Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja ovo sto napisah, nadam se da ce Penarol proci. Jbg, ja igram na osnovu trenda fudbal. MLB za sada odlicno odabrah, no za uklapanje tiketa sam dunster. Dovoljne su 4 kvote od po 1.5, za ukupnu 5 kvotu, no to je ponekad tesko naci(desava se da ne uklopim tiket i po nedelju dana). Duzi tiketi postaju nemoguci za pogoditi(dug je letnji MLB period, leci ce vec nesto). Engleske nize lige, razocarale ovom zavrsnicom, ni fiks ni golovi stil.

zakleo sam se da necu vise pipnuti mlb. jbt, pre 2 godine imao sam seriju od 20-tak po redu promasenih dublova (igrao sam -1.5 na favorite), engleze iz nizih liga nisam taknuo od novembra, osim na gg1;gg2 tiketima.

 

kvotovao sam tebe da te pitam kad pocinju ponovo cileanci? :D

Link to comment

MLB je odlican, ali za singlove. Izbegavaj hendikepe(eventualno kontra hendikepe igraj, ako poznajes startere, kako bi prepoznao egal mec), najcesce se mecevi zavrsavaju poenom prednosti za neki tim. Treba dosta vremena, kako bi se pratila forma startera, timova, povrede, stabilnost bullpena(Detroit opet ima metiljav bullpen i ako im starter zakaze, cao).

Meni je MLB mnogo bolji za igru od tenisa, jer ne moram vezivati par stvari za 1.50 ili malo vecu kvotu. Jesu iznenadjenja cesca, no ima i perioda, kada sve dolazi kako treba. Na duze staze, moze se biti u plusu.

 

Apertura krece 24. jula. Bice tu i dosta meceva kupa, no to ove top timove ne zanima. <_<

Link to comment

Juče svi ziceri glatko.

 

CSKA - Ural 1

F.Schio - Ragusa 1

Galatasaray - Kayseri 1

Becker - Fel.Lopez 2

@2,33

 

Vesely - Čilić 2

Cagliari - Parma 1

Ymer - Mecir 1

@4,07

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 3/4, hokej 1/1, NBA 0/1. Los fudbalski dan juce. Najsigurniji mec za golove, zavrsen 0-1. U. de Chile izveo "najrezervniji" moguci tim, ali je doslo 3+. Penarol odigrao "argentinski" mec(tvrd, bez previse suteva, sa kvalitetnim intervencijama odbrana), ne nesto po mom ukusu. Bilo je par fenomenalnih poteza Zalayete, ali... MLB fino. Prodjose oba jaca singla, te under, bez problema. Boston ponovo porazen, a i ja sam glup, kada ne igram samo over u ovoj seriji. Morao je doci jedan. Hokejaski dabl lagano. Napad Canade smrtonosan. NBA me nervira i dalje. Golden State pocistio protivnika, ali je Atlanta zakazala. Manji minus na kraju, dosta glupih rezultata. Nakon dva vikenda, koji su doneli jake pluseve, usledio je ovaj kilav, sa puno toga odigranog i bilansom oko nule.

 

 

Fudbal

 

Akhisar Belediye-Galatasaray w2

Hull-Arsenal w2

 

Kvota 1.59.

Galatasaray se bori za titulu, Arsenal za CL. Razmatrah i Ruse, ali mi deluju totalno nepouzdano, te preskocih.

 

 

MLB

 

Milwaukee-LA Dodgers 2 (Lohse-Kershaw)

 

LA Angels-Seattle 2 (Shoemaker-Felix Hernandez)

 

San Francisco-San Diego 1 (Bumgarner-Ross)

 

Houston-Texas 1 (Keuchel-Detwiler)

 

Kvote, 1.55, 1.70, 1.70, 1.50.

