Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja izgiboh na Sarapovoj uzivo onako momacki a lepo sam video da ce i drugi set izgubiti, bolje igrala Kuznjecova od pocetka do kraja. Nekad sam umeo da kontriram kad vidim kako tece igra a danas igrao ziheraski i naduvao se jaja. Sad cu da vijam prvu pobedu Kvitove protiv Serene, znam da su sanse minimalne ali 5.7 je ipak previse pa moram probati.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/4, prosla i kvota 4 na tenisu(posle ne znam koliko vremena). Na fudbalu sam ponovo bio talican. Nakon sto je Higuain promasio svasta, gosti izjednacuju iz ofsajd pozicije, te su pala dva gola. Sevilla lagano dobila. Nekako je dosao under na Cardinalsima, mada je bilo puno igraca na bazama. Zato nije bilo srece na PNC Parku. Burnett odlican, no piceri Redsa, nisu bacali tako dobro, te je dosao neocekivani over. Lobstein je iskontrolisao White Soxe. Izvukao se iz jedine kriticne situacija, sa samo jednim pustenim poenom i na kraju su Tigersi postigli dovoljno za pobedu. Yankeesi su mi nisu bili tako sigurni, no Eovaldi je opravdao poverenje. Udaraci, taman koliko treba. Nisam uspeo uklopiti kombo(ponovo). Jedan pogodak na tenisu, verovatno do RG, necu imati novi prolaz. Fin dan, mada bi bio savrsen, da je ostao minus u Pittsburghu.

 

 

Fudbal

 

Galatasaray-Konya 2+

PSG-Guingamp 3+

 

Kvota 1.66.

Ovde sam dugo mantao, kako odigrati. PSG je u odlicnoj formi i kod kuce se ocekuje da uvek igraju napadacki. Galatasaray se i dalje bori za vrh, pa probah i to, ali 2+. Kvote za fiks su premale, poluvreme ili kraj igru.

 

 

MLB

 

Philadelphia-NY Mets 2 (Hamels-Harvey)

 

Toronto-Boston >8.5 (Sanchez-Miley)

 

Detroit-Kansas 1 (Price-Ventura)

 

Seattle-Oakland 2 (Walker-Gray)

 

Kvote, 1.70, 1.72, 1.60, 1.80. 

Hamels je 8-14, 4.09 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 1-3, 4.14 ERA. Harvey, 5-0, 1.60 ERA, protiv Philliesa. Do sada, 5-0, 2.41 ERA. Hamels bolje baca na Citizens Bank Parku, no protiv Metsa je retko imao uspeha. Harvey dominira u seriji sa timom iz Philadelphie. Fenomenalno je otvorio sezonu i ocekujem jos jedan dobar nastup, uz korektnu podrsku. Metsi su dobili oba meca protiv Oriolesa, vratili momentum. Imaju 20 pobeda, na poslednjih 26 duela, protiv vecerasnjeg protivnika.

Sanchez, 0-1, 3.38 ERA, protiv Bostona. Pocetak, 2-2, 4.62 ERA. Miley ima 2 nepuna ininga, protiv Blue Jaysa, gde se nije proveo sjajno. Sanchez solidan, dok Miley odigra odlicno, a zatim primi gomilu runova. Napad Toronta funkcionise ok. Udaraci Bostona su zatajili, u poslednje vreme; dva puta su postigli, preko 3 runa, na poslednjih 7 meceva. Lineup Toronta je odlican protiv levaka, Boston obrnuto. U Torontu smo cesto vidjali meceve sa gomilom poena. Starteri nisu tako sigurni, bullpen Red Soxa tek malo bolji, pa ocekujem povratak Bostona over trendu, ovako ili onako.

Price, 2-0, 1.16 ERA, protiv Royalsa. Dosadasnji deo sezone, 3-1, 2.93 ERA. Ventura, 2-0, 3.12 ERA, sa Tigersima. Za sada, 2-2, 4.94 ERA. Price je osim starta protiv Yankeesa, bio vise nego ubedljiv. Pre 6 dana, je bacao svih 9 ininga na Kauffman Stadiumu, u pobedi Detroita od 2-1. Ventura ima samo jedan start na Comerica Parku, kada je pustio 3 runa. Ove sezone je jedino dobar protiv White Soxa(1-0, 2.08 ERA), dok je na ostalim startovima, 1-2, 7.53 ERA. Obe ekipe su krenule jako. Price je u boljoj formi. Nadam se da ce "pojesti" dosta ininga, kao sto smo naviknuti, te ograniciti aktivnost svog bullpena. Detroit nije bio neefikasan, na ovoj seriji gostovanja, no ipak udaraci deluju ubedljivije kod kuce, te odigrah 1.

Walker, 0-1, 8.74 ERA, protiv Oaklanda. Krenuo sa, 1-3, 8.74 ERA. Gray, 4-1, 2.21 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 4-0, 1.67 ERA. Walker napunjen protiv Astrosa, morace bolje, ako ne zeli odlazak u neku od filijala. Gray tradicionalno dominira, protiv Marinersa. Cruz nema neku statistiku protiv njega. Lici na laganu dvojku, ali... Bullpen Oaklanda nije bio ovako nesiguran, godinama unazad, mada se slicna stvar moze reci i za domacina. Athleticsi su dosta bolji protiv desnorukih picera, Gray je u odlicnoj formi, no bullpen i par povreda(kod gostiju), me plase suvise, da bih ovo probao jace.

 

Prateci tiket, Baltimore H2(+1.5), Pittsburgh PX, Tampa PX, LA Dodgers 2, San Diego 2, San Francisco <7.5. Kvota 20.52.

 

 

NBA i NHL playoff, bolje da ne diram. Ispratih tenis, gde srecno prodje under, na Sharapova-Kuznetsova, nastavak tiketa sledi.

Link to comment

Jel moze Raonic da izbombarduje Mareja? Cekam Iznera za 3 hiljade na ulog 720 pa bih sve prebacio ako prodje, a i ako ne prodje mislim da cu igrati nesto. 2.52 je ok kvota, jako se popravio brat Milos.

Link to comment

Dabl @1,76

Dascalu

Withoeft

 

 

Dabl @1,62

Withoeft

Sharapova

 

 

Dabl @1,83

Kiick

Stewart

 

Trebl @1,65

PSG

Galata

Berdych

 

 

Estable @1.85

 

 

Dabl @1,96

Lukić 

Chung

3/5 = +0,44  :thumbsup:

 

Estable je dobila 6:2 prvi set a onda joj je protivnica predala. Šteta, ali dobro, i ovako izvukoh plus nakon lošeg starta dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...