Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Svaka cast, ogromnu kvotu su dali, jeste da ovi imaju takav skor kod kuce, ali playoff, jos su Pelicansi pokazali da moze da se igra i jos ovi verovatno pretpostavljali da ne igra Conley. A sad tek vidim pitanje, jbg ove povrede i slicno tek znas jedno sat vremena pred tekmu kad ide suterski trening i ostalo. Ali ako postoji ikakva verovatnoca igra se jer to je to, sezona je u pitanju.

Link to comment

Ma na rotoworldu je pisalo da je questionable ali sam morao da odigram, kontao sam da mora igrati jer sa 0:2 ne bi imali nikakve sanse za prolaz. On i Toni Alen objasnili, carevi, mada su i ostali odigrali doktorski. Jako zajebana takmicarska ekipa, oni su mi kao Olimpijakos u Evropi.

 

Danas u 13h spremam nesto slicno na tenisu Boleli - Vani, bas previse je 5.06 na dvojku koliko je trenutno kvota ovamo gde igram. O tome kasnije, moram jos da razmislim.

Link to comment

Dabl @1,92

Sharapova 2-0

Cuevas

 

 

 

Trebl @1,99

Klizan

Bautista

Wawrinka

 

 

Wawrinka 2:0 @1.55

2/3 = -0,18

Loše izbore sam pravio juče. Cuevas se raspao posle prvog seta, Klizan predao... sreća te je Wawrinka prošao na mišiće, pa je sveo minus na minimum.

Link to comment

Iskreno, uglavnom pravim lovu kad igram tako a padam na prckanju po manjim kvotama, kad igram cisto da bih igrao i ubio vreme. Tako se obicno ubananim i onda gadjam ovako nesto da zaradim :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...