Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mucio se juce Coric protiv Karuza, sasvim prosecnog domaceg celendzer igraca, mislim da je spasao i bar jednu mec loptu a mozda i vise.. s druge strane, Lajovic prilicno rutinski dobio Cekinata, koji je bolji od tog Karuza.. Ja sam misljenja da od Corica nece biti nikakav super igrac kao sto se ocekuje ali nije ni Lajovic neka sila. Za konacan ishod nemam pojma, moze otici na obe strane, ali cenim da ce ici u vise od 21.5 ili 22.5 gema, ne znam koja je granica. Verovatno cemo gledati tri seta i dosta brejkova.

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 0/3(uz kvotu 1 na Dodgersima), hokej 1/1. Barcelona razocarala metiljavim mecom, iako imaju skoro revijalni revans. Real dosao 3+, no nije pomoglo. U. Catolica odigrala jos jedan sokantan mec, sa 3 gola, uz zavrsnih 10 minuta. Drugi par iz Cilea, nije bio blizu prolaza. MLB ponovo lose odabrah. Sanchez razocarao, protiv Kansasa. Red Soxi zaboravili da udaraju, pade over za 1 run. Mec na Coors Fieldu, odlozen zbog kise, samo povracaj. Bumgarner trokirao protiv Marlinsa, milina. Hokejaski dabl prosao lagano(bar nesto). Retko glup dan. O kombo tiketu, nisam previse ni razmisljao. Nesto sire je bilo skoro nemoguce uklopiti.

 

 

Fudbal

 

Levante-A. Madrid w2

Man City-QPR 3+

 

Bolivar-San Jose 3+

 

Kvote, 1.55, 1.69.

Valencia je blizu Atletica(3 boda), te ocekujem da potonji odigraju ok danas. Bolivar je porazen protiv Strongesta. Danasnji protivnik je solidan, no Bolivar igra dominantno kod kuce, i pobeda danas donosi titulu, te ocekujem ofanzivu od starta. Dabl odigrah jace.

 

Prateci tiket, Chelsea w1, Napoli P/K2, Lazio 2+, St. Etienne w1, River Plate w1, Odense 2+, Molde 3+, Ajax 2+, Twente 3+, Zenit P/K1, Besiktas 2+, St. Gallen 3+, Basel w2. Kvota 26.43.

 

 

MLB

 

LA Angels-Houston 1 (Richards-Feldman)

 

Seattle-Oakland 1 (Felix Hernandez-Chavez)

 

Kvote, 1.65, 1.60.

Richards je 4-2, 3.80 ERA, protiv Astrosa. Krenuo sa, 2-1, 2.51 ERA. Feldman, 6-8, 4.70 ERA, protiv Astrosa. Do sada, 2-3, 5.50 ERA. Prvi mec sezone, Richards je imao bas u Houstonu, 19. aprila, kada je pustio 4 runa, u porazu. Od tada je imao 3 starta, gde je bio ubedljiv, 2-0, 1.80 ERA. Feldman baca promenljivo. Astrosi vode 2-1 u seriji. U gostima su za sada 12-3 i te brojke moraju malo pasti. Feldman ne baca na nivou ostatka rotacije, a Richards je picer Angelsa, koji je u najboljoj formi.

Hernandez, 19-7, 2.64 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 5-0, 1.73 ERA. Chavez, 0-2, 2.48 ERA, protiv Marinersa. Dosadasnji deo sezone, 1-2, 1.80 ERA. Felix pokusava da prvi put otvori sezonu sa 6-0. Protiv Athleticsa je imao start bez odluke, 12. aprila, kada je zamenjen nakon 5 ininga, zbog lakse povrede. Chavez je na poslednjem startu, izdominirao protiv Twinsa(1 nepripisan run). Generalno ga cesto muci slaba podrska. Oakland ima problema sa povredjenim igracima. Bullpen je neubedljiv, sto bi Cano i Cruz, trebali znati da iskoriste. Hernandeza da ne pominjem. Seattle je vec dobio seriju(2-0 u pobedama).

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Toronto >8.5, Washington 1, NY Mets 2, Chicago Cubs >8.5. Kvota 14.09.

 

 

NHL

 

Anaheim-Calgary w1

 

Kvota 1.41.

Ducksi za kraj serije. Ipak su kompletnija ekipa.

Edited by Miljenko
Link to comment

e jbg, danas skoro da nisam mogao da padnem (mada je basel dao gol u 90-tom) - ostali lagano. dosta golova danas, kao stvoreno za pacijente poput mene.

Link to comment

Dabl @1,60

City

Rafa

 

 

Nadal LIVE @1.95

0/2=-2,00  :thumbdown:

Nikako nisam očekivao ovakav raspad Nadala.

 

Prilično loša nedelja 13/24 = -2,41  :thumbdown:

Od sutra Rim... biće bolje  :)

Link to comment

Nažalost, bilo je gotovo već na početku drugog seta. Nadal nije iskoristio šansu na kraju prvog seta što je moglo da preokrene meč, a u drugom nije ličio na sebe.

Link to comment

Ja sam igrao Mareja za 2000 ali nisam ocekivao da ovako objasni bas. Svaka mu dala.

 

Veceras cu vijati Klivlend ako kvota skoci, posto je pala na jako mizernih 1.69 ovamo kod mene, a igracu mozda samo ako bude preko 2 ili cak i jace. Hjuston jeste ocajan ali su malo potcenjeni veceras pa cu mozda i tu vijati dvojku pa da se posle gradim, mada bih onda morao biti budan do kasno.. Losa nocna ponuda, dobar sam 50ak evra danas i verovatno cu sve iskulirati :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...