Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sinoc krenuo da vam pisem svoje vizije i ideje, imao sam jak filing da cu imati dobar dan... i morao da zurim u teretanu pa odustao, nazalost. Zato cu samo da se hvalim kako sam ih lepo pojebao :D

 

http://prntscr.com/6v56k9

 

http://prntscr.com/6v573t

 

http://prntscr.com/6v5eyf

 

 

Juce sam igrao jako malo i otprilike sve pogodio, samo sam branio Olimpijakos za hiljadu po kvoti 5.30 i to je to. Dodjoh, odigrah, pojebah.

 

 

Ima sad u pola 12 jedan lep par na turniru u Barseloni, kvalifikacije pocele. Domaci igrac Havier Marti, kome je sljaka omiljena podloga, protiv matorog Portugalca Ruija Machada, koji ima 31 godinu i nekim cudom je dobro rangiran a hvatao sam nedavno cak i kvotu 7.40 protiv njega. Danas je na Martija oko 1.85 ali to je sasvim dovoljno, mislim da dolazi rutinski. Moze se vezati sa De La Navom koji je mator ali stari lisac, prosle nedelje lagano osvojio dosta jak turnir u Napulju a sad igra protiv nekog spanskog klinca koji je dobio wild card i verovatno je potencijal ali mislim da ovde nema sta da trazi. Kvota 1.22, taman da se predje 2 ukupno.

Link to comment

Evo jedan predlog od mene za rumunsku kosarku,

Mures - Kluz 1
Ovo je treca utakmica cetvrtfinala plej ofa i Mures je dobio obe u gostima. Promenili su trenera pre dva meseca i do tada igraju mnogo bolje a zbog losih rezultata u prvom delu nisu zavrsili na poziciji koju realno zasluzuju. Danas ce staviti tacku na to i otici u polufinale.

Link to comment

MLB 2/4. Detroit dosao do walk-off pobede. Dodgersi dobise, bez vecih problema. To je dobar deo. Los deo je da me poeni ne slusaju i dalje. Dva minusa, gde su overi bili prilicno verovatni. Seattle od sada igram over, samo u gostima. Prateci tiket pade na Indiansima. Kluber dobar, ali je podrska izostala. Bedak, bila je lepa kvota, a i sve ostalo je vec bilo proslo. Mora i neki minus dan da uleti, mada pomalo nisam ni imao srece sa ovim tiketom.

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-U. Catolica 3+

 

Barcelona-Valencia P/K1

Real Madrid-Malaga 1

Reading-Arsenal P/K2

 

Kvote, 1.63, 1.56. Cobresal je nocas porazen, pa bi pobednik danasnjeg derbija imao realnu sansu za titulu. Otvorena tekma u najavi, Catolica ove sezone i ne igra drugacije. Arsenal igra FA Cup, te to nije za golove. Barcelona i Real igraju za par dana revanse meceva CL, pa ne verujem da ce forsirati(narocito Real), te je i ovde fiks bio jedini izbor.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Greinke-Lyles)

 

Seattle-Texas 1 (Felix Hernandez-Lewis)

 

NY Mets-Miami 1 (Jacob deGrom-Latos)

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.62. Prva dva singla stavih u jacu grupu.

Greinke je 6-2, 3.53 ERA, protiv Colorada. Start sezone, 1-0, 0.69 ERA. Lyles, 0-2, 7.13 ERA, protiv Dodgersa. Pocetak sezone, 1-0, 2.25 ERA. Greinke je obicno dominantan protiv Colorada. Napad Dodgersa ima fin niz produktivnosti, 5 meceva unazad(toliko traje i pobednicka serija). Lyles je takodje poceo na potrebnom nivou. Domacin bi trebao da resi pobednika serije veceras.

Felix, 12-21, 4.01 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 1-0, 3.00 ERA. Lewis, 7-6, 3.91 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 1-0, 3.38 ERA. Hernandez je spreman za vecerasnji nastup, protiv tima za koga ga ne vezu lepe uspomene. Nada se da ce promeniti negativan trend sa Rangersima. Lewis solidan, ali je vreme da postava domacina, u koju je ulozeno dosta, nekoga nalupa, pa mislim da je veceras dobra prilika za to. Cruz igra odlicno, no osim njega retko ko.

