Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, MLB 0/4. Fudbal nije bio blizu, kasnije je pao i Internacional 2+. U Detroitu je od starta, sve krenulo naopako. Boston mi nije jasan. Vodili su 5-1, imao sam ih u hendikepu i uspeli su da se raspadnu protiv ovog kilavog napada Tampe i izgube preko hendikepa. San Diego je gubio od 1. ininga, okrenuo u 8. zatim ponovo pao. Egal mec u San Franciscu, no napad Dodgersa ponovo trokira, starteri ok. Boston, San Diego i Dodgersi odose u kontra smeru, mada je izgledalo da ce 2 para proci bez problema, tja. Texas je takodje porazen preko hendikepa, pa i nije bilo nekog resenja. St. Louis nisam smeo da probam, naravno dobise(NHL). NBA fiks bi takodje prosao. Vratih im nesto od zaradjenog, tokom prethodnih 10 dana, vazno je da ovo lose biranje, ne predje u trend.

 

 

MLB

 

NY Mets-Atlanta <7.5 (Colon-Teheran)

 

Toronto-Baltimore >7.5 (Hutchison-Tillman)

 

Washington-St. Louis 1 (Scherzer-Wacha)

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.75.

Colon je 5-2, 2.25 ERA, protiv Atlante. U sezoni, 3-0, 2.25 ERA. Teheran, 4-2, 3.04 ERA, protiv Metsa. Do sada, 2-0, 3.71 ERA. Duel startera u odlicnoj formi, na Citi Fieldu. Teheran je pustio 4 HR u Torontu(koji vazi za jedan od neugodnijih terena za picere) i ipak zabelezio pobedu. Tvrd mec u najavi veceras. Metsi su vezali 10 pobeda.

Hutchison, 4-1, 3.25 ERA, protiv Oriolesa. Za sada, 1-0, 7.20 ERA. Tillman, 4-7, 4.68 ERA, protiv Toronta. Tekuci trend, 2-1, 5.52 ERA. Sudar vrhunskih napada, doneo je po jedan ekstra efikasan, odnosno under mec. Blue Jaysi pokusavaju da pociste goste. Statistika picera, navodi na over.

Scherzer je 0-1, 4.50 ERA, protiv Cardinalsa. Poslednji nastupi, 1-1, 0.83 ERA. Wacha, 1-1, 0.57 ERA, protiv Nationalsa. Na startu sezone, 2-0, 1.35 ERA. I na Nationals Parku, imamo suceljavanje startera, koji su odlicno otvorili sezonu. Nakon sto je napad pre svega, lose krenuo, Washington polako nalazi formu. Scherzer za sada opravdava ulozen novac. Wacha baca odlicno, te ocekujem tesan mec i dajem blagu prednost domacinu. Washington stavih u grupu slabijih uloga.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Detroit H1(+1.5), San Diego 2, Boston H2(+1.5), Chicago White Sox 1. Kvota 13.22.

 

 

NBA

 

Boston-Cleveland w2

 

New Orleans-Golden State w2

 

Kvote, 1.51, 1.46. Ovo su dve serije, gde bi razlika u kvalitetu ekipa, trebala biti najveca(bar po meni), pa probah na Cleveland i Golden State i njihove trece trijumfe.

 

Sinoc ne odigrah fiks u singlu(dablu), kao retard i dodje sve, ali samo na tiketu, gde igrace pogodih polovicno, meh. Neodlucnost je uvek losa stvar.

Edited by Miljenko
Link to comment

Iscupao me Fonjini iz dubioze u oba seta po 3.9 i 7.9, vratio sam se dosta posle jucerasnjeg duvanja 15ak hiljada. Igrao juce isti sistem sa velikim kvotama ali odlucio da nista ne branim i skoro sve poduvao, cak me na kraju izdala i Muguruza na 3.7 iako je povela 2:0 i imala dva puta brejk loptu za 3:0, a kasnije i jednu za 4:3 pa se posle raspala. Branjenje je ipak mama, kad se ima sansa da se uzme sigurna lova, jer se desava mnogo preokreta u tenisu i basketu.

Link to comment

Iscupao me Fonjini iz dubioze u oba seta po 3.9 i 7.9, vratio sam se dosta posle jucerasnjeg duvanja 15ak hiljada. Igrao juce isti sistem sa velikim kvotama ali odlucio da nista ne branim i skoro sve poduvao, cak me na kraju izdala i Muguruza na 3.7 iako je povela 2:0 i imala dva puta brejk loptu za 3:0, a kasnije i jednu za 4:3 pa se posle raspala. Branjenje je ipak mama, kad se ima sansa da se uzme sigurna lova, jer se desava mnogo preokreta u tenisu i basketu.

