Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja za sutra 3+, U. de Chile, Tottenham, Penarol. Penarol opreznije. Catolica imala ponisten gol na 0-0, bez vidljivog razloga. Domacin nije umeo da realizuje par 3 na 1, 4 na 2 kontri u nastavku, dok je Catolica imala 3-4 sanse iz prekida. Da, bila je i precka, negde oko 75. minuta za Concepcion, nakon suta sa 20 i kusur metara. Tada sam bio siguran da nece pasti 3.gol. Jedino mi je krivo sto odigrah ove moje u fiksu, umesto da sam stavio Barsu + Real 3+, mada me je plasila CL za par dana. No dobro, bar je neko iskombinovao danas kako treba.

Link to comment

Pozdrav za Munjoza De La Navu, vodio covek 5:1 u trecem setu i uspeo da izgubi 5:7. Da je doslo ili da sam odigrao vise gemova, sto sam stavio na drugi tiket, sad bih imao sansu da branim ove za 31 hiljadu:

 

http://prntscr.com/70t8v6

 

Govno spansko, nista manje od Almagra olosa. Kako mozes ispustiti 5:1 u muskom tenisu, pa to nema u kurcu. Na jednom sam pao dva para za 88 hiljada, i to oba za po gem valjda. Strasne stvari, prosao singl na Lindela ali tiketi sve jako blizu i nista. Na nocnom sam odigrao Van Peperzila +2.5 gema protiv Skugora koji je favorit ali do sad na turniru nije pokazao nista vise i moze cak i da izgubi ovo finale, i Kliperse keca manje-vise navijacki, plus dodao onu Zeng Saisai od 1.45 da mi pojaca kvotu.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u rukometu: Srbija - Island. Prvu su nas razvalili 38:22. Srbija, Island i Crna Gora imaju po 4 boda iz 3 utakmice (Island izgubio u Crnoj Gori 25:24, Crna Gora kod nas 25:21).

Kec je 1.75 (Soccer, Mozzart), kvota na Island u Meridianu 2.50 (Soccer 2.30, Mozzart 2.45), hendikep 0.5 (1.95 za H2). Granica za golove 53.5 ( u svim mecevima sa Islandom (onim koje belezi Betexplorer) isli smo preko toga, a protiv Izraela i Crne Gore bilo je manje golova).

Mislim se dal da zveknem dvojku, pa da mirno idem na utakmicu :D  ili da se drzim proverenog keca u Nišu.

Sugestije dobrodosle! :)

Link to comment

probacu i ja

i ne mogu prezaliti sto nisam igrao sa hendikepom kec kad su igrali na islandu

island je prepun ovih matoraca, ako nista saranice nas na iskustvo., a iz ove nase ekipe ne znam 5 igraca (dok je recimo situacija iz utakmice sa crnom gorom bila sasvim drugacija)

dalje idu iskusni islandjani i mladjani crnogorci, mi ionako nismo za bolje

 

probacu i crnogorce, verovatno h1 pp, ista igra i francuze protiv makedonaca, portugalce (dobili 6 razlike u ukrajini, ne vidim razlog da kuci ne idu isto na 6+) h1 i verovatno svedska h2 ili 2

Link to comment

Par zicera koji bi "morali" proći danas.

 

Široki - Travnik 1

Lecce - Ischia Isolaverde 1

Španija - Njemačka 1 (rukomet)

Hrvatska - Norveška 1 (rukomet)

Federer - Cuevas 1

Samara - Yenisey 1

Setubal - Porto 2

 

 

Od jačih:

 

Zurich - Young Boys 3+ @1,75

Aalesunds - Bodo Glimt 1 @1,80

Slavija - Sarajevo 2 @1,65

Link to comment

Fudbal 1/3, MLB 3/3, NHL 1/1. Fudbal je dosao kilavo juce. Na Concepcion-Catolica, volsebno nije bilo 3. gola, dok je Colo Colo odigrao mlako, ali su prosli golovi u zavrsnici(pitanje je da li ce Tapia voditi tim i naredne sezone). Za ove moje sam sam kriv, Nisu bili siguran fiks, no skoro kompletan sastav, ne moze da dobije random bottom tim. I posle neko pita zasto igram Barsu, Real i slicne timove na golove. MLB odabran odlicno, uz los raspored uloga(samo jedan jaci ulog). Lagani minus na Cardinalse, protiv Piratesa. Tesna pobeda Detroita, Price izdominirao. Astrosi dobili bez problema HR fest(cak 9 HR ukupno). Rangersi dobro otvorili mec, te nekako priveli kraju. Nije bilo prilike za kombo, odnosno neki siri tiket. Uplatu sam mogao i bolje rasporediti. Jaca grupa 2/4, slabija 3/3, te uzeh neku sicu. Kako sam otvorio, sa dva promasaja, moram biti zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Man City 3+

