Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juče oba tiketa prošla.

 

Real - Almeria Hc1

Ventspils - Jekabpils 1

Švedska - Slovenija 1X

Makedonija - Francuska 2

Federer - Nieminen 1

@2,30

 

Brugge - Charleroi dnb1

HJK - Kootepee 1

Hajduk - Lokomotiva  Haj. daje gol

Lazio - Parma 1

Sampdoria - Verona 1X

@2,46

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 4/4, prosao i kombo tiket. Golovi dodjose bez problema. Bayern odigrao lose, no pokri me viner. Retko se desava da MLB mecevi prodju ovako lagano. Sve tri ekipe, koje odigrah u fiksu, povele su rano i ocuvale prednost do kraja. Cueto odlican, uz dovoljnu podrsku. Ruki Philliesa se nije pokazao. Wacha neubedljiv, ali ga je napad rano pokrio, te je mogao bacati opusteno. Marinersi su odigrali tesan mec. Happ je imao 2 poena za rad, sve do 7. ininga, kada su Rangersi zapretili. Domacin smanjuje na 2-1, no bullpen ovoga puta nije zakazao i zavrsava uspesno 7. i 8. ining. Rodney sigurno zatvara mec. Jos jedan over u Bostonu i pobeda Toronta, u mecu sa 30 hitova i 19 poena(ukupno). Odlican dan.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Almeria 3+

Bielefeld-Wolfsburg w2

Leicester-Chelsea w2

 

Kvota 1.78.

Real i dalje prati Barcelonu. Wolfsburg za finale kupa. Chelsea nije porazen protiv jacih ekipa, pa ne verujem da ce ni Leicester uspeti da ih dobije.

 

 

MLB

 

Boston-Toronto >8.5 (Porcello-Dickey)

 

Texas-Seattle 2 (Rodriguez-Felix Hernandez)

 

LA Dodgers-San Francisco 1 (Greinke-Vogelsong)

 

Kvote, 1.80, 1.60, 1.55.

Porcello je 2-5, 4.70 ERA, protiv Toronta. Ove sezone, 1-2, 6.48 ERA. Dickey, 6-3, 4.04 ERA, protiv Bostona. Do sada, 0-2, 5.25 ERA. Piceri se nisu proslavili ni sinoc na Fenway Parku. Porcello tradicionalno ima problema, protiv Blue Jaysa. Dickey je prosle sezone dominirao protiv Red Soxa, 4-0, 2.23 ERA. On ima specifican pic, knuckleball, koji ume biti nepredvidljiv ne samo za udarace, vec i za picera. Protiv Tampe je pustio 8 runova(7 njemu pripisanih). Ne uspeva da nadje formu, koju je imao u Metsima, mada ume biti opasan i dalje. Ocekujem probleme za Porcella i jos jedan plus.

Rodriguez, 1-0, 1.17 ERA, protiv Marinersa. Nakon prvog starta, 0-0, 1.80 ERA. Felix, 13-21, 3.95 ERA, protiv Texasa. Za sada, 3-0, 1.61 ERA. Rodriguez je imao fin start, protiv Angelsa, no bez odluke. Hernandez je krenuo skoro bez greske. 18. aprila, protiv Rangersa je zabelezio pobedu, na Safeco Fieldu, uz 12 strajkauta. Choo je pod znakom pitanja, u timu Texasa veceras. Rangersi imaju problema sa davanjem poena i protiv Felixa danas, im nece biti nista lakse, te ocekujem novu pobedu gostujuce ekipe.

