Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 3/3, NHL kvota 1, prosao i kombo. Barcelona pokazala kvalitet; drugi gol pade na vreme, zatim prodje i 3+. Tri sigurna MLB prolaza. Nijedna od mojih ekipa, nije bila u zaostatku. Detroit ne samo da je dosao sa hendikepom, vec su i dobili 1-0. Kod njih za sada sve funkcionise perfektno(cak i ozloglaseni bullpen). St. Louis je rano poveo(2-0) i odrzao prednost(4-2). Dodgersi postizu 3 runa, vec u 1. iningu, 5-2 na kraju. Sesti ining je bio kritican, no Marinersi sa punim bazama, bez auta, postizu samo jedan poen. Chicago je licio na siguran pad nakon prve trecine. Darling menja Crawforda i "spusta roletnu", dva PP gola donose izjednacenje. Jeste bio samo povracaj na kraju, no kako je krenulo, moram biti zadovoljan. Kombo nije imao gde pasti. Skoro savrsen dan.

 

 

Fudbal

 

U. de Chile-Internacional 3+

 

Kvota 1.72. Mojima samo pobeda odgovara, te ocekujem ofanzivu od starta. Protivnik nikako nije naivan, na papiru su i kvalitetniji, no u Copa Libertadores su i iznenadjenja cesca, u odnosu na CL.

 

 

MLB

 

Minnesota-Kansas 2 (Milone-Vargas)

 

Kvota 1.80. 

Milone je 3-2, 3.75 ERA, protiv Royalsa. Odlican prvi nastup, 1-0, 0.00 ERA. Vargas, 5-3, 3.65 ERA, protiv Twinsa. Do sada, 1-0, 3.00 ERA. Od kada je clan Minnesote, Milone je retko imao dobre nastupe. Prosle sezone je na 2 starta protiv Kansasa, primio 11 runova. Dobro je poceo, samo je pitanje da li moze u kontinuitetu imati ovakva izdanja. Ja sumnjam u to. Vargas je sezonu ranije zabelezio najnizi ERA u karijeri(3.71), uz dominaciju protiv vecerasnjeg rivala, 3-0, na 4 starta. Royalsi su juce doziveli prvi poraz u sezoni, uz samo jedan dat poen, te veceras napad moze samo bolje. Minnesota blago receno neefikasna, 19 datih poena, na 8 meceva, pa i tu vidim plus za goste.

 

Prateci tiket, St. Louis 1, NY Mets 1, Arizona H2(+1.5), Washington <7.5. Kvota 7.48.

 

Tanka MLB ponuda danas. Washington-Philadelphia je potencijalni under, no na kraju stavih samo na tiket. San Francisco tesko daje poene. Bumgarner startuje, no on je poznat po boljim izdanjima na gostovanjima. Bradley je na debiju dobio Dodgerse, za koje je bacao Kershaw, pa pobeda gostiju veceras ne bi bila preterano iznenadjenje.

 

 

NHL

 

Tampa-Detroit w1

 

Anaheim-Winnipeg w1

 

Kvote, 1.54, 1.57.

Veceras su domace ekipe favoriti, na sva 4 meca, no bilo bi previse odigrati sve to. Moje preskacem iz ociglednog razloga. Retko igram protiv njih, u doigravanju nikada. Tampa dominira kod kuce protiv Red Wingsa. Zavrsili su regularni deo serijom pobeda, te bi trebali krenuti pobedom. Detroit kuburi sa povredama, cele sezone, ni sada nisu kompletni. Datsyuk ce biti spreman. Abdelkader je upitan, Franzen vec duze van igre. Minnesota je medju najboljim gostujucim timovima, te me je to odbilo od Bluesa. Dubnyk dominantan na golu Wilda, nekada bangavi napad, postigao 226 golova. St. Louis je ekstra kvalitetan tim. Meni se ne svidjaju njihovi golmani, no ne moze sve biti savrseno. Ostale linije su im ubitacno dobre, furioznim tempom su u stanju da prelome vecinu meceva. Ducksi su vezali 4 trijumfa protiv Winnipega. Kod domacina je Gibson(golman), pod znakom pitanja, te ce verovatno startovati Andersen. Perreault i Enstrom, su upitni kod gostiju; potonji nije trenirao juce, no ocekuje se da zaigra. Pavelec je imao sjajan niz nastupa, u zavrsnici sezone, ali verujem da ce napad Anaheima to znati da resi.

Link to comment

imam 2:0 na jebenog davida ferera koji se uzenta kad god dođe u priliku da osvoji meč i usput ga ovaj dosadni francuz koji će na kraju svejedno da izgubi jebe istom forhend paralelom iz nemogućih situacija dok ovaj stoji nasred osnovne linije i čeka da mu loptica dođe

 

naravno, ubo sam prvi njihov duel na šljaci gde će simon da osvoji set... treći ima da izgubi sa 6-1, al boli ga kurac

Edited by Malvo
Link to comment

Ja sam juce bas lepo prosao, dosao mi i tiket i neki singlici i svasta, i sad cu lepo da zveknem 3000 na Raonica protiv Berdiha. Ima 3-1 skor s njim, doduse sve na betonu, u sva 4 meca je pobedjivao onaj na kojeg je veca kvota, igra sasvim lepo na sljaci i ne oslanja se samo i iskljucivo na servis... i na sve to oni daju jebenih 1.5 na Berdiha a 2.6 na njega, pa ne mogu da propustim. Ima i mnogo sigurnija varijanta, 1.95 na +2.5 gema, ali ipak cu cistu pobedu jer mi je Berdih kilavo odigrao ova dva meca.

