Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

http://prntscr.com/7072je

 

Kad je neko glup, i treba da duva. Prosao onaj tiket gde sam cekao Corica, imao 6330 na racunu... i hteo lepo da prebacim sve na Kliperse, posto su ispostovali pre neko vece a i ocekivao sam da dobiju opet, ali kao smanjicu ulog i dodati ovog pavijana... jebo mi pas mater. A poseban pozdrav za Penetu koja me srusila na tiketu za skoro 20 hiljada, sa kvotom 1.32 sto inace ne igram ali "pojacavao" ukupnu kvotu i pojacao sam je, svaka mi cast.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/3, NHL 0/1, NBA 1/1. Cileanci ispostovase. Barnechea se oprostila pobedom, uz 3+. MLB nisam mogao provuci nikako. Atlanta i Detroit razocarase. Nije pomoglo ni sto sam ih imao u hendikepu, te su mogli i izgubiti poenom razlike. U Houstonu krenuse fino, a onda oba tima propustise par prilika i umesto da padne 6-7 poena, do 5. ininga, ostali su na 3 i nije bilo sanse za over. NHL baksuzno. Rangersi primaju gol, 1.3 sekunde pre isteka regularnog toka i izbijaju mi uplatu. NBA lagano, ali nisam imao mnogo poverenja u Chicago, pa je i uplata bila manja. Kombo nije imao sanse. Tenisko/fudbalski tiket, pade na Penetu, koja je izgubila od nesretne Babos(ova se povampiri samo kada ja odigram protiv nje). Steta za uzalud pogodjena 3 meca sa vise gemova. Prosle nedelje je bila sreda, kada nisam pogodio nista. Ovo nije bilo tako lose, ali ce verovatno biti najlosiji dan u nedelji, tja.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Blooming 3 +

 

Kvota 1.60.

Bolivar sve blizi tituli, nakon kiksa Strongesta. Ocekujem jos jedno njihovo ubedljivo izdanje kod kuce.

 

 

MLB

 

Boston-NY Yankees >8.5 (Masterson-Sabathia)

 

Chicago Cubs-Milwaukee 1 (Lester-Peralta)

 

Texas-Oakland 2 (Lewis-Kazmir)

 

NY Mets-Washington H1(+1.5) (Harvey-Scherzer)

 

Kvote, 1.80, 1.55, 1.65, 1.45.

Masterson, 4-5, 3.94 ERA, protiv Yankeesa. U sezoni, 2-0, 5.16 ERA. Sabathia, 11-12, 4.68 ERA, protiv Bostona. Do sada, 0-4, 5.96 ERA. Los niz nastupa rotacije Red Soxa, prekinuo Porcello protiv Toronta, te je doslo i do kraja mini serije od 5 overa Bostona. Sabathia je imao onaj dobar start protiv Tigersa, ali je i tada zabelezio poraz; nakon toga su ga Metsi napunili. Yankeesi fino otvorise sezonu. A-Rod igra preko svih ocekivanja(bar mojih). Gosti su odigrali under seriju protiv Tampe, no to i nije cudno, jer rotacija Raysa funkcionise veoma dobro. Boston ponovo ima mocan lineup i da piceri to delom prate, imali bi bolji skor od 12-10. Masterson ima dosta losiju statistiku na Fenway parku, koji bas i nije zgodan teren za picere. Yankeesi nemaju pobedu, kada Sabathia baca, na 7 vezanih meceva(poslednja bas protiv Red Soxa, 24. aprila, prosle godine, 14-5). Ovo je tradicionalno over serija i tako je krenulo i ove sezone, posto su sva 3 odigrana mece bili lagani plusevi. Gledajuci formu startera i postave, ne vidim razlog da i danas ne bude poena.

Lester je 0-2, 2.93 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 0-2, 6.23 ERA. Peralta, 3-5, 3.74 ERA, protiv Cubsa. Dosadasnji deo sezone, 0-3, 5.04 ERA. Cubsi su krenuli bolje od ocekivanog, sa ovih 12-8, dok je Milwaukee neprijatno iznenadio sa 5-17. Brewersi su u gostima 2-7, uz 5 poraza protiv Cubsa, na poslednjih 6 meceva. Cubsi su 2-2 do sada, kada Lester startuje, gosti 0-4, sa Peraltom na moundu. Cini mi se da je vreme, da Lester zabelezi prvu pobedu u novom timu, napad tima iz Chicaga je stabilniji nego ranijih sezona.

