Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Malo je falilo do seta da dodje Andujar.

 

Veceras bi mozda mogla jedna od ove dve da dodje - Raptorsi @3.22 i Clippersi @3.26.

 

Bolji su Wizardsi i Wall je car ali mi deluje da bi mogli Raptorsi jednu barem da uzmu. Ovo drugo pre svega jer je dobra kvota a ocekujem da bude tesna tekma nakon sto su ih Spursi oduvali u trecoj. Navijam da ih Spursi odvale ponovo ali cisto da se ne propusti prilika ako izdivljaju ponovo Paul i Griffin.

 

 

WBm5wmi.jpg

 

 

Isto razmisljamo, nece da valja :D Imao sam vec kontru 1.87 ali branicu nesto samo ako budem imao kvotu 3 i jace, u suprotnom pustam pa sta bude. Mislim da imaju snage da odu jako i do samog kraja, makar veceras.

Link to comment

Nisam ni branio na kraju, nekako sam verovato da ce izdrzati cak i kad su ove poveli na kratkou trecoj. Drago mi je i sto me ispratio jedan stariji lik koji inace samo igra fudbal ali me cesto isprati za tenis i basket, saslusao me i roknuo 5000 pa otisao kuci, nisam siguran ni da zna rezultat :D

 

Odigrao sam singl 1000 na Otavu 1x pred pocetak trece, gube 1:0 ali su mnogo vise napadali do sad, valjda imaju snage da ne izgube u regularnom delu bar. Drugi singl Dalas 1 isto za 1000, ne verujem da ce puci 0:4 i pored svih sranja oko Ronda. To je to sto se mene tice za veceras, idem da legnem pa sta bude :D

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 1/1(uz odlozen mec u Denveru), prosao je i kombo, te 2 sitnija 5+ singla iz Cilea. Fudbal nije krenuo sjajno, no to je fiks, pa i ne cudi. Cileanci opravdali poverenje. Tri lagana 3+ meca, to narocito vazi za vecernje utakmice. Nije bilo srece da na U. Catolica-Iquique dodje 7+. Najpre gosti nisu realizovali cistu kontru za 3-4, a onda u 81. minutu, penal koji je izveo Bottinelli, zavrsava na roglju gostujuceg gola. Jedino mi je krivo sto je Cobresal uzeo titulu kolo pre kraja, pa ce biti manje takmicarski znacajnih meceva, u zavrsnom terminu. Lagani over na Baltimore-Boston i odlozen mec na Coors Fieldu. Kombo konacno uhvacen(sa malo manjom kvotom). Ponovo je vikend bio veoma dobar, nakon loseg perioda utorak-petak.

 

 

Fudbal

 

Besiktas-Karabuk w1

Valencia-Granada P/K1

Bournemouth-Bolton P/K1

 

Kvota 1.43. Prvenstva se blize kraju, te odigrah na timove, koji se bore za plasman. Besiktas juri titulu, Valencia i Sevilla su u trci za CL mesto, Bournemouth pobedom ulazi u visi rang.

 

 

MLB

 

Cleveland-Kansas 1 (Kluber-Vargas)

 

Minnesota-Detroit 2 (Milone-Price)

 

Boston-Toronto 1 (Kelly-Aaron Sanchez)

 

Baltimore-Chicago White Sox 1 (Jimenez-Noesi)

 

Kvote, 1.65, 1.60, 1.70, 1.70. 

Kluber je 4-1, 2.83 ERA, protiv Royalsa. Ove sezone, 0-2, 3.90 ERA. Vargas, 3-3, 5.19 ERA, protiv Indiansa. Do sada, 1-1, 6.75 ERA. Kluber se nije proslavio, na poslednjem startu protiv White Soxa, pre toga ja bacao korektno, no bez prave podrske napada. Mislim da je vreme za njegovu prvu pobedu u sezoni veceras, nakon cetiri neuspesna pokusaja. Vargas mi ne deluje previse ubedljivo. Ima dobru statitiku na Progressive Fieldu, 1-0, 3.38 ERA, ali mu ne dajem previse sanse danas. 

Milone, 3-0, 2.83 ERA, protiv Detroita. Za sada, 2-0, 3.38 ERA. Price, 6-3, 2.27 ERA, protiv Minnesote. Dosadasnji deo sezone, 1-1, 3.28 ERA. Price ima povremeno ovakve "crna rupa" startove, kao protiv Yankeesa, no to se svakom desi s vremena na vreme. Redovno bi imao dobre nastupe, nakon toga, te isto ocekujem i danas. Udaraci Tigersa su se ponovo probudili i Milone ne bi trebao da ima lagan mec, kao sto je bio slucaj na pocetnih par startova u sezoni. Twinsi su dobili seriju protiv Marinersa i vaze za nepredvidljivu ekipu.

