.jpg

 

I pojacao uzivo u zadnjoj cetvrtini, mada sam imao i skoro 10 kvotu ali nisam hteo posle da preterujem...

 

R6VgGpp.jpg

 

Na Fener sam opreznije, samo 4000 po kvoti 3.52 jer se jako plasim nekog navlacenja sudija na stranu Reala, a imaju i opasne trojkase.

Link to comment

 

 

Chung

 

Pogledaj mu zadnjih 15ak meceva, sve je dobio 2:0. Izgleda da ce ipak biti nesto od njega, iako moram priznati da sam do skoro mislio drugacije.

Link to comment

Meni je mnogo teze da prihvatim da Rafa postaje igrac koji ne koristi svoje sanse i ovako lako se raspada, ali boze moj, stvari se menjaju, na nama je da se prilagodimo i ne ponavljamo greske.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...