Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Pa trazi da pozovu centralu i provere. Jos bolje je ako mozes poslati mejl, odgovarajucoj sluzbi. Kod njih mi se nije nikada desilo, da se greska ne ispravi. ^_^

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/4, prosla teniska kvota 4 i juce, uz puno srece kod WTA meceva. Glupi Galatasaray. Jedva 1-0, protiv ekipe kojoj nisu trebali bodovi. Tako je to, kada mi je 1.41, na PSG 3+ malo. MLB nije mogao mnogo losije doci. Boston ponovo trokirao ofanzivno, bez datog runa. Cudo je da je over bio blizu(falila 2 poena). Detroit nekako dobio, walk-off. Valjda jedini nacin, kako su i mogli dobiti. Harvey nije imao podrsku napada. Oakland odigrao egal mec, no to i jeste bio relativno sumnjiv par. Glupav dan, sa glupim rezultatima, bez sanse da provucem nesto vise na MLB mecevima. Eventualno sam mogao bolje fudbal odigrati. Opadajuci trend, tokom veceg dela nedelje, nadam se ok vikendu.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Real Sociedad 3+

Real Madrid-Valencia 3+

 

O` Higgins-U. Catolica 3+

 

San Marcos-U. La Calera 3+

 

Kvote, 1,64, 1.65, 1.80. 

Barsa i Real igraju revans meceve CL sledece nedelje, no nemaju prostora za neozbiljnosti. Barcelona je u odlicnoj formi. Real igra protiv neugodnog rivala. Benzema je osposobljen. U Cileu se igraju mecevi baraza za Copa Sudamericana. Verovatno ce se malo vise taktizirati; igraju se po dva meca. Catolica jednostavno ne ume igrati defanzivno, i nakon gubitka titule, kolo pre kraja, ovo je prilka za utehu. San Marcos i La Calera, imaju tradiciju over meceva, kada je San Marcos domacin(Arica). Oba 3+ meca, odigrah opreznije, ipak se vise ne radi o regularnom delu sezone.

 

 

MLB

 

Colorado-LA Dodgers 2 (De La Rosa-Kershaw)

 

Toronto-Boston >8.5 (Hutchison-Kelly)

 

Detroit-Kansas 1 (Sanchez-Guthrie)

 

San Francisco-Miami 1 (Bumgarner-Phelps)

 

1.55, 1.75, 1.62, 1.60.

De La Rosa je 5-10, 5.66 ERA, protiv Dodgersa. Krenuo sa, 0-2, 9.00 ERA. Kershaw, 14-5, 3.11 ERA, protiv Rockiesa. Do sada, 1-2, 3.72 ERA. Kershaw nije bacao tako lose, na prethodna 3 starta(7 pustenih runova), no imao je minimalnu podrsku i nije zabelezio nijednu pobedu na njima. De La Rosa jos trazi formu, nakon povrede. Udaraci Dodgersa se sinoc nisu proslavili, ali je tim ipak dobio rezultatom 2-1. Inace imaju fin trend meceva sa dosta poena, te ocekujem takvo njihovo izdanje i veceras. Colorado u seriji poraza(8). Ocajna izdanja startera i bullpena. Ne dajem im vece sanse ni na drugom mecu tekuce serije.

Hutchison je 2-1, 6.04 ERA, protiv Bostona. U sezoni, 2-0, 7.47 ERA. Kelly, 0-0, 5.25 ERA, protiv Toronta. Za sada, 1-1, 5.72 ERA. Napad Red Soxa je ponovo zakazao sinoc. Imali su priliku u 7. iningu da daju neki poen, mosa. Toronto je brojao do 7 i nije bilo overa. Veceras se u postavu Bostona vraca Ortiz, nakon jednog meca suspenzije. Vecerasnji starteri nisu u nekoj formi, lineup Red Soxa bolje udara protiv desnorukih picera. Vreme je za jednu kanonadu, posto ni bullpeni ovih timova ne briljiraju do sada.

Sanchez, 6-2, 1.40 ERA, protiv Royalsa, na 8 startova. Pocetak, 2-3, 5.11 ERA. Guthrie, 9-8, 4.84 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 1-2, 6.52 ERA. Sanchez u dosta boljoj formi, ima fin ucinak protiv Kansasa. Guthrie je 2-5, 4.53 ERA, na Comerica Parku u Detroitu. Sinoc su Tigersi dobili pomalo srecno, nakon sto je Price imao ne bas ubedljivo izdanje. Matchup picera je na strani domacina, no bullpen uteruje strah u kosti, kao i prosle sezone. Odigrah 1, za manji ulog.