Link to comment

Ja odigrao Raonica @2.75 i tacan rezultat 2:1 za Berdiha @4.

 

Za popodne razmisljam Ferrer 2:0 @6.6 i over 2.5 sets @2.75 za dupli ulog. Kontam Nadal nije u top formi i nece razvaliti 2:0.

Link to comment

Miljenko, sta je sa Dzajantsima? Bas su lose startovali. Juce sam ih imao u kombinaciji sa Rendzersima i jutros pratim ekstra ininge ali na kraju izgubise. Mogli bi veceras da dobiju za promenu.

Link to comment

Imaju dosta povredjenih igraca(2-3 iz prve postave, Pence, Ishikawa...), uz par startnih picera. Bumgarner je ponovo imao nesto slabiji nastup kod kuce, na kraju ga je napad pokrio, nije zabelezio poraz. U bottomu 10. ininga su imali cistu situaciju i nisu je iskoristili. Uzasni su sa igracima u RISP(runners in scoring position). Veceras bi trebao da se vrati u tim 3B McGehee, mozda zaigraju bolje. Peavy je i dalje solidan starter.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sinoc odigram Haku tim u oba, 3+ i 4+. Na ht 2:0, na kraju 2:2 :isuse: Kvota na ht da nece dati bila 4.75 i ja retard ne branim, racunam siguran favorit dace 1 sigurno. I uleti mi kita :( Setim se Glija.. Ne treba u takvim situacijama razmisljati, branis i cao. Al lako je sad biti pametan.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 0/1, NHL 1/2, prosao i prateci MLB tiket. U. de Chile-Internacional, lako do 3+. Nije se posrecilo sa MLB singlom, Vargas je imao los nastup. Tiket sa 4 para je zato prosao. Cardinalsi manje-vise lako do pobede. Metsi okrenuse. Washington taman ostao u okviru undera, te hendikep na Arizonu. Sto se NHL meceva tice. Napad Tampe razocarao. Sudije su svirale gostima par sumnjivih iskljucenja, tokom treceg perioda, no ni to nije pomoglo. Odnos suteva 46-14, 0/7 PP Lightninga, neverovatno. Anaheim se vratio u 3. trecini, nakon 1-2 i dosao do pobede. Minimalan minus na kraju, MLB tiket je pokrio skoro svu razliku.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Price-Samardzija)

 

Boston-Baltimore >8.5 (Kelly-Jimenez)

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Kershaw-Kendrick)

 

Seattle-Texas >6.5 (Happ-Gallardo)

 

Kvote 1.60, 1.65, 1.40, 1.50.

Price je 4-5, 3.62 ERA, protiv White Soxa. Pocetak sezone, 1-0, 0.00 ERA. Samardzija nije nastupao protiv Detroita. Nakon uzasnog prvog starta, imao je solidan nastup protiv Minnesote, uz 4 pustena runa. Do sada, 0-1, 6.23 ERA. Detroit za sada dobija ne samo meceve gde su udaraci raspolozeni, vec i one gde napad da mali broj poena(1,2).Povratak na Comerica Park bi trebao da vrati efikasnost postave Tigersa. Treba pomenuti i da je Price na ovom(sada njegovom) stadionu, 7-2, 2.89 ERA. White Soxi su malo podigli formu, mada su udaraci i dalje neubedljivi.

Kelly, 1-1, 3.38 ERA, protiv Oriolesa. Nakon prvog sezonskog starta, 1-0, 1.29 ERA. Jimenez, 1-3, 9.37 ERA, protiv Bostona. Na pocetku sezone, 1-0, 0.00 ERA. Kelly je odlicno otvorio protiv Yankeesa, no postava Baltimora je ipak opasnija. Jimenez je imao odlican start protiv Toronta. Dobra kontrola, kao iz dana koje je proveo u Coloradu. Nikada nije imao uspeha protiv Bostona, a Red Soxi imaju jedan od najboljih napada u ligi, sto su i pokazali do sada. Pretpostavljam da ce Jimenez veceras upasti u probleme, koji su mu se i ranije desavali(previse pustenih igraca na bazu), te odigrah over.

Kershaw je 13-5, 3.17 ERA, protiv Colorada. Pocetak, 0-1, 5.84 ERA. Kendrick, 5-6, 6.47 ERA, protiv Dodgersa. Start sezone, 1-1, 6.00 ERA. Kershaw je i sam rekao da nije bacao dobro protiv Arizone, te da ce izvrsiti potrebne korekcije. On tradicionalno sporije startuje, no ovo je vec treci start i vreme je za prvu pobedu. Kendrick je 3-3, 7.31 ERA, na Dodgers Stadiumu. Gosti su takodje u odlicnoj formi. Pocistili su San Francisco u gostima, no verujem da ce Kershaw prekinuti tu seriju pobeda veceras.

Happ, 1-1, 6.23 ERA, protiv Texasa. Krenuo sa, 0-0, 2.84 ERA. Gallardo nije nastupao protiv Marinersa. Prethodni startovi, 1-1, 5.59 ERA. Seattle produkuje poene, dolaskom Cruza, no to i dalje ne donosi pobede. Closer Rodney je imao par losih izdanja, a i bullpen u celini ne deluje impresivno kao ranije. Texas ima dobru ofanzivu, mada i dalje ne pruzaju dovoljno u kontinuitetu. Granica je niska i uz ovoliko dobrih udaraca, nadam se overu.

 

Prateci tiket, San Diego PX, Pittsburgh 1, Washington 1, NY Mets 1, Kansas H1(+1.5), Cleveland 2, St. Louis PX. Kvota 28.31.

Link to comment

Sad je već kasno ali Raonić je vukao povredu