Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Aj Toronto sto je raspad, a i drago mi je da ih Vasington odvaljuje, al' sto ne umem da ubodem bejzbol to je jezivo. Sinoc sam mozgao izmedju Piratesa i Angelsa i, naravno, Piratesi su pukli u poslednjem iningu a Angelsi odvalili 14:1. :lol:

Link to comment

Angelsi retardi. Bitno da nisu mogli dobiti preksinoc, kada su imali mnogo boljeg startera i kada sam ih cekao za solidan bonus. 

Moji Piratesi potpuno nepredvidljivi.

Link to comment

Sandong -  Bin Doung, Poklon kvote :)

 

Pogledam prvo Meridian i GG cak 1.86. Obradujem se. Pogledam Mocart kad ono 2.15 :O. I onda malo pojacam sve.

 

GG (2.15), prvoGG (5.3), drugoGG (3.6), to u Mocartu. Ostalo sitnije u Meridianu GG GG (15), prvo3+ (4.18), prvo4+ (10), drugo3+ (2.8), drugo4+ (6), 5+ (3.1), 6+ (5.23) i 7+ (12).

 

Ili ce da prsti ili ce biti 0-1 :)

 

Link to comment

I dade ga gost totalni autsajder :) A kasno sam video da je kvota gost1+ bila isto 2.15 kao u GG. Vec bi mi usao najveci tiket. Ali valjda nece Kinezi zasrati. Razlika je velika izmedju timova, kec je bio 1.10.

 

 

edit: i dadose ga i oni :D Izvucena vec ne mala uplata. Sad idemo na profit, tek je 27.min :)

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/2, NHL nikom nista(kvota 1). Bayern nije mogao lakse doci od ovoga. Copa Libertadores, mozda i prvi put neprijatno iznenadio. Cruzeiro dobio, kao i Estudiantes. Huracanu je trebala pobeda za prolaz, kad oni dozivese ubedljiv poraz, protiv mnogo slabije ekipe. Astrosi se probudise u 8. iningu. Dodgersi porazeni, San Francisco odlican u defanzivi. Blackhawksi poravnase desetak minuta pre kraja regularnog toka, dobise tek u trecem produzetku. Nisam mogao uklopiti kombo, nije bilo sanse, tiket Copa Libertadores je isto pao. Naredjah tiket sa 10 tenisa u fiksu, i tu pade jedan, Verdasco izgubio od nekog anonimnog Rusa(Rus, na sljaci, kakve sve gluposti necu videti). Dobro je sto bar NBA ne forsiram. Probam dva fiksa, spojeno sa 4 overa na igrace. Svi igraci prodjose, oba fiksa padose. Meh dan, no da se ne bunim nakon sjajne prosle nedelje.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Atletico Madrid 2+

Emelec-U. de Chile 2+

Internacional-The Strongest 2+

 

Kvota 1.88. Smaraci iz Atletica, me navode da ovo odigram opreznije. Real nije dobio vecerasnjeg protivnika, u regularnih 90 minuta, na 9 uzastopnih utakmica, te je viner otpao. Dodah par meceva Copa Libertadores, gde bi moglo biti golova. Kao sto rekoh vec, manji ulog, vise za pracenje.

 

 

MLB

 

Detroit-NY Yankees 1 (Price-Warren)

 

Tampa-Boston H2(+1.5) (Karns-Kelly)

 

Colorado-San Diego 2 (Kendrick-Shields)

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Bumgarner-Kershaw)

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.75, 1.75. 

Price je 10-6, 4.03 ERA, protiv Yankeesa. U sezoni, 1-0, 0.40 ERA. Warren, 1-0, 1.69 ERA, protiv Detroita. Do sada, 0-1, 4.82 ERA. Skor u seriji 1-1, za sada sve ocekivano. Price dominira, iz meca u mec, te ocekujem njegovo sigurno izdanje i danas. Yankeesi igraju bolje u odnosu na start sezone, no ne verujem da ce to danas biti dovoljno.

