Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Upravo mi je to palo na pamet pa sam pojurio da dodam i 6:0. Nole je vec vodio 15:0 u prvom gemu kad sam to odigrao tako da je moguce da je kvota bila i nesto veca.

 

U 12:25 Troicki protiv Himeno-Travera u Bukurestu, kvota 2.1 za rez. 2:0. Traveru je, kao i skoro svakom Spancu, sljaka najbolja podloga pa bi moglo da se desi da se Viktor malo i namuci ali je bolji igrac i trebalo bi da dobije. Prosle godine ga je dobio 2:0 i 2:1 kad se vratio posle pauze i jos uvek nije bio u formi.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/4, NHL 1/1, NBA 1/1, prosao i kombo tiket ponovo. U. de Chile izveo najjaci tim, te su golovi lako padali. Canales je izasao odmah na pocetku drugog poluvremena, Ubilla ubrzo nakon 4-1(odnosno svog drugog gola), te nije doslo i 7+, no prodje 5+ kao bonus. Strasburg po ocekivanju izdominirao. Metsi su poveli 7-1, na kraju se jedva odbranise. Detroit ubedljivom pobedom, dobio seriju protiv White Soxa. Lester ponovo bez trijumfa, ipak Cubsi nisu jos uvek dovoljno pouzdani. Chicago prelomio mec u drugoj trecini. Ipak je Weber bio nenadoknadiv gubitak za Predatorse. Cleveland je nekako ostao preko hendikepa, da kazem da sam pogodio i jedan NBA par. Kombo ponovo fino uklopljen. Ponovo skoro perfektan dan.

 

 

MLB

 

Boston-Baltimore >7.5 (Masterson-Wei-Yin Chen)

 

Detroit-NY Yankees 1 (Simon-Sabathia)

 

Pittsburgh-Chicago Cubs <7.5 (Burnett-Arrieta)

 

LA Angels-Oakland 1 (Shoemaker-Graveman)

 

Kvote, 1.60, 1.70, 1.72, 1.65. 

Masterson, 6-6, 5.53 ERA, protiv Orilesa. Ove sezone, 1-0, 7.59 ERA. Chen, 5-3, 4.24 ERA, protiv Bostona. Do sada, 0-0, 4.35 ERA. Na prva tri meca serije, samo jedan over i to juce, kada se najmanje i ocekivao. Baltimore vodi 2-1 u pobedama i ocekujem da ce Red Soxi "gristi" da dodju bar do podele plena. Masterson je prosle sezone primao dosta runova protiv Oriolesa(10 na 2 starta, uz 6 walks). Chen je godinu dana ranije imao ucinak, 3-1, 2.92 ERA, protiv velikog rivala. Treba reci da Boston ima kompaktniju postavu, ove sezone.

Simon, 0-3, 5.25 ERA, protiv Yankeesa. Odlican pocetak, 2-0, 2.03 ERA. Sabathia, 19-12, 4.29 ERA, protiv Detroita. Krenuo sa, 0-2, 5.68 ERA. Simon je krenuo jako, mada ima los skor sa Yankeeesima. Sabathia jos trazi formu, pustio je po 4 poena, na oba starta. Detroit i dalje igra odlicno, dok se Yankeesi probudise protiv Tampe. Dajem prednost starteru, koji je u boljoj formi, uz konstantniji lineup Tigersa.

Burnett, 7-4, 3.25 ERA, protiv Cubsa. Startovao sa, 0-1, 2.25 ERA. Arrieta, 3-0, 3.13 ERA, protiv Piratesa. Poslednji nastupi, 1-1, 1.98 ERA. Burnett i Arrieta odlicno otvorili sezonu, mada ih napadi ne prate, sto narocito vazi za picera Pittsburgha. Domaca ekipa nepredvidljiva ofanzivno, tvrd mec u najavi.