Lohse, 2-4, 4.35 ERA, protiv Dodgersa. U sezoni, 1-4, 7.28 ERA. Kershaw, 5-4, 3.05 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 1-2, 3.73 ERA. Lohse se popravlja. Na prethodna dva starta je bacao po 7 ininga, ali i dalje pusta dosta HR(3 protiv Redsa). Kershaw je jedan od najboljih startnih picera. Kershaw je bacao dobro protiv San Francisca, ali bez prave podrske. Na Miller Parku je 4-0, 0.87 ERA, na 4 starta. Kvota za ovaj mec bi bila manja, da Puig i Crawford nisu povredjeni kod Dodgersa. Kershaw nece pustiti puno runova, te ocekujem da uz minimalnu podrsku dodje do pobede.

Shoemaker, 3-0, 2.39 ERA, protiv Marinersa. Neubedljiv na pocetku, 2-1, 6.00 ERA. Felix, 12-13, 3.47 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 4-0, 1.82 ERA. Shoemaker je dugo pauzirao, te verujem da je to razlog promenljive forme. Hernandez je ranije imao puno problema protiv vecerasnjeg rivala, no to od prosle sezone nije slucaj. Obe ekipe su imale uzasne vikend serije. Angelsi 0-3 u San Franciscu, Marinersi 0-4 u Houstonu. Shoemaker ima problema sa desnorukim udaracima(.333). Trout je jedini uspesan protiv Felixa, iz postave domacina. Tvrd mec u najavi. Hernandez juri prvi 5-0 start, u odlicnoj je formi, Cano i Cruz bi trebali da prorade.

Bumgarner, 6-5, 3.80 ERA, protiv Padresa. Do sada, 2-1, 3.73 ERA. Ross, 3-2, 3.89 ERA, protiv Giantsa. Krenuo sa, 1-2, 4.55 ERA. Bumgarner iskontrolisao Dodgerse, na dva vezana starta, uz jednu pobedu i jedan mec bez odluke. Ross nas je prosle sezone navikao na bolje nastupe. Nema pobedu od 12. aprila(bas protiv Giantsa), kada je jedino i bacao 6 ininga. Pence i Ishikawa i dalje fale kod domacina. Udaraci Giantsa su imali ok seriju protiv Angelsa. San Diego pocistio Colorado kod kuce. Bumgarner je tradicionalno bolji u gostima, ali bi ovde uz minimalnu podrsku, trebao doneti pobedu svojoj ekipi.

Keuchel je 2-3, 3.95 ERA, protiv Texasa. Za sada, 3-0, 0.73 ERA. Detwiler, 1-0, 2.87 ERA, protiv Astrosa. Pocetak, 0-3, 8.66 ERA. Kod tima sa Minute Maid Parka, sve funkcionise kako treba. Udaraci razbijaju, uz gomilu HR; rotacija "stucne" povremeno, bez posledica. Rangersi neocekivano anemicni u napadu, cak i u Arlingtonu. Houston ima 10 vezanih pobeda, 3 uzastopne "metle" (Oakland, San Diego, Seattle), dok Rangersi idu u suprotnom smeru(2-8). Jedini razlog sto ovo odigrah slabije, je sto i ovako dugoj seriji pobeda, mora doci kraj, mada statistika navodi na lagani 1.

 

Prateci tiket, Washington <7.5, Yankees H2(+1.5), Atlanta PX, St. Louis <7.5, Oakland H2(+1.5), Colorado 1. Kvota 18.03.

 

 

Hokej

 

Russia-USA w1

Canada-Czech Republic w1

 

Washington-NY Rangers w2

 

Kvote, 1.70, 1.88.

Russia ima KHL tim, koji deluje dosta jako. USA ima NHL igrace, no ne tako poznate. Canada ima ubitacan napad(Crosby, Spezza, Seguin, Hall, da ne nabrajam vise), no pozadi nisu upecatljivi. Czech Republic igra kod kuce. Jagr je naravno tu, ali je pitanje da li imaju dovoljno kvaliteta da dobiju Canadu. Ipak se nisam zaletao.