Ja uhvatio Kerber pre pocetka 3.seta po kvoti 2.50 lagano je razbucala sarapovu 6.1 tenis je nekad majka a nekad smrt. Inace Sarapova je ocito u zestokoj krizi.

Link to comment

MLB 1/3, NBA 2/2. Cim je Teheran krenuo sa ona 3 nesretna walka, u prvom iningu, znao sam da se underu ne pise dobro. Tako je i bilo, prvi sledeci igrac udara dabl, za 3 runa i kasnije dolazi over u 7. iningu, tja. Lagani over, na Toronto-Baltimore, kao sto se i ocekivalo. Scherzer ponovo dobar, no napad Nationalsa se nije pokazao. Puno srece sa NBA mecevima. Cleveland manje-vise regularna pobeda. Golden State je dobio skoro izgubljen mec. Curry pogodio neverovatan sut za OT. Nisam uspeo uklopiti kombo, ali je ovo pomak na bolje, u svakom slucaju.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 1 (Greene-Salazar)

 

LA Angels-Texas 1 (Richards-Wandy Rodriguez)

 

Seattle-Minnesota 1 (Felix Hernandez-Hughes)

 

NY Yankees-NY Mets H2(+1.5) (Pineda-Jacob deGrom)

 

San Diego-LA Dodgers 2 (Cashner-Greinke)

 

Kvote, 1.70, 1.50, 1.45, 1.55, 1.75.

Greene je 1-0, 3.00 ERA, protiv Indiansa. Odlican start sezone, 3-0, 0.39 ERA. Salazar, 1-1, 3.27 ERA, protiv Detroita. U sezoni, 1-0, 3.00 ERA. Zadnji picer Tigersa, koji je zabelezio pobede, na prva 4 starta  sezone, je bio Frank Tanana, 1988. godine. Detroit je odigrao neubedljivu seriju protiv Yankeesa i vreme je da i njihov napad odigra bolje. Cleveland Ima problema sa povredama, daju malo poena i ne dajem im vece sanse veceras.

Richards je 6-1, 3.43 ERA, protiv Rangersa. Solidan prvi start, nakon duze pauze, 0-1, 5.40 ERA. Rodriguez, 0-0, 4.26 ERA, protiv Angelsa. Ovo ce mu biti prvi ovosezonski start. Angelsi docekase, da im se vrati potencijalno najbolji clan rotacije. Obe ekipe igraju promenljivo, napad domacina trokira, no prednost na poziciji startera je znatna.

Felix je 7-5, 2.08 ERA, protiv Twinsa. Do sada, 2-0, 2.37 ERA. Hughes, 6-3, 3.20 ERA, protiv Marinersa. Tekuci trend, 0-3, 5.30 ERA. Duel startera, koji su na suprotan nacin otvorili sezonu. Seattle ima problema, kao i ranijih sezona, samo sto sada udaraci  daju poene, dok je bullpen iznenadjujuce los. Ocekujem jos jedno dominantno izdanje Hernandeza i dovoljnu podrsku napada, za pokrice i pobedu Marinersa.

Pineda nije nastupao protiv Metsa. Ove sezone je, 2-0, 5.00 ERA. Jacob deGrom, 0-1, 1.29 ERA, protiv Yankeesa. Nastavio gde je stao prosle sezone, 2-1, 0.93 ERA. Yankeesi su lose otvorili sezonu, ali su vec sada preko 50%, nakon kvalitetne serije u Detroitu(pre svega su piceri bili dobri). Metsi se ne sale. Nisam video ovako dobar njihov start, od kada pratim MLB. Vezali su 11 pobeda. Jacob baca fenomenalno i verujem da ce pruziti sansu za novu pobedu svojoj ekipe, te probah hendikep na goste, ali opreznije.

Cashner, 1-3, 2.17 ERA, protiv Dodgersa. Pocetak, 1-2, 2.65 ERA. Greinke, 4-0, 1.80 ERA, protiv Padresa. U dosadasnjem delu sezone, 2-0, 1.83 ERA. San Diego je uzeo pola plena na Coors Fieldu. Dodgersi se pomalo obrukase protiv Giantsa, izgubivsi celu seriju. Dali su samo 6 poena, na 3 meca, pa bi udaraci mogli malo povecati produktivnost. Greinke dominira protiv Padresa, te probah i ovo, no takodje opreznije.

 

Prateci tiket, Atlanta 2, Baltimore >8.5, Miami >7.5, Toronto >7.5, St. Louis 2, Colorado 1, Houston H2(+1.5). Kvota 58.24.

 

 

NHL

 

St. Louis-Minnesota w1

 

Kvota 1.59.

Blues konacno dobise u gostima, i vratise prednost domaceg leda. Trebalo bi da nastave u istom ritmu, tim je vratio samopouzdanje, te ocekujem da dodju do "mec lopte". 