Bumgarner, 1-2, 4.34 ERA, protiv Marlinsa. Dosadasnji deo sezone, 3-1, 3.03 ERA. Phelps nije nastupao protiv Giantsa. Otvorio sezonu iz bullpena, da bi zatim vezao 4 dobra starta. Stanton je ubitacan protiv Bumgarnera(8/13, 1 HR, 5 dablova, 4 RBI). Pence je zapoceo oporavak u filijali, te ce San Francisco uskoro imati bolji napad. McGehee je udario grand slam u drugom iningu sinoc i fakticki resio mec. Probah 1 zbog Bumgarnera, no i ovo opreznije.

 

Prateci tiket, Yankees 1, Washington 1, Tampa 1, NY Mets <7.5, Houston <7.5. Kvota 15.40.

 

 

Hokej

 

Belarus-Russia 5+

France-Canada 6+

 

Kvota 1.73.

Russia moze i bolje, od do sada prikazanog, protivnik je solidan, te ne ocekujem opustanje. Canada bi morala da "razglavi" danas. Velika je razlika u kvalitetu.

 

U toku su vec druge trecine, na oba meca. Nisu me odusevili napadi, no ima vremena da se situacija popravi do kraja. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja danas nisam igrao puno, puko hiljadu singl na Berdiha prvi set, jedan tiket za 950 i ovo, zicer dana:

 

vLUowmW.jpg

 

 

Ono sto ne mogu da prezalim lako je tiket, gde ce me verovatno sjebati samo ceska gnjida protiv Nadala, igrao sam ga h2+4.5 gema i to po kvoti 1.52, smanjio srednji hendikep od 3.5 da bih pokrio 6:7 3:6, ali je majmun uspeo u drugom da se totalno raspadne. Imao jos zicere Kvitovu, Dodiga, Lajovica i nesto sto sam zaboravio, sve doslo a i Lajovic vodi sa lepom kvotom, ali dzabe kad je ovaj bio i ostao sisa, sjebao mi 14 800, bas lep dobitak za relativno mali ulog. 

 

Za veceras Nisikori 2:0, to cu singlirati za mozda hiljadu jer je Marej defektan i moze da iznenadi ali Japanac realno sabija na ovom turniru do sad i mislim da ce osvojiti pa moram bar sitno da probam, lepa je kvota. Taman da prekratim vreme do NBA basketa, a tu mislim da cu zakuvati mozda oba keca u singlu, s tim sto mi kod Vasingtona sve zavisi od toga da li ce Vol igrati. Memfis igram sigurno bar 5-6 hiljada, ili ce dobiti veceras ili duvaju 1:4 u seriji a kvota je 2.65, previse za mec na domacem terenu.

Link to comment

Hm, sad gledam kvotu na 2:0 za Nisikorija i samo 2.45, iako je kec 1.67, dok je na Kvitovu bilo 1.5 kec a 2.52 na 2:0. Jel ima negde jaca kvota na Japanca da ce dobiti u 2 seta? Naravno, od ovih poznatijih kladionica.

Link to comment

Izgleda da jeste, samo mi je nelogicno ovo u odnosu cist kec i pobeda u hendikepu.. ako su ovi Kvitovu dali 2.52 gde je kec 1.5, nekako sam ocekivao oko 2.8 na Nisikorija jer je cist kec 1.67, ali nista. Preskocicu i vrebacu nesto uzivo, ako Marej eventualno uzme brejk u prvom setu.

Link to comment

cuti, kako sam propadao na tiketima od jutros, na kraju sam ispao u nekom minimalnom plusu.

orig. parovi su bili werder, arau, man u i o'higgins 3+.

 

prvo su svabe sjebale, pa arau na repeticiji.

 

onda sam uklopio potpunu glupost, sa realom 4+, lokerenom, mariborom i sionom 3+.

Link to comment

Ja imam nocas par stvari, koje bi me mogle jos malo izvaditi. Tja, maj nije poceo sjajno. Ko zna, mozda se i na San Marcos-La Calera raspucaju, a mogao bi i neki MLB proci danas. Ne volim kada masim jace, a pogadjam slabije singlove, no to je izgleda dnevni trend.

 

Vidim da su tek uvece ispravili ono za White Sox-Cincinnati.  ^_^

 

Opet odlozen mec na Coors Fieldu. Jebena kisa. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

Dabl @1,45

Zheng 

Sotnikova

 

 

Trebl @1,65

Dortmund

Partizan

Grammatikopoulou

 

 

Trebl @1,67

Barca

Partizan

Muguruza/Suarez-Navaro

1/3 = -1,35  :thumbdown:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...