Rangersi imaju dugu tradiciju uspesnosti u Washingtonu, te ih probah i danas. I ovo je odigrano za manji ulog.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jos jedna interesantna utakmica: Slaven - Rijeka. Rijeka obezbedila Evropu i drugo mesto, Slaven bi pobedom gotovo i teoretski (8 bodova vise od ispadaca 4 kola pre kraja) zavrsio posao oko opstanka. Kvota 4.70 (poluvreme ili kraj 1 - 3.13).

Ja cu povezati Almeriju 1 i Slaven P/K 1 (kvota 10.96 u Maxbetu) za nesto sitno cisto da mi ne bude krivo ako nekim cudom prodje.

Edited by Nesh
Link to comment

tri bejzbola pogodim i onda ovo. tj 2 sam pogodio kolorado je kvota 1

 

[4/4]
0343 05-05 01:05:00 Toronto-NY Yankees
Konačan ishod 1 1,80
0349 05-05 02:10:00 Minnesota-Oakland
Hendikep(-1.5) H2 1,50
0351 05-05 02:40:00 Colorado-Arizona
Konačan ishod 1 1,75
0235 05-05 03:30:00 Houston-LA Clippers
Pobednik W1 1,40

 

al bar sam ovo ubo

 

[2/2]
0378 05-05 01:00:00 CLE/CHI-Mozgov T. (CLE
Igrač Poena(11.0) Manje 1,85
0495 05-05 03:30:00 HOU/LAC-Jordan D. (LAC
Igrač Poena(13.0) Manje 1,80

Edited by theanswer
Link to comment

Ala pokradose Dodgerse nocas u dve situacije. Balk je glupo sudjen, no pogresna odluka u 8. iningu i nakon gledanja snimka je sramotna. Braun je sigurno bio aut, na prvoj bazi. Ne moze kombo proci "mos ` ga jebat".

Link to comment

Juče svi ziceri glatko.

 

CSKA - Ural 1

F.Schio - Ragusa 1

Galatasaray - Kayseri 1

Becker - Fel.Lopez 2

@2,33  :kralj:  :kralj:

 

Vesely - Čilić 2

Cagliari - Parma 1

Ymer - Mecir 1

@4,07  :kralj:  :kralj:

 

 

Zagreb - Alkar 1

Rogaška - Grosuplje 1

Dimitrov - Young 1

Bautista - Copil 1

Tomljanović - Azarenka 2

Monfils - Troicki 1

@2,59

 

Kalyani - Mohun 2

Falla - Kohlschreiber 2

Tsonga - Rosol 1

Sousa - Wawrinka 0:2

@4,08

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/4, hokej 0/2. Fudbalski dabl lagano prosao. Sudije donese pobedu Brewersima nocas. Kershaw solidan, ali... Hernandez i Bumgarner izdominirali, mada nisu imali puno prostora za gresku. Astrosi zatajise nocas. Osim poena u prvoj devetini, nista. Dozvolise preokret u 8. i 9. iningu. Hokej mi izbija novac i dalje. Russia se obrukala, protiv ove smesne USA selekcije. Trebao sam singlirati Canadu, makar i na 1.45, no kada je covek drcan, nema pomoci. Rangersi su vec bili egal tekma. Osramotise se ofanzivno(mislim ne mozes dati gol Capitalsima, neverovatno). Kombo pade na Dodgerse. Kao sto rekoh, dve velike greske sudija. Jos jedan kilav dan. Napravih malo budzet, no ne bi valjalo da ovo potraje.

 

 

Fudbal

 

Juventus-Real Madrid w2

 

Kvota 1.79.

Vidim da ni Juventus nije kompletan(Pogba, Caceres, Asamoah). Benzema je i dalje van tima, Ronaldo je u realizatorskoj krizi, ali je Real sigurno favorit i mogao bi resiti dvomec vec danas.

 

 

MLB

 

Washington-Miami 1 (Strasburg-Latos)

 

Atlanta-Philadelphia 1 (Miller-Billingsley)

 

Boston-Tampa 2 (Porcello-Smyly)

 

LA Angels-Seattle 1 (Richards-Paxton)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 2.00, 1.70. 