Lewis, 9-4, 3.15 ERA, protiv Oaklanda. U sezoni, 1-2, 3.75 ERA. Kazmir, 10-5, 3.12 ERA, sa Rangersima. Pocetak, 2-0, 0.99 ERA. Texas je 2-8, na poslednjih 10 odigranih utakmica, Oakland 3-7. Rangersi kao retko kada ranije imaju problema u ofanzivi. Povrede bitnih igraca muce obe ekipe. Crisp i Zobrist kod Athleticsa, uz par picera koji vec duze pauziraju. Texas je 2-7 kod kuce, Kazmir obicno dominira protiv njih, te mislim da vredi probati na goste danas. Jos jedno tihovanje domacih udaraca u najavi.

Harvey, 2-1, 0.82 ERA, protiv Nationalsa. Nize pobede, 4-0, 3.04 ERA. Scherzer, 2-1, 2.05 ERA, protiv Metsa. Dobar pocetak, 1-2, 1.26 ERA. Metsi vezase 3 poraza, uz nesto slabija izdanja njihovog bullpena. Washington eksplodirao ofanzivno u Atlanti, 3 pobede u nizu. Ovde je under bio prva opcija, posto su starteri sam picerski vrh, bez obzira na nisku granicu(6.5, ponegde i 5.5). Probah domace ipak, jer je Harvey krenuo sigurno, a Scherzer imao problema sa palcem i propustio prethodni regularni start. Tvrd mec u najavi, odigrah hendikep, ali za slabiji ulog.

 

Prateci tiket, Baltimore >7.5, Miami 1, Toronto H2(+1.5), Detroit H2(+1.5), LA Dodgers >7.5, LA Angels H2(+1.5). Kvota 15.45.

 

 

NHL

 

Chicago-Minnesota w1

 

Kvota 1.61.

NHL doigravanje ocekivano nepouzdano za igru. Blackhawksi otvaraju seriju protiv Wilda, te probah na domacu ekipu, koja ima dugogodisnje playoff iskustvo. Chicago je vecerasnjeg rivala, izbacivao iz playoffa, dve godine unazad. Minnesota je 0-6 u playoffu u dvorani Blackhawksa. Ni ovde se nisam zaletao sa ulogom. 

Edited by Miljenko
Link to comment

I dade ga Callejon za 7+( i 2 u 1) iz voleja u 93. minutu, nakon serije promasaja, tokom celog meca. Suarez je skinuo sve i svasta, tri puta je odbijao suteve u precku ili stativu, no na kraju je pritisak bio preveliki i odbrana Bloominga se pogubila. 

Link to comment

Kako sam se nasadio danas glupavo, svaka mi cast. Pricam ljudima kako sam video da se Kristina Mladenovic prijavila za Madrid i kako sutra igra kvalifikacije sutra pa ce kao pustiti danas svoju dugogodisnju dubl partnerku Timeu Babos da je pobedi opusteno, sto se i desilo ali sam ja to ipak iskusno stavio na tiket gde cu pasti verovatno samo nju za 40 hiljada... a pozdrav i za Almagra i njegovu majstoriju u drugom setu kad je ispustio 5:2, govnar spanski raspali. Njega sam imao na tiketu od 22 hiljade, cekao bih samo jos ujutru Bautista Agut - Estrelja Burgos vise od 19.5 gemova. Ovako cekam samo Tiem - Dzerald Melcer vise od 20.5 za 8500, sto bi bila samo minimalna uteha.

 

Evo ga i nocni, da se zanimam:

 

Arguelo - Donaldson 1, uzivo po 1.87, upravo je uzeo prvi set 6:3 ali to apsolutno nista ne znaci

 

Zemlja - Van Peperzil H2 +4.5 gema, gledao ovog drugog jutros a i vise puta pre i mnogo je jeben na servisu bez obzira sto se igra na sljaci, mislim da ce pokriti nekako hendikep a mozda i dobije mec 

 

Cikago - Minesota 1x, mislim da su dosta jaci i da nece izgubiti makar ovi prvi mec kuci, i svakako ne u regularnom delu

 

Bruklin - Atlanta H1+4.5, ovo bez razmisljanja, samo navijacki

 

Bautista Agut - Estrelja Burgos  vise od 19.5, ovo ostavio za ujutru jer je danas odlozeno a izvesno mi je nekako, nije los ovaj Dominikanac uopste

Link to comment

Metz - Marseille 2

Novara - Arezzo 1

@2,40 :kralj: :kralj:

 

 

 

Željezničar - Borac 1

V.Plzen - Slovacko 1

Manchester Utd. - WBA 1

@2,43

Link to comment

Odigrao Gofana @2.25 protiv Kolsrajbera i Pospisila @2.25 protiv Jankele. Jedna od ove dve bi mogla da dodje, a mozda i obe.