Shoemaker, 1-0, 0.00 ERA, protiv Oaklanda. Tekuci trend, 2-0, 4.38 ERA. Graveman bez nastupa protiv Angelsa. U sezoni, 1-1, 7.27 ERA. Angelsi imaju 10 vezanih pobeda, kada Shoemaker startuje. On na tim mecevima ima sledecu statistiku, 9-0, 1.92 ERA. Graveman ima problema sa kontrolom. U nepunih 9 odigranih ininga, ima 5 walks, odnosno 3 pogodjena igraca(namerno ili nenamerno). Obe ekipe su imale teske i neprijatne serije tokom vikenda, te dajem prednost domacinu, zbog boljeg startera.

 

Prateci tiket, Pittsburgh PX, Milwaukee PX, Kansas 1, Colorado 1, Seattle 1. Kvota 11.39.

Link to comment

Lepo prodjoh sa mladim Cesima. Udjem u Meridian, vidim da za koji minut krecu 3 tekme gde su domacini veliki favoriti i odigram sve I3+ i I4+. I dve udju u 4+. Kvote 5 i 9 na I4+ bile. Jedino sto sam odigrao nikad sitnije, bukvalno tiketi po 100 i 200din, pa je i zarada mala. 

 

A posle ovakog ishoda mi dodje da vise nista ne analiziram, uporedjujem,  pratim i sl. Samo ovako pljampnem sta prvo vidim u sledecem terminu i cao :D

Link to comment

Ja jako lepo prosao ovih dana, ali danas ginuo od ranog jutra... i sve nesto prckam po hiljadu i nece, smanjim minus pa opet, i tako u krug... onda snimio veceras jednu bombu, kec na PAO protiv CSKA, cekao da skoci kvota ali palo na 3 i zategao momacki, pa posle jos 1500 na 4.1...

 

http://prntscr.com/6w980p

 

Kasnije branio za 3000 na kvoti 6 i jos 3000 na 6.3, pa jos 300din na 9.7 jer sam znao da ovi ludaci mogu da okrenu i tacno je mogla i doci dvojka ali mi je bio skoro isti dobitak pa mi je bilo svejedno. Pare su u dzepu a to sto cu ziveti kratko nema veze... :D

Link to comment

MLB 3/4. Puno srece sa overom u Bostonu. Poslednja 2 poena, padose po prilicno jakom pljusku. Pola ininga kasnije, mec je prekinut zbog kise, te registrovan trenutni rezultat. Tvrd mec u Detroitu. Sabathia prijatno iznenadio, Simon nastavio sa odlicnom formom, Tigersi nekako dodjose do pobede. Cubsi srecom nisu koristili veliki broj igraca na bazama, taman pade 7 poena. Na zalost, nisam uspeo spojiti i treci dan sa kombom. Nakon serije pobeda, kada Shoemaker startuje, Angelsi izgubise bas sinoc, sa njim na moundu. Steta, bila je lepa cifra, na tiketu, mada i ovako zavrsih u plusu.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Porto H1(-1.5)

 

Cruzeiro-Universitario Sucre 1

Mineros-Huracan P/K2

Barcelona Guayaquil-Estudiantes w2

 

Kvote, 1.95, 2.00. Ako je Bayern mogao onako da pocisti Shakhtar, ne vidim razlog zasto ne bi dobio Porto, sa dva gola razlike. Kombinacija meceva zavrsne runde Copa Libertadores, no to bez nekog zaletanja.

 

 

MLB

 

Seattle-Houston H2(+1.5) (Walker-McHugh)

 

San Francisco-LA Dodgers 2 (Lincecum-Brett Anderson)

 

Kvote, 1.50, 1.80. 

Walker, 3-0, 2.91 ERA, protiv Astrosa. Ove sezone, 0-2, 17.18 ERA. McHugh, 3-2, 4.11 ERA, protiv Marinersa. U sezoni, 2-0, 1.54 ERA. Izgleda da se Houston ne sali ove sezone. Walker nije mogao poceti mnogo losije. I mada ima sjajnu tradiciju protiv Astrosa, njegova forma, ne uliva poverenje. McHugh je najbolji clan rotacije gostiju. Ima 9 trijumfa, na poslednjih 10 nastupa(serija je pocela 12. avgusta prosle godine). Ocekujem barem egal duel, te probah hendikep na goste.