Greinke, 5-0, 1.99 ERA, protiv San Francisca. Pocetak sezone, 3-0, 1.35 ERA. Vogelsong, 4-4, 3.85 ERA, protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 0-1, 7.71 ERA. Greinke je 19-4, 2.38 ERA, na Dodger Stadiumu, od 2013. kada je clan tima. Vogelsong ima finu statistiku, na terenu Dodgersa, 2-0, 3.38 ERA, na 6 startova. Ovo bi bio mec za jacu grupu, da kod domacina ne fale Puig i Crawford, kada je o udaracima rec. Bullpen Dodgersa, takodje nekompletan, nakon sto je Peralta zavrsio na listi povredjenih. Imaju i gosti problema sa povredama. I dalje fale Pence i Ishikawa, te Cain i Peavy u rotaciji. Dajem blagu prednost domacinu i ispratih mec manjim ulogom.

 

Prateci tiket, Tampa H2(+1.5), Detroit 2, Houston H2(+1.5), NY Mets H2(+1.5). Kvota 6.34.

 

 

NBA

 

Atlanta-Brooklyn w1

Memphis-Portland w1

 

Kvota 1.81.

Atlanta je dozvolila poravnanje skora u seriji, te im je vreme da se uozbilje. Memphis vodi 3-1 u pobedama i trebao bi privesti seriju kraju.

Link to comment

Ja cekam ovog Clezara protiv nekog Hernandeza-Fernandeza za 6100 na ulog 3000, pogodio Kirgiosa i vezao sa ovim. Naravno, lik je odmah izgubio brejk ali je vratio u sledecem gemu i trebao bi rutinski da dobije.

 

Ako se to desi pre pocetka Atlante ili ako bar bude vodio, zakuvacu 4-5 hiljada na Bruklin po 4.48 pa vijati kontru uzivo. Ako ovaj nekako izgubi, onda cu igrati jos jace Bruklin da se cupam :D Naravno, njima su sanse mnogo manje nego Klipersima neko vece i sigurno bih branio ako bi se ukazala prilika.

Edited by Zli Gli
Link to comment

za osrednji ulog na stahovskog protiv rosola, kvota 2.4. jeste da ukrajinac bolje igra na tvrdim podlogama, ali dobijao ga je redovno ranije, u prvom je počistio nekog nesrećnika bez izgubljenog gema, u solidnoj je formi, a rosol je ništa specijalno. verovatno je rosol i blagi favorit, ali nema razloga da se ovakva kvota ne proba.

Link to comment

Juče oba tiketa prošla.

 

Real - Almeria Hc1

Ventspils - Jekabpils 1

Švedska - Slovenija 1X

Makedonija - Francuska 2

Federer - Nieminen 1

@2,30  :kralj:  :kralj:

 

Brugge - Charleroi dnb1

HJK - Kootepee 1

Hajduk - Lokomotiva  Haj. daje gol

Lazio - Parma 1

Sampdoria - Verona 1X

@2,46  :kralj:  :kralj:

:0.6:

 

Slovacko(21) - Sparta(21) 2

Istra - Slaven Belupo 1X

Rosenborg - Start 1

VEF Riga - Liepaja 1

Turow - Trefl 1

Bjelorusija - Danska (rukomet) 2

@2,42

 

Ćorić - Machado 1

Kaštela - Mladost Zagreb(odbojka) 1

Andujar - Melzer 1

@2,33

Edited by Babu Bhatt
Link to comment

Pogiboh juce oko 200e a mogli su Netsi lepo da me iscupaju ali em oni usrali sve sto su mogli, em ovi iz Atlante pogadjali svaki bitan sut od pocetka do kraja meca, pogotovo na kraju. Jako jako los dan, i ovo jutro danas. Imam na jednom tiketu jos Corica za nekih 55e i jos jedan sa vise parova gde mi je prvi dvojka na Vikmajer, isto jako dobar... ali sam se izduvao momacki, vratio u 24h preko pola sto sam uzeo zadnjih nedelju dana :D

Link to comment

Mada bi me i ovo lepo obradovalo :D

 

cyRbdGS.jpg

 