Karns ce imati svoj prvi start protiv Red Soxa. Krenuo sa, 1-1, 4.58 ERA. Na Tropicana Fieldu je, 0-2, 8.04 ERA, na 3 starta. Kelly kvalitetno zapoceo sezonu, 1-0, 2.13 ERA. Tesna pobeda Bostona nocas(1-0). Matchup startera je na njihovoj strani, udaraci su u solidnoj formi, lici na jos jednu dvojku, te probah hendikep.

Kendrick, 4-2, 4.08 ERA, protiv San Diega. Ukupno, 1-2, 7.56 ERA. Shields, 2-1, 3.79 ERA, protiv Rockiesa. Za sada, 2-0, 2.84 ERA. Izgleda da su Padresi nasli dobitnu formulu. Jaka rotacija i ubitacan napad, hehehe. Drugi mec u seriji, nocas, dobili su preokretom u 8. iningu, nakon lagane pobede dan pre toga. Veceras im startuje najbolji starter, protiv Kendricka, koji ima 13.04 ERA, na dva poslednja starta.

Bumgarner, 11-5, 2.54 ERA, protiv Dodgersa. Tekuci trend, 1-1, 5.29 ERA. Kershaw, 14-5, 1.43 ERA, protiv San Francisca. Pocetak, 1-1, 4.42 ERA. Giantsi prekinuse seriju pobeda Dodgersa nocas. Bumgarner je tradicionalno losiji kod kuce. Kershaw je 8-2, 0.83 ERA, na 12 odigranih meceva na AT&T Parku. Prosle sezone, 3-0, 1.69 ERA, na 4 starta protiv San Francisca. Udaraci Dodgersa su imali malo losije izdanje nocas(mada se odbrana San Francisca pokazala), te veceras mogu samo bolje.

 

Prateci tiket, Cleveland 2, Washington PX, Toronto >8.5, Cincinnati PX, Texas H2(+1.5), Oakland H2(+1.5). Kvota 18.04.

 

 

Razmisljao sam o w2 na Minnesota-St. Louis, no Blues imaju 10 meceva bez playoff pobede u gostima, pa ipak preskocih.

 

Neobavezni NBA tiket, par overa na igrace, uz nekoliko fikseva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da da, svasta ce uci ako se gosti potrude :)

Ja se uglavnom na basket kladim, mahom NBA i to uglavnom Outrights (osvajaci konferencija i sl.), plejof serije... al mjerkam ovde, pa poslusam poneki egzotican savet (ne danas, doduse) :)

 

Edit: jbg, ostade 3:1

Edited by Madjer
Link to comment

Jebi ga. Bilo je sansi. Moglo je biti fenomenalno, ovako samo casna nula. Bar da ga domaci dadose, imali su dve sanse sam igrac ulazi u 16 i 1 na 1 sa golmanom i ne resava. 

Link to comment

Ja se vise skoro nikako ne kladim na fudbal ali sam primetio da u toj azijskoj LS i uopste u njihovim ligama i takmicenjima zna da bude opasnih goleada, kad krenu ne znaju da stanu. Isto vazi i za Australijance, oni neki Western Sydney i slicni...

Link to comment

zna da bude i izuzetno neefikasnih utakmica kad igraju kinezi ili koreanci, ne što su neefikasne, nego što nema šansi, svi u odbranu, ritaj u aut, valjaj se... gol glavom, to jest iz centaršuta, se ne događa :D pažljivo sa acl.

Link to comment

lopez over 19.5. bilo je dosta frke posle prve utkamice da nije dobijao dovoljno lopti pa ocekujem da sada bude drugacije. bez obzira sto nije dobijao lopte u proslom mecu imao je 6/7 sut.

 

kawhi over 17.5. sve jasno i objasnjeno tokom sezone. jedini problem je da ce ga opet verovatno udvajati. no, dobro je sutirao i u prvom mecu pa presao granicu. a realno nije ni uzimao previse suteva.

 

 

samo napomena da ja necu uplacivati ovo, nego eto ako neko hoce da igra preporucio bih ovo.

 

sta misle osatli?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...