Link to comment

Shirak - Ararat 1

Jablonec - Slavia 1

Nordsjealland - Silkeborg 1

@2,61

 

Man.City - A.Villa 1

Bristol Rovers - Alfreton 1

Vicenza - Varese 1

Borussia Dortmund - Eintracht 1

Dinamo St.Petersburg - KS Samara 2

@3,27

 

Vicenza i Samara bi morali biti mrtvi ziceri, kao juče Maribor.

Link to comment

Votford 2 posto se domacin spasio ispadanja a gost juri ulazak u Premijerligu.

Dajte nesto za igrace nocas. Granica za Djenku 12.5 ako nastavi formu iz polufinala doci ce.

Edited by Moća
Link to comment

MLB 3/5, NHL 0/1. Metsi izgubise, na zalost ubedljivo, no to i nije bilo toliko bitno. Detroit je ubedljivo porazen. Primise onoliko runova od bangavih Indiansa, neverovatno. Hernandez ocekivano izdominirao, kao i Greinke. Richards odlican, mada su Angelsi tesko dosli do pobede(3-2). NHL me je jedino iznervirao. Vratis "brejk" i onda izgubis onako nocas, od ipak za klasu slabije ekipe i to jos kod kuce. Da ne budem teoreticar zavere, ali meni je ovo sumnjiv mec. Glupa nedelja, do sada, mozda vikend bude bolji. Miks egzibicioni tiketi, su potpuno nekorisni, jer tenis dolazi nikad gore(dobro te sam bar to prestao da igram jace), no drzim se onoga da je vazno ucestvovati.

 

 

Fudbal

 

Hannover-Hoffenheim 2+

Espanyol-Barcelona P/K2

 

Antofagasta-Universidad de Concepcion 3+

 

Kvote, 1.46, 1.70. Mantao sam da stavim i City na prvi tiket, no posto nemam previse poverenja u njih, ostao je dabl. Sutra ima zanimljivijih parova u Cileu, Antofagasta deluje statisticki izgledno za golove danas, te probah i njih, u moru glupih danasnjih meceva.

 

 

MLB

 

NY Yankees-NY Mets H2(+1.5) (Sabathia-Harvey)

 

Milwaukee-St. Louis 2 (Peralta-Wainwright)

 

Detroit-Cleveland 1 (Simon-Bauer)

 

Kvote, 1.45, 1.60, 1.80.

Sabathia je 3-1, 2.14 ERA, protiv Metsa. Ove sezone, 0-3, 4.35 ERA. Harvey, 0-0, 1.13 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 3-0, 3.50 ERA. Pomalo neocekivana ubedljiva pobeda Yankeesa sinoc. Jacob deGrom me je navikao na bolja izdanja. Sabathia je imao odlican nastup u Detroitu, ali je bez pobede i dalje. Harvey nize pobede i dalje i kada mu je kontrola dobra, protivnici tesko dolaze do prilike za poentiranje. Egal mec u najavi, te probah hendikep na goste.

Peralta, 4-5, 4.58 ERA, protiv Cardinalsa. U sezoni, 0-2, 5.68 ERA. Wainwright, 12-8, 2.37 ERA, protiv Brewersa. Krenuo sa, 2-1, 1.71 ERA. Milwaukee je uzasno otvorio sezonu. Wainwright baca fino i domacinu se smesi novi poraz.

Simon, 2-2, 5.40 ERA, protiv Clevelanda. Za sada, 3-0, 1.74 ERA. Bauer, 2-0, 4.34 ERA, protiv Detroita. Tekuci trend, 2-0, 0.95 ERA. Znam da je nemoguce odrzati formu, kakvom je Detroit otvorio sezonu, no poslednjih par meceva su bili neugodni. Ok ove 1-2 i slicne tesne tekme, ali ubedljivi porazi poput onog nocas i onaj uzasni start koji je Price imao protiv Yankeesa, su neverovatni. Tim pre sto Indiansi nisu kompletni, i njihov lineup stvarno ne uliva neki strah picerima. Probah ovaj par, ali opreznije. Simon je fino krenuo, no to je vazilo i za sinocnjeg startera. Bauer odlican do sada. Cekam budjenje napada Tigersa.

 

Prateci tiket, Cincinnati <7.5, Oakland >7.5, Washington 2, San Francisco H2(+1.5), LA Dodgers 2, LA Angels >7.5. Kvota 24.89.

 

 

NHL

 

Chicago-Nashville w1

 

Kvota 1.54.

To je ono sto ja ne volim kod NHL playoffa, tezak je za predvideti(poraz Bluesa nocas). Vreme je da Blackhawksi zakljuce seriju, no ni ovde se nisam zaletao, ispratih manjim ulogom.

 

Golden State i Chicago vode po 3-0 u pobedama, pa mi to nije za diranje. Spojih par overa na igrace, cisto da ispratim nesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...