 

U. La Calera-U. de Chile 3+

 

Rampla Juniors-Penarol 3+

 

Kvote, 1.57, 1.50, 1.62. 

Prva dva meca, deluju kao izgledni parovi za golove. Tottenham-Man City, imaju dugogodisnji over trend. U. de Chile je jedino dobar kada igra napadacki. Penarol se bori za titulu. Videh da imaju 3+, na 13 od poslednjih 14 duela, protiv danasnjeg rivala, pa probah i to, ali za manji ulog.

 

Prateci tiket, Chelsea P/K1, Preston w2, MK Dons 3+, Peterborough 2+, Mainz 2+, Valencia P/K1, Roma w1, PSG 2+, Valerenga 2+, Rosenborg w2, The Strongest 3+, Emelec P/K1, Zvezda P/K1. Kvota 24.95. Zakasnih za Rayo, vidim da je pao drugi gol.

 

 

MLB

 

Texas-Oakland 2 (Gallardo-Gray)

 

Kansas-Detroit 2 (Guthrie-Anibal Sanchez)

 

NY Mets-Washington <7.5 (Gee-Fister)

 

Boston-NY Yankees 1 (Kelly-Warren)

 

Kvote, 1.65, 1.85, 1.80, 1.70.

Gallardo, 0-2. 8.10 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 2-3, 4.05 ERA. Gray, 5-2, 1.74 ERA, protiv Rangersa. U sezoni, 3-0, 1.98 ERA. Na otvaranju sezone u Oaklandu, su se susreli, bas ovi starteri. Tada su Athleticsi lagano dobili mec, pri cemu je Gray pustio samo jedan hit, tokom 8 ininga. Skor u seriji je 1-1. Texas nije dobio nijednu seriju ove sezone(0-5-2), i ne verujem da ce se to promeniti veceras. Gray je samo na jednom mecu, pustio preko 2 runa, Gallardo nema dobru podrsku. Udaraci Oaklanda se bude, no sinoc ih je bullpen izdao. Ocekujem da dobar, dug, nastup Graya, te minimalno eksponiranje bullpena gostiju, budu dovoljni za novi trijumf tima iz Oaklanda.

Royalsi zamenise startera, te Guthrie baca, umesto Vargasa. On je 9-7, 4.63 ERA, protiv Tigersa. Ove sezone, 1-1, 5.87 ERA. Sanchez, 5-2, 1.07 ERA, protiv Kansasa. Dosadasnji deo sezone, 1-3, 5.46 ERA. Nije mi se dopala ova promena startera, u domacoj ekipi, ali bi Sanchez trebao biti u stanju, da iskontrolise tim sa Kauffman Stadiuma. Skor u seriji je 2-1 za domacina. Sanchez je imao onaj kilav start(blago receno), protiv White Soxa. Nakon toga solidan, no bez ozbiljnije podrske. Guthrie nije prosao 5. ining, na prethodna dva starta. Lineup Tigersa je produkovao samo 4 runa, na prva tri meca ove serije i ipak dosao do jedne pobede. Vreme je za budjenje i jednu ljudsku kanonadu.

Gee, 8-4, 3.69 ERA, protiv Nationalsa. Za sada, 0-1, 4.26 ERA. Fister, 4-0, 1.01 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 1-1, 3.28 ERA. Gio izdominirao nocas, u pobedi Washingtona 1-0. Veceras imamo jos jedan picerski duel u najavi. Dosta povredjenih igraca, na obe strane. Gee je imao dva vezana losa starta, a onda pustio samo 3 runa, na sledeca dva. Falila je pratnja udaraca, pa ima tri meca bez odluke, uz jedan poraz. Neobicno mi je da Detroit nije nasao mesta za Fistera. Prosle sezone je bio, 5-1, 1.90 ERA, u dnevnim mecevima. Dobio je sva tri starta, protiv Metsa, prosle sezone, od toga i dva na gostovanju. Tesko je proceniti sta ce udaraci uraditi danas, no piceri deluju dobro, ali ipak odigrah opreznije. 