Lincecum, 9-7, 3.38 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 0-1, 2.25 ERA. Anderson, 0-2, 5.25 ERA, protiv San Francisca. Pocetak sezone, 1-0, 3.27 ERA. Giantsi prekinuse niz poraza, a onda se vratise na staro. Izuzetno tesko daju poene. Lincecum baca solidno, no pitanje podrske se samo namece. Anderson pristojno otvorio sezonu. Nije do sada imao dobar ucinak protiv San Francisca, no mozda je ovo prilika za prvu pobedu protiv njih. Dodgersi imaju 7 vezanih pobeda, napad je efikasan i ocekujem jos jednu neprijatnu seriju za domacu ekipu.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Washington1, Toronto 1, Boston H2(+1.5), Chicago White Sox H1(+1.5), Kansas 1, Texas H2(+1.5), Oakland H2(+1.5). Kvota 46.30.

 

 

NHL

 

Chicago-Nashville w1

 

Kvota 1.51.

Slicno kao i za prosli mec. Oslabljena odbrana Predatorsa ce tesko izaci na kraj sa ofanzivnim potencijalom Blackhawksa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja jako lepo prosao ovih dana, ali danas ginuo od ranog jutra... i sve nesto prckam po hiljadu i nece, smanjim minus pa opet, i tako u krug... onda snimio veceras jednu bombu, kec na PAO protiv CSKA, cekao da skoci kvota ali palo na 3 i zategao momacki, pa posle jos 1500 na 4.1...

 

http://prntscr.com/6w980p

 

Kasnije branio za 3000 na kvoti 6 i jos 3000 na 6.3, pa jos 300din na 9.7 jer sam znao da ovi ludaci mogu da okrenu i tacno je mogla i doci dvojka ali mi je bio skoro isti dobitak pa mi je bilo svejedno. Pare su u dzepu a to sto cu ziveti kratko nema veze... :D

 

Svaka čast

 

Kad se sve sabere,  uplaćuješ svoju /bruto/ platu, na dnevnom nivou ?

Link to comment

Bravo Zli :Hail:  Meni usao samo Dundalk 3+. Sve u drugom dadose.

 
 Danas revans madjarskog kupa  Ferencvaros tim u oba, 3+ i 4+. Kvote iznenadjujuce visoke 1.85, 2.11 i 3.98, pa sam isao mimo svojih principa da ne igram meceve vec resene (u prvom mecu Feren dobio 7:1 ove kilave drugoligase), pogotovu kad je favorit gost i ko zna sa kojim timom ce igrati. Ali buduci da generalno imam dobra iskustva sa madjarskim kupovima i da su bile dobre kvote, ipak odigrah ovo. 3 ce im valjda umuljati nekako.
Link to comment

Dadose Madjari 3 kom, kvalifikovao sam se za LS  :)

 
Bajern tim golovi: u oba (1.95), 3+ (2.47) i 4+ (4,79). Kakav bre Porto...
 
Barca sitnije 0-2 (2.83), 0-1 (5.8) i 0:0 (25). Cenim da ce Barca da igra zatvorene i da nece biti mnogo sansi na mecu. A ovolike kvote se ne smeju propustiti.
Edited by Timmy
Link to comment

Svaka čast

 

Kad se sve sabere,  uplaćuješ svoju /bruto/ platu, na dnevnom nivou ?

 

Pa meni je plata bedna, tako da to i nije neki problem :D Mada, u odnosu na pre sam sad jako miran, ranije sam obrtao mnogo vise jer sam srljao a sad se polako ucim strpljenju i cekanju prave prilike... plus sam skontao ovu novu taktiku koja donosi dosta dobre rezultate. Evo vecerasnjeg udarca, po istom sablonu kao i Olimpijakos u drugom mecu i PAO sinoc:

 

 

http://prntscr.com/6wni85

 

Bilo mi je logicno da ce se boriti da izbegnu metlu i da cu imati kontru po jakoj kvoti, i branio iako to jako jako mrzim da radim ali od sad gledam vise na profit i zajebacu filing kad god mogu. Branio ovim:

 

http://prntscr.com/6wnizr

 

 

Lep dan i danas, mada sam imao isto par isforsiranih betova ali bice to sve dobro kad prestanem da silujem gluposti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...