 

Za popodne razmisljam Dulgeru ML @5 i Ana 2:1 @4.5. Dulgeru je autsajder u ovom mecu ali Ana nije u formi pa bi Rumunka mogla da uzme set.

Link to comment

Evo dolazi Estrelja protiv Bautiste Aguta rutinski u vise gemova, znaci sve sam popadao za po jedan par. Mladenovicku za 40 hiljada (iako je bilo jasno da ce prodati mec jer je prijavljena za kvalifikacije u Madridu, jako sam glup), glupog Almagra za 22 hiljade, i za 7 i po jebeni Bruklin na koji sam odigrao navijacki a trebalo je lepo manje poena, sto je doslo taman koliko treba ispod granice. Cekam jos samo za 8 i po vise od 20.5 na Tiem - Melcer, ne bi mi toliko znacila lova koliko cinjenica da bih bar nesto pogodio a ne sve da mi pada po par :D

 

A ovaj Van Peperzil protiv Grege Zemlje je tako bio lep par, uzeo sam bar nesto sitno jutros na lajvu, iz kreveta, ali moram obratiti paznju na tog deckonju jer ni juce ni danas nije dozvolio nijednu jedinu brejk loptu na svoj servis, bar ovo sto sam ja uspeo da vidim. 

 

Za danas sam odigrao brdo tiketa i za sad nijedan singl, necu nista dok ne vidim Tiema i ovog.

 

http://prntscr.com/70kzsn

 

http://prntscr.com/70kzww

 

http://prntscr.com/70l00i

 

 

Recimo, ovo Andreoci - Lindel je jako zanimljiv mec. Polufinale u Sao Paolu, Lindel je Svedjanin ali je rodjen i zivi u Brazilu, a igra protiv Argentinca pa je jasno ko ce imati publiku na svojoj strani, sto cesto zna da bude jako bitan faktor kod ovakvih osrednjih igraca. Na stranu i publika, Lindel je u dosta dobroj formi vec duze vreme slabiji je samo 20ak mesta na ATP listi od danasnjeg protivnika, a jedini medjusobni mec su igrali pre dve godine pa taj poraz od 4:6 4:6 ne uzimam kao bitan faktor. Kvota od ~2.5 je bas prevelika, dobija to dugokosi plavusan. Sto se tice tiketa, prepisite i uzmite pare, sve cu da pogodim.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Tipsa rutinski protiv Pospisila. Izgleda da je gladan pobeda a i Kanadjanin jedino izgleda na betonu moze nesto.

 

Ostaje Gofan da dokaze da li vredi protiv ozbiljnih igraca ali kad vidim da je Gli stavio Kolsrajbera na svaki tiket nisam bas optimista. :D

Link to comment

Danas bugarska kosarka. U 5 po nasem igraju Rilski - Beroe hendikep je +14.5 na gosta. Razlog je sto su pukli sa parama i otisli su im svi stranci osim jednog. Rilski u punom sastavu i izgubili finale balkanske lige od Sigala iz Pristine u toku nedelje. Ja igrao H1 na tiketu.

Druga tekma je Levski - Cerno more dvojka bez hendikepa je 1.4 Levski privodi kraju turbulentnu sezonu a Cerno more ima ambicje da ide do finala jos jedna bitna stvar je da je trener Cernog mora legendarni Bajic.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/4, NHL 1/1, prodjose, 5+ i 7+ na Bolivaru. Blooming iznenadio domacina iz kontre i dosao do 0-3, pre isteka poluvremena. Gostujuci golman je branio sve i svasta, igraci Bolivara promasivali zicere. Cinilo se da ostati 1-3, a onda su usledila 3 gola u zavrsnici meca, izmedju 87. i 93. minuta. Cubsi sa Lesterom konacno dobise. Puno propustenih sansi za poentiranje u Bostonu i neocekivani under. Harvey je iskontrolisao Nationalse, te dosao do 5. pobede, to sam mogao probati i bez hendikepa. Oakland je bio ofanzivno mrtav do 8. ininga i gubio 5-0, a onda kanonada, 7 runova i potpuni preokret. Chicago je vodio 3-0, nakon prvog perioda. Wild poravnava, da bi 4. gol Blackhawksa, u zavrsnici druge trecine, resio pitanje pobednika. Ne uspevam da uklopim kombo, no golovi na Bolivaru, uz ok MLB i NHL, donese solidan plus.