Kelly, 3-0, 3.43 ERA, protiv Yankeesa. Krenuo sa, 1-0, 4.94 ERA. Warren, 1-2, 3.86 ERA, protiv Red Soxa. Sezona, 1-1, 4.35 ERA. Ocekivani overi u ovoj seriji su izostali(sinoc je bila visoka granica, pa nisam ni probao). Kelly jedinu ovosezonsku pobedu ima bas protiv Yankeesa, u duelu sa Warrenom, 11. aprila. Gosti iz New Yorka su sinoc dobili jos jedan tesan mec i vode sa 2-0 u pobedama. Kelly dobro baca protiv Yankeesa, mada ce i napad morati da uradi nesto. Napoli jos uvek trazi formu. Lici na 1, no i ovde bez zaletanja.

 

 

Prateci tiket, Miami 1, Cincinnati 2, Baltimore 1, Seattle 2, San Francisco >7.5, LA Dodgers >7.5, San Diego 1. Kvota 40.34.

 

 

Hokej

 

Russia-Slovenia 5+

Canada-Germany 5+

 

Kvota 1.57.

Kod NHL meceva se nisam mogao odluciti, te pogledah sastave reprezentacija i odigrah 5+ dabl. Russia je vec prosla, 5-3 je trenutno, nadam se da ce i Canada ispostovati(sigurno imaju najbolju ekipu, individualno gledano). Vise kao proba, nisam smeo jace odigrati.

 

Kod NHL parova. Montreal-Tampa, za gledanje, nakon sto su gosti uzeli prvi mec u seriji. Chicago dobija, no ne igra sigurno, a ne volim da trpam overe u doigravanju. Ducksi su nastavili onaj uzasan trend Flamesa u Anaheimu, mozda dodje do prekida te serije, jezivo je duga, preskacem.

 

 

NBA

 

Atlanta-Washington w1

Golden State-Memphis w1

 

Kvota 1.74.

Atlanta deluje kao bolji tim, no nisu odusevili protiv Netsa. Ne volim da igram protiv Memphisa, narocito ne sa ovakvim hendikepom. Ne ocekuje se da Conley zaigra veceras, te ispratih samo manjim ulogom. 

 

Raspisah se danas, no ima zanimljivih parova, te se nadam uspesnom danu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Gaske je bio zicer dana ali meni to ne vredi kad ne volim da singliram 1.50 nikako, jebiga. Mona Bartel je jedno veliko nemacko govedo i jebo joj ja pas mater.

 

 

 

 

hlIpijU.jpg

 

 

 

 

 

Nego, sta mislite o GSW - MEM? Igrao bih tu 5000 na dvojku bez obzira na neigranje Konlija, nesto mi govori da mogu da brane sut za 3 Voriorsa a pod kosem bi Gasol i Rendolf mogli da urade nesto. Ako bude mec sa malo poena, lako bih mogao uhvatiti kontru i imati siguran dobitak, valjda ih nece ovi pocepati.. Naravno, ovo sve razmisljam zbog jako bezobrazne kvote na Memfis od 5.5, inace bih verovatno preskocio.

Link to comment

Ja ovo sto napisah, nadam se da ce Penarol proci.  Jbg, ja igram na osnovu trenda fudbal. MLB za sada odlicno odabrah, no za uklapanje tiketa sam dunster. Dovoljne su 4 kvote od po 1.5, za ukupnu 5 kvotu, no to je ponekad tesko naci(desava se da ne uklopim tiket i po nedelju dana). Duzi tiketi postaju nemoguci za pogoditi(dug je letnji MLB period, leci ce vec nesto). Engleske nize lige, razocarale ovom zavrsnicom, ni fiks ni golovi stil.

Edited by Miljenko
Link to comment

pa juce sam sve cileance ispostovao, danas sam se prekombinirao, mogao sam komotno da repetiram 3 cileanca od 20:30 ali nisam, jbg.

 

nego ortak sto je pao na gsw - ind. (jace od 103.5) to je tek tezak maler.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...