Strasburg je 9-6, 3.58 ERA, protiv Marlinsa. Ove sezone, 2-2, 4.60 ERA. Latos, 3-2, 2.68 ERA, protiv Nationalsa. Do sada, 0-3, 6.86 ERA. Washington igra sve bolje. Osporavani lineup je sinoc okrenuo mec u 8. iningu. Strasburg se ne moze pohvaliti velikom podrskom napada, baca bolje kod kuce, te mislim da ga vredi ispratiti danas. Washington je zabelezio pobede na 6 od poslednjih 7 meceva.

Miller, 2-1, 3.28 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 3-1, 2.17 ERA. Billingsley je poslednji nastup imao jos 15.4.2013. godine, kao clan Dodgersa. Miller je najbolji clan rotacije Bravesa, od starta sezone. Billingsley je imao par operacija ramena i sada se smatra da je spreman za povratak. Pitanje je kako ce se snaci bivsi clan Dodgersa. Miller bi trebao dovesti domacina do pobede, u jednom tesnom mecu. Skor u seriji 1-0 za Philadelphiu.

Porcello je 3-3, 3.21 ERA, protiv Tampe. Pocetak, 2-2, 5.34 ERA. Smyly, 2-0, 2.82 ERA, protiv Red Soxa. U sezoni, 0-0, 3.38 ERA. Victorino i dalje fali kod Bostona, dok se Hanley Ramirez povredio nocas. Nisu ni Raysi kompletni, no odlicna rotacija nosi tim. Boston je vezao 4 poraza. Porcello je jedini dobar start imao protiv Toronta. Smyly je vezao dva fina starta, no bez odluke. Gosti su sinoc lako dosli do pobede, ne vidim zasto se to ne bi desilo i veceras, mada je tesko pretiti Red Soxima na Fenway parku.

Richards, 3-2, 2.63 ERA, protiv Marinersa. Krenuo sa, 2-1, 3.00 ERA. Paxton, 2-2, 2.67 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 0-2, 5.74 ERA. Angelsi su vezali 4 poraza i neko ce morati da odigra ulogu stopera lose serije. Richards je fino krenuo, mada jos uvek nema sjajnu kontrolu, sa 10 walkova na 18 ininga. Paxton je malo stabilizovao formu, no nije mi previse ubedljiv i dalje(7. aprila, je porazen, bas protiv Angelsa, iako je pustio samo 2 runa). Richards je krenuo skoro idealno, nakon duge pauze, nadam se da ce imati dovoljnu podrsku.

 

Prateci tiket, NY Yankees 2, NY Mets 1, Detroit 2, Oakland 2, LA Dodgers 2, Colorado 1, San Diego 2. Kvota 51.24.

 

April nije bio dobar za duze tikete, Prva devetina X je teska za procenu, kao i poeni, te probah fikseve, dovoljno je da uleti jedan tiket u mesec-dva, za plus.

Bar su singlovi dolazili ok, uz fudbal koji donosi konstantan plus. 

Edited by Miljenko
Link to comment

Kako sam sinoc prosao srecno, puko uzivo 1500 na Klivlend da okrene i onda pre spavanja odigrao 3000 na moje Kliperse, ne znaju da ne igra Kris Pol :D Ustao jutros, video ubedljivu pobedu, usao da vidim ko je izdominirao a ono majstor nije ni igrao...

 

Sad sam igrao Dzeralda Melcera uzivo da okrene protiv onog Japanca Taro Daniela a od ovih parova kasnije mi se cini da je sigurica vise gemova na Verdasko - Garsija Lopez (i dvojka vrlo moguce), kao i na Klizan - Granoljers. Kolsrajber je valjda zicer kec i nije losa kvota ali je verovatno umoran od igranja u Minhenu pa treba biti oprezan... ovo ostalo cu gledati kasnije, ima bas lepih parova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...