 

 

Fudbal

 

Cordoba-Barcelona 2

Man Utd-WBA P/K1

Sevilla-Real Madrid 2+

 

U. de Concepcion-U. Catolica 3+

 

Colo Colo-S. Wanderers 3+

 

Kvote, 1.51, 1.60, 1.65.

Barsa i Real imaju meceve u CL, pa se nisam smeo zaletati sa golovima. Barcelona ima lak posao u najavi. Real pak ima tesko gostovanje, protiv kvalitetnog rivala, te bi 2 gola trebala lako pasti. Moji pokusavaju da izbegnu CL baraz, pa da probam. Trener Catolice ce malo kombinovati, nakon sokantnih 3-3, u proslom kolu i oprostaja od titule. Gosti su tim koji ne ume da igra defanzivno, te se i danas ocekuju golovi. Colo Colo docekuje oslabljene Wandererse(fali im 5 igraca; organizator igre Luna, te Saldias i defanzivac Prieto moraju odsluziti mec pauze zbog zutih kartona, dok je mladi Opazo i dalje povredjen). Villar i Suazo, fale kod domacina zbog povreda. Ovde ce broj golova direktno zavisiti, od zainteresovanosti domacih igraca, pa je bolje ne zaletati se sa ulogom.

Tu su i dva prateca tiketa. Za kraj sezone na Ostrvu, te drugi miks svega i svacega.

 

 

MLB

 

Houston-Seattle 1 (McHugh-Walker)

 

Kansas-Detroit 2 (Volquez-Price)

 

St. Louis-Pittsburgh <7.5 (Lackey-Liriano)

 

Kvote, 1.65, 1.75, 1.75.

McHugh je 4-2, 4.06 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 3-0, 2.92 ERA. Walker, 3-0, 2.67 ERA, protiv Astrosa. Do sada, 1-2, 6.86 ERA. Mchugh baca odlicno, kao i veci deo rotacije tima sa Minute Maid Parka. On je 10-0, 2.08 ERA, na 14 startova, od 1. avgusta prosle sezone. Walker je do pobede protiv Texasa u Arlingtonu, proslog ponedeljka, 3 od svoja 4 trijumfa imao bas protiv Houstona. Lepo je iskontrolisao ove sezone, neocekivano mlitavi napad Rangersa, ali vecerasnji protivnik deluje znatno opasnije. Astrosima sve funkcionise, od rotacije, preko bullpena, do udaraca koji i kada se ne "raspucaju", daju koliko treba. Ovo je serija od 4 meca, domacin vodi 2-0 i ocekujem da resi istu veceras. Houston ima 8 vezanih pobeda i najprijatnije je iznenadjenje, od starta sezone.

Volquez, 1-2, 5.74 ERA, protiv detroita. Za sada, 2-2, 1.91 ERA. Price, 1-0, 1.23 ERA, protiv Royalsa. Dosadasnji deo sezone, 2-1, 3.48 ERA. Volquez je odsluzio 5 dana suspenzije, zbog ucesca u tuci sa White Soxima. Bio je u Redsima, kod mojih Piratesa. Dobar starter, cesto bez previse srece sa podrskom. Price je imao dobar nastup, nakon onog sranja protiv Yankeesa. Baca fino protiv Kansasa, mada ovakvu ofanzivnu eksploziju domace ekipe, niko nije ocekivao(ne mislim na seriju, vec april u celini). Tigersi gube 2-0 u seriji. Ocekujem tesan mec i smanjenje skora, uz moguce poravnanje sutra.

Lackey je 1-1, 4.15 ERA, protiv Piratesa. Krenuo sa, 1-1, 4.21 ERA. Liriano, 4-1, 1.98 ERA, protiv Cardinalsa. Sezona, 1-1, 2.22 ERA. Lackey doziveo poraz protiv Philliesa, mada je nadigran od strane Hamelsa, uz samo 3 pustena runa. Liriano je imao cak 6 walkova protiv Arizone, ali je najcudnije, da nije primio nijedan poen, tokom nepunih 7 ininga. Tokom cele karijere je imao te periodicne probleme sa kontrolom, i kada se to desava treba i malo srece. Kvalitetan picer, nema sta. Pittsburgh ne moze da dobije ove Buschove, sinoc su Cardinalsi zabelezili walk-off pobedu. I ovo stavih u grupu slabijih uloga.