Odigrano jutros sa zadnjim parama na racunu, puko je prvi 2:6 i vec sam zaboravio na taj mec tj oprostio se od para ali dobio majstor drugi 7:6 i sad ipak ima neke sanse. Stefano Bog tenisa, obradovao me par puta na tiketima i to isto tako sto je gubio prvi pa okretao, valjda moze opet... Cekinato ga jebe, vodi 2:0 u pobedama i to oba puta ove godine ali oba puta prilicno napeto. Idi Stefano, treca sreca :D

Link to comment

gli, ajd dok si tu, znam da pratis tenis, jel moze ovaj nas muceni lajovic da dobije raspalog dodiga?

ne pratim tenis, pogotovo taj nivo, al po statistici deluje da je ovaj bas raspad

Link to comment

Ja sam to igrao na Dodiga po 1.85, i to mi je lepo krenuo taj tiket, ovo sa Vikmajer. Iskusniji je Hrvat, vec godinama igra sa top igracima mada mislim da ga dosta sputava to sto je u dublu dosta aktivan sa Melom (ali makar su tu medju najjacima u svetu, nije bas da je dzabe), dok je nas Dule vise puta pokazao da zna ali nesto mi nije napaljen da postigne neki veci uspeh, ne vidim kod njega taj neki pobednicki mentalitet, pozitivnu drskost... Jebem li ga, meni kec ipak.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/3, NBA 1/1, prosao i tenisko/fudbalski tiket(kvota 7.9), nakon duzeg vremena. Real jedva do 3+, Wolfsburg lako do pobede, Chelsea se uozbiljio u drugom poluvremenu. Ipak nije dosao over u Bostonu, i to je Porcello bacao dobro. Toronto je imao jednu dobru sansu, sa punim bazama, no dali su samo 1 poen tada. Felix dominantan, kao i obicno, uz dovoljnu podrsku. Dodgersi 3 HR u prvom iningu, odrzase prednost do kraja. I prateci tiket je bio blizu, no Metsi trokirase u 8. iningu. NBA za promenu prodje. Atlanta i Memphis, dobro odigrase zavrsni period. Steta za kombo(prosao bi da sam stavio Dodgerse), no svejedno veoma dobar dan.

 

 

Fudbal

 

Barnechea-Palestino 3+

 

Kvota 1.56.

Krece zavrsno kolo Clausure. Barnechea je odavno ispala, dok Palestino i daje i prima, te i danas ocekujem otvoren mec. Barnechea je odigrala odlicno protiv Cobresala, sa realno mnogo slabijom ekipom, pa bi Palestino trebao iskoristiti njihove slabosti, u odbrani pre svega i doci do lake pobede.

 

 

MLB

 

Atlanta-Cincinnati H1(+1.5) (Miller-Leake)

 

Kansas-Detroit H2(+1.5) (Duffy-Simon)

 

Houston-Seattle >8.5 (Feldman-Paxton)

 

Kvote, 1.45, 1.45, 1.90.

Miller, 2-2, 3.38 ERA, protiv Redsa. Do sada, 2-0, 2.05 ERA. Leake, 3-2, 2.43 ERA, protiv Bravesa. U sezoni, 0-1, 3.90 ERA. Miller za sada vesto koristi sinker, lineup Redsa ima samo .219 AVG protiv njega. Leake je vezao tri kvalitetna starta, ali je i dalje bez pobede, zbog slabe podrske napada. Atlanta primila gomilu runova od Nationalsa. U padu su u odnosu na start sezone i ovo je prilika za poebdu, protiv tima koji nije previse efikasan. Probah hendikep na domaci tim, kada ga vec nadjoh u Millenniumu.

Duffy, 1-6, 3.42 ERA, protiv Detroita. Za sada, 1-0, 4.15 ERA. Simon, 3-1, 3.18 ERA, sa Royalsima. Dosadasnji deo sezone, 4-0, 1.65 ERA. Sudar najboljih timova u AL Centralu. Tigersi trenutno imaju pobedu vise(15-7 u odnosu na 14-7). Simon je 6-0, 2.24 ERA, na poslednjih 8 nastupa(poslednji poraz je doziveo 5. septembra prosle godine, protiv Metsa). Kansas cak ima 4 data runa vise za sada. Simon je u sjajnoj formi, Duffy nema srece protiv Detroita, probah hendikep na goste.