Jacob deGrom je 2-0, 1.67 ERA, protiv Marlinsa. Sezona, 1-1, 1.46 ERA. Latos, 2-3, 2.54 ERA, protiv Metsa. Do sada, 0-2, 17.36 ERA. Jacob nastavio gde je stao prosle sezone. Latos solidan protiv Atlante, nakon uzasnog prvog starta. Metsi igraju odlicno, za razliku od gostiju, od kojih se ocekivalo puno. Ja se u stvari i ne secam kada su zadnji put Metsi krenuli ovako dobro, te probah ponovo na njih, ali oprezno.

 

Prateci tiket, Washington PX, Detroit 1, St. Louis 1, San Diego PX, Boston >8.5. Kvota 13.66.

 

 

NHL

 

St. Louis-Minnesota w1

 

Kvota 1.62

Blues porazeni na prvom mecu. Ne verujem da ce upasti u 0-2 rupu. I ovde bez nekog zaletanja sa ulogom. Tampa me je razocarala losom PP realizacijom, pa ih nisam smeo probati ponovo. Onaj prvi mec su jednostavno morali dobiti, na stranu Mrazek. Mozda im se ponovi serija protiv Montreala.

 

 

NBA

 

Golden State-New Orleans H1(-8.5)

 

Kvota 1.65.

Krece i NBA playoff, mada je meni licno serija glupih rezultata oko i od All-Star meca, ubila interesovanje za igrom. Nadam se da ce tim sa najboljim skorom krenuti jako, te probiti hendikep. I ovo stavih u slabiju grupu. Tu je i neki prateci tiket, igraci+fiks, no da ga ne pisem.

Link to comment

Hvala Moćo. :thumbup: Odlican dan danas, pre svega jer su Nole i Zvezda opravdali ocekivanja.

 

Veceras cu odigrati Chicago -7.5 @1.94 i merkam SF Giants ML @1.71 i -1.5 @2.58 ali jos nisam siguran za to.

 

Preksinoc je SF bio blizu pobede a sinoc ih je Arizona ponizila i nanela im 8. uzastopni poraz. Trebalo bi valjda da usledi neka reakcija nakon takvog debakla i prekine se losa serija.

Link to comment

Giantsi i dalje kubure sa davanjem poena. Heston je fino poceo sezonu, no bez podrske napada, mu to ne vredi nista.

I kod mene za sada sve ok. Fudbal prosao, NHL, NBA idu, videcemo.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 3/3, NHL 1/1, NBA 0/1, prosao i kombo. Fiks tiket prodje uz dosta problema, srecom te postoji ova poluvreme ili kraj igra. Colo Colo-U. Catolica, doslo 3+, vec na poluvremenu. Dodgersi i dalje sabijaju. Greinke solidan, napad sve resava i dalje. Marinersi konacno dobise, Hernandez iskontrolisao Rangerse. Metsi se na vreme odlepise, te nekako sacuvase prednost u 9. iningu. Tarasenko proradio sinoc, Blues poravnali skor u seriji. Jedino promasih NBA od singlova. Izgleda da ce playoff biti podjednako glup, kao i regularni deo. Najbolji tim lige dopusta povratak ekipi koja ima jednog krstenog igraca, neverovatno. Kombo dobro uklopih, neki siri tiket, nije bio blizu. Jos jedan skoro savrsen dan.

 

 

Fudbal

 

Barnechea-U. de Chile 3+

 

Kvota 1.50. U sustini revijalna utakmica. Gosti su vec neko vreme drugoligasi, moji odavno ispali iz trke za titulu. Da je U. de Chile nekako iznenadio Internacional, ne bih dirao ovaj par. Ovako nemaju potrebu da odmaraju igrace, te ocekujem i golove. Ubilla je 99% aut, ostali na raspolaganju. Domacin eksperimentise vec sada, sa postavkama za narednu sezonu i primaju golove kao na traci. 

 

Prateci tiket, Man City P/K1, Liverpoll w2, Napoli 2+, Inter 2+, Villarreal P/K1, River Plate w1, The Strongest 2+, A. Italiano 2+, Palestino 2+, Copenhagen w1, Ajax P/K1, Guarani 2+, Molde P/K1, Prestatyn 2+, Penarol w2. Kvota 15.23.

 

 

MLB

 

NY Mets-Miami 1 (Harvey-Koehler)

 

Washington-Philadelphia 1 (Strasburg-Buchanan)

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Greene-Quintana)

 

Chicago Cubs-San Diego 1 (Lester-Cashner)

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.65, 1.80.