 

Prateci tiket, Yankees H2(+1.5), Chicago Cubs 1, San Francisco <7.5, Baltimore H1(+1.5), Atlanta 1, NY Mets <7.5, Texas 1, LA Dodgers >7.5. Kvota 84.26.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Washington w1

 

Kvota 1.56.

Rangersi baksuzno izgubise na otvaranju serije, 2-1, golom 1.3 sekunde pre isteka regularnog toka meca. Novi poraz bi bio ravan senzaciji, te igram istu stvar, kao i na prvom mecu. Napad Rangersa mora proraditi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Tipsa rutinski protiv Pospisila. Izgleda da je gladan pobeda a i Kanadjanin jedino izgleda na betonu moze nesto.

 

Ostaje Gofan da dokaze da li vredi protiv ozbiljnih igraca ali kad vidim da je Gli stavio Kolsrajbera na svaki tiket nisam bas optimista. :D

 

 

Forsiram ga jos od juce, s tim sto sam ponegde igrao i vise od 22.5 gema, sto je takodje doslo rutinski. Jednostavno mi je jaci Svaba a igrao je i pred svojom publikom, sto isto zna da pomogne. Mislim da sam usao u srz kladjenja na tenis i kosarku, pogotovo za tenis, analiziram sve detalje, cak i neke na prvi pogled nebitne, ali je fora sto sam raspala kockarcina zavisnik a ne neko ko ima plan da pravi pare od ovoga pa zato moram da peglam 24 sata, 7 dana u nedelji. Kad bih se samo malo smirio i igrao redje, mislim da bih mnogo bolje prolazio.

 

Evo dva primera od juce. Prvi tiket, pricam za Mladenovicku da ce pustiti ovu Babos jer je za danas imala kvalifikacije u Madridu i nelogicno je bilo da udje u finale tog Marakecha ali i pored toga sam je odigrao i evo rezultata..

 

http://prntscr.com/70mege

 

 

Drugi tiket, sve lepi parovi, cista situacija, osim glupog Almagra koji mi je smrdeo jer je posle prve tri pobede u medjusobnim mecevima izgubio zadnja dva od Gaskea, plus sto za njega znam da je bezmudi ljigavac koji se ne bori do kraja i muski kad ne ide nego odustaje lako.. a juce je uspeo da odustane u momentu kad mu je islo, na 5:2 u drugom setu, i zelim da mu se nacestitam mile nove godine ovim putem.

 

http://prntscr.com/70mf4e

 

 

Samo ovaj prosao ali slabo je to, jako slabo: http://prntscr.com/70mjim

 

 

I na ovim tiketima danas sam otprilike pao po jednu, tako ce verovatno i ostati. Jedan ili dva para su mama i tako igram vec dugo ali sam se sad nesto nalozio da gadjam i tikete, sto je lose ali igracu dok ne nabodem :D

 

Evo sta je u planu za kasnije:

 

BC3DVLb.jpg

 

 

 

Garsija Lopez ima tri ubedljiva poraza od Gaskea i mislim da je vreme da ga makar namuci, ako ne i pobedi, ali recimo da je realno da padnem na tome ili na ovoj Sloan Stivens jer su zene jako cudne. Ostalo pogadjam a Lindela cu svakako singlirati dvojku po 2.54, verovatno za 3 hiljade. Mislim da ce dobiti 2:1 u setovima, no videcemo.

Link to comment

catolica

colo colo

iquique

 

sve 3+. kvota - 4.63

 

jbg, zadnje kolo je.

 

i jos jedan za manji ulog

 

basel gg3+

sevilla 3+

colo colo 3+

mechelen 3+

 

kvota 10.4

Edited by mandingo
Link to comment

Cekam GG3+ na Dortmund i idioti svaku loptu sutnu u golmana kog pogodi lopta, a sampion je Kagava koji je imao stopostotnu sansu, ali nije hteo da bude nista gori od ostalih, pa je pipao loptu pet puta dok nije izgubio deset metara prednosti nad stoperom i onda je l nije nije ni sutnuo. Mada ga Imobile sustigao u poslednjih 15 minuta, Pro Verceli place za njim. Kakvo idiotsko padanje tiketa, da su bar 0-0 odigrali

Link to comment

mutava catolica oborila glavni tiket. srecom, repetirao sam cileance 3+ i dodao basel 3+ i real gg3+ kvota 9.1

 

prosao i sporedni tiket, tako da sam uspao u finom plusu.

 

za sutra zurich, u. de chile i o'higgins 3+ tottenham gg3+. kvota oko 10. racunam da ce englezi na bonus tipu biti @2.1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...