Feldman, 5-6, 4.34 ERA, protiv Marinersa. Pocetak, 2-2, 4.81 ERA. Paxton bez nastupa protiv Astrosa. Do sada, 0-2, 6.86 ERA. Houston nije skoro krenuo ovako dobro. Rotacija je solidna, dok napad produkuje dan za danom. Imaju 9 pobeda, na poslednjih 10 meceva, pocistili su prvo Oakland, a zatim i San Diego, u gostima. Seattle dobio sva 3 meca u Arlingtonu, nakon odlicnih nastupa startera i bullpena. Cruz sabija i dalje. SS domacih Lowrie ce pauzirati do jula, zbog povrede prsta. Nakon par sezona rebildinga, Astrosi imaju finu ekipu. Sezona je krenula kako treba, udaraci imaju puno HR, ali i ispadanja na SO, sto je neizbeznost. Marinersi se bude. Po mom ocekivanju, bice dobri u gostima. Kada Paxton baca na gostovanjima, over dolazi 7-2-1, na prethodnih 10 meceva. Udaraci Houstona su raspolozeni, te je puno poena izgledno i veceras, ali se ipak nisam zaletao sa ulogom.

 

Prateci tiket, LA Angels >7.5, NY Mets H1(+1.5), Toronto >7.5, Chicago White Sox 2. Kvota 7.52.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Washington w1

 

Kvota 1.50.

Krecu polufinala po konferencijama. Rangersi deluju sigurno, mogu igrati defanzivno, ali i napadacki po potrebi. Washington je odigrao odlicnu sezonu sa defanzivno orijentisanim Trotzom i pomalo neocekivano izbacio islanderse. Ovechkin je dominirao golovima(53), Holtby na golu(41 pobeda). Holtby je primio 12 golova, protiv Rangersa, na 4 meca i kada Lundqvist "spusti roletnu", to nece biti dovoljno za Capitalse.

 

Calgary Flamesi su odigrali sjajnu seriju, protiv Canucksa. Imaju losu tradiciju sa Ducksima, no posto je rec o ekipama koje imaju najvise meceva, na kojima su se vratili u zavrsnom periodu(12 Ducksi, prema 10 povratka Flamesa), nije mi par za cackanje. Calgary ima 2 preokreta i u ovogodisnjem playoffu. Gosti nemaju pobedu u Anaheimu, jos od 2006. i treceg meca tadasnje playoff serije. Oba tima nemaju problema u napadu. Hiller je ranije bio na golu Ducksa. Tvrda serija u najavi, sacekacu drugi mec.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Chicago w2

 

Kvota 1.62.

Chicago je pomalo neozbiljno odigrao 2 meca, nakon sto je poveo 3-0 u pobedama. Individualno su mnogo jaci tim, te nece moci da ih ne ide sut stalno, pa je vreme da se ova serija privede kraju. I ovo stavih u slabiju grupu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prosao Coric nekako na onom tiketu sto sam cekao pa sam deo para, 20ak evra, prebacio na ovog Musialeka po 1.80 i vezao sa Klipersima po 3.05 jer su me prosli put jako ispostovali i morao sam. Teniser vodi 1:0 u setovima i na dobro je putu da dobije a Klipersima neka je Bog u pomoci posle, trebace im :D

Link to comment

Metz - Marseille 2

Novara - Arezzo 1

@2,40

 

Izuzetno bitna utakmica za Novaru, gosti su sigurni u sredini, bez ambicija.

Marseille nekoga mora da dobije,Metz je idealan protivnik, kvota više nego dobra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...