 

Harvey je 0-1, 3.52 ERA, protiv Marlinsa. Odlican pocetak sezone, 2-0, 2.25 ERA. Koehler, 1-3, 2.67 ERA, protiv Metsa. Ove sezone, 1-1, 3.18 ERA. Harvey mozda povremeno deluje pomalo zardjalo, no statistika to ne pokazuje. Koehler baca dobro, no cesto bez prave podrske. Metsi su savrseno otvorili sezonu kod kuce, a veceras im startuje najbolji starter, te je novi trijumf izgledan.

Strasburg, 4-1, 2.09 ERA, protiv Philliesa. Za sada, 0-1, 6.75 ERA. Buchanan, 0-1, 10.50 ERA, protiv Nationalsa. Sezona, 0-2, 11.42 ERA. Strasburg je kao i prosle sezone, lose otvorio i vreme je za jedan siguran nastup. Obicno baca dobro protiv Philadelphie, dok je Buchanan bez previse uspeha do sada. 

Greene, 0-0, 5.40 ERA, protiv White Soxa. Savrsen pocetak sezone, 2-0, 0.00 ERA. Quintana, 4-1, 3.14 ERA, protiv Detroita. Do sada, 1-0, 4.09 ERA. Sinoc su se udaraci White Soxa probudili i Sanchez je neocekivano nadrljao(bio je picerski duel u najavi). Greene bez pustenog runa. Quintana obicno dobar protiv Tigersa. Dovoljno za slabiji singl.

Lester, 0-0, 1.29 ERA, protiv Padresa. Ne bas ubedljiv pocetak, 0-1, 7.84 ERA. Cashner, 0-1, 4.15 ERA, protiv Cubsa. Aktuelni nastupi, 0-2, 4.09 ERA. Vreme je da Lester ostvari prvu pobedu sa novim timom. Napad Cubsa igra ok, bullpen i dalje problematican. Upton je pod znakom pitanja za veceras u timu San Diega. I ovo je "pipav" par, te ga stavih u slabiju grupu.

 

Prateci tiket, Atlata H2(+1.5), NY Yankees >7.5, Baltimore H2(+1.5), Kansas H1(+1.5), San Francisco 1, LA Dodgers >7.5, St. Louis 1. Kvota 35.71.

 

Dobise Giantsi konacno. Heston ponovo izdominirao, uz Hudsona trenutno najbolji clan njihove rotacije.

 

 

NHL

 

Chicago-Nashville w1

 

Kvota 1.56.

Blackhawksi dobise jedno od dva gostovanja. Darling startuje na golu domacina veceras, nadam se da ce nastaviti trend dobrih odbrana sa prvog meca u seriji. Predatorsi ce bar dva meca biti bez glavnog defanzivca Webera. On je i kapiten tima i covek sa najvecom minutazom, te verujem da ce gosti to tesko pokriti.

Ocekujem da Chicago dobije oba meca kod kuce, no da krenemo polako sa ovim danasnjim.

 

 

NBA

 

Cleveland-Boston H1(-8.5)

 

Kvota 1.65.

Nadam se da ce bar Cleveland pocistiti protivnika na startu serije, kada vec to Golden State nije uspeo. I ovo odigrah bez zaletanja. Mozda bih i stavio u jacu grupu, da me onaj mec sinoc nije razocarao. Dobro je sto ne forsiram igrace, juce bih sigurno pukao sa Rocketsima. Vidim da cu i NBA playoff pratiti onim "uzaludnim" tiketima, kako su krenuli.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrah live Noleta treci set 6:0 @26, 6:1 @7, 6:2 @9 i 6:4 @9.5. Valjda ce doci nesto.

 

Ajmo Nole djevrek u trecem setu. :jerry:

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Kako su bile tolike kvote? Malo mi cudno

Nemam pojma, valjda zato sto ta igra ima 14 mogucih ishoda. Ja sam na pocetku treceg odigao ovo na bet365 i, logicno, eliminisao sve ishode sa pobedom Berdiha i 6:3 za Noleta na kome je bila najmanja kvota. Cak sam ovih 6:0 dodao pola minuta kasnije kad je prvi gem vec poceo. Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Pa znam da ima 14 mogućih ishoda :) Ali da daju za 6:0 toliku kvotu mi prosto neverovatno jer je Novak pola svojih meča u 3 seta rešavao sa 6:0 u poslednje vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...