Kelly, 0-0, 3.00 ERA, protiv Toronta. Pocetak, 1-0, 4.08 ERA. Sanchez, 0-1, 1.80 ERA, protiv Bostona. U sezoni, 1-2, 5.14 ERA. Boston ima problema sa picerima, pre svega sa rotacijom, mada ni bullpen nije sjajan. Kelly je fino krenuo, a onda je usledio neocekivano los start protiv Tampe. Sanchez ima problema sa kontrolom, pusta puno igraca na bazu i opasan lineup Red Soxa bi to trebao da iskoristi. Toronto je zatajio na Tropicana Fieldu, postigli su samo 6 runova na 3 meca i vezali 3 poraza. Bautista i Reyes su pod znakom pitanja kod Blue Jaysa. Kelly deluje kao sigurniji starter i kod kuce ocekujem njegovo bolje izdanje.

Jimenez, 2-3, 5.01 ERA, protiv White Soxa. U sezoni, 1-1, 2.30 ERA. Noesi, 1-4, 5.34 ERA, protiv Oriolesa. Krenuo sa, 0-2, 5.23 ERA. Jimenez je doziveo poraz, prosle srede u Torontu, no nije bio tako los(4 pustena runa). Ovo mu je najbolji pocetak sezone, nekoliko godina unazad gledano. Noesi nije odusevio do sada. Jedinu pobedu protiv Oriolesa je zabelezio bas na gostovanju; 1-0, 1.50 ERA na Camden Yards. Baltimore ima mocan napad, sto je jos jedan plus za Jimeneza.

Cleveland i Detroit stavih u jacu grupu.

 

Prateci tiket, Washington 2, Pittsburgh H2(+1.5), Texas H1(+1.5), San Diego PX. Kvota 5.54.

 

 

NBA

 

Chicago-Milwaukee w1

Brooklyn-Atlanta w2

 

Kvota 2.00. 

Chicago bi trebao da privede kraju seriju veceras. Vreme je da Atlanta pokaze, da je kvalitetnija ekipa od antipaticnih Netsa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Isto kao i Miljenko, samo čiste pobjede, Besiktas, Valencia, Bournemouth, total @2,61.

 

Gradana se raspala i ode u Segundu, Valenciji treba za LŠ.

Besiktas se pobjedom opet uključuje na vrh i bori za titulu.

Bournemouth pobjedom kolo prije kraja gotovo i teoretski osigurava izravan plasman u Premiership prvi put u istoriji.

 

 

Još se čeka Muller za neku siću na teniskom tiketu.

 

Sinoć se moglo samo tako opariti na golovima, Real, Napoli, Lyon sve po 6 komada.

Link to comment

Bešiktaš u zadnji tren, Valencia i Bournemouth lako.

Prvi plasman u Premiership u 125 godina postojanja kluba :Hail:

 

Gussing - Oberwart 1

Carreno Busta - Lestienne 1

Kohlschreiber - Vesely 1

Stakhovsky - Ledovskih 1

Muguruza - Kasatkina 1

@2,58

 

Enppi - Alaab 1

PSG - Metz Hc1

Barcelona - Getafe Hc1

Orduspor - Altinordu 2

@2,81

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/3 (uz kvotu 1 na Baltimore-Chicago White Sox), NBA 0/1. Fudbal manje-vise rutinski. Imao sam "zastitu" od neresenog ishoda na Besiktasu, pa se nisam nervirao. Valencia i Bournemouth lagano prodjose vec na poluvremenu. Price je dobio 4 poena podrske, odmah u prvom iningu. Srecom te bullpen nije uspeo da uprska do kraja; uvek je muka kada se ceka Detroit da sacuva 1 run prednosti. Kluber je mogao bacati i bolje, no podrska mu je i dalje kriminalno losa. Jos su i ovi njegovi zabelezili 3 greske, milina. Nikada nisam voleo Indianse, sada ih volim jos manje. Kelly los, protiv kompletnog lineupa Toronta, no udaraci su ga pokrili. Losa stvar je sto se povredio Sandoval, taman kada je proradio. Mec u Baltimoru je odlozen. NBA me je neprijatno iznenadio. Atlanta je uspela da izgubi i drugi mec protiv Netsa, pa je sada skor u seriji 2-2, a ni Chicago se nije proslavio. Bolje sto i Cleveland nije dosao, inace bih se bas iznervirao, da je kombo pao samo na NBA, koji je trebao biti najsigurnija stvar za igru juce. Metiljav dan, nakon odlicnog vikenda.

 

 

Fudbal

 

PSG-Metz 2+

Barcelona-Getafe 3+

Bayern-Dortmund w1

 

Kvota 1.52.

Francuze izuzetno retko igram, no valjda PSG moze odigrati mec sa bar dva gola. Barcelona standardno. Ocekujem da Bayern pokaze ko je bolji.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Milwaukee 1 (Cueto-Lohse)

 

St. Louis-Philadelphia 1 (Wacha-Severino Gonzalez)

 

Texas-Seattle 2 (Detwiler-Happ)

 

Boston-Toronto >8.5 (Buchholz-Hutchison)

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.75, 1.85.

Cueto je 8-3, 2.92 ERA, protiv Brewersa. Ove sezone, 1-2, 1.86 ERA. Lohse, 8-5, 2.69 ERA, protiv Redsa. Do sada, 1-3, 7.94 ERA. Lohse je jedinu pobedu ove sezone, zabelezio bas protiv vecerasnjeg protivnika, proslog cetvrtka. Veceras je sa druge strane fenomenalni Cueto, te ce to biti tesko ponoviti. Domaci starter bi i uz minimalnu podrsku trebao doci do pobede.

Wacha nema nastupa protiv Philliesa. Odlicno je otvorio sezonu, 3-0, 1.33 ERA. Severino Gonzalez ce imati svoj MLB debi veceras. Bio je najbolji picer fransize u nizim ligama(AAA, AA, A tim), 2013. godine. Ovo je naravno sasvim drugi nivo i pitanje je kako ce se snaci na Busch Stadiumu. Heyward se vraca u postavu domacina veceras. Nakon lose vesti da je Wainwright najverovatnije zavrsio sezonu, Cardinalsi su vezali 2 poraza. Izgubili su sinoc, prvi mec serije protiv Philadelphie, tako sto je Hamels utisao njihov napad. Ruki je uvek enigma, no posto Wacha baca za domace, mislim da vredi probati 1.

Detwiler ima samo nepuna 3 ininga odigrana protiv Marinersa, 0-0, 19.29 ERA, pa to i nije previse merodavno. Dosadasnji deo sezone, 0-2, 10.95 ERA. Happ, 1-2, 4.60 ERA, protiv Rangersa. Fino je krenuo, 1-1, 2.61 ERA. Duel timova koji igraju promenljivo. Bullpen gostiju je uvek bio jedan od boljih u ligi, no to nije slucaj i ove sezone. Sinoc je Walker nadigrao startera Texasa(Gallardo), a onda je bullpen uspesno priveo mec kraju(pomalo neocekivano, hahaha). Veceras je matchup startera, potpuno na strani Marinersa. Happ je 17. aprila porazen protiv Texasa kod kuce, no tada ga napad nije ispratio(1-3). Cruz drzi formu, stadion u Arlingtonu pogoduje udaracima, te probah na goste.

Buchholz, 11-8, 3.20 ERA, protiv Toronta. Do sada, 1-2, 4.84 ERA. Hutchison, 2-1, 4.64 ERA, protiv Bostona. Pocetak, 2-0, 5.48 ERA. Buchholz bi trebao biti najbolji clan rotacije Red Soxa i do sada su utisci podeljeni. Bio je solidan protiv Tampe, no bez odluke. Hutchison je prvi starter Toronta, koji je bacao duze od 7 ininga(protiv Oriolesa), uz samo 2 pustena runa. Boston je vezao 4 overa, te ovo odigrah slabije, mozda se zalomi neki minus slucajno. Buchholz i Hutchison pokazuju znake popravka forme, mada me oba bullpena nisu odusevila, od starta sezone.

 

Prateci tiket, Detroit 2, Arizona 1, LA Dodgers PX, San Diego PX. Kvota 7.39.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juventus - Fiorentina: Fiorentina nikakva u poslednje vreme ali bi, pod uslovom da ih uopste interesuje Liga Evrope, mozda mogli da pokusaju da odigraju ozbiljnije od Juventusa koji 5. maja igra protiv Reala. Ja sam probao poluvreme ili kraj 2 (3.23 u Maxbetu).

 

Radnicki - Radnicki: posten kladionicarski svet ocekuje "prijateljski" susret, pa kvota na Radnicki N vrtoglavo pada. To obicno zavrsi lose :( , ali ajde da probam pobedu sa jednim golom razlike da mi posle ne bude krivo (HX u Maxbetu 3.40).

 

Da dodam jos par utakmica (recimo Elce - La Coruna X (mada sam ovde razmatrao i eventualnu mogucnost da se raspali Deportivo ritne i dobije posle 11 utakmica) i umerenih Steaua - Targu Mures X ) i eto tiketa sa siguricama. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Merkam Bolelija protiv Gofina za nesto jaci ulog, verovatno 50ak evra. Kvota je bila 2.19 pre meca ali nisam odigrao i pomeren je pocetak... mislim da cu vrebati uzivo makar malo vecu kvotu, ako bude gubio na svoj servis 0:30 ili tako nesto. Rutinski je juce odradio uvek augodnog Dastina Brauna i generalno je u solidnoj formi a i mislim da nije nista losiji igrac od Gofina, moram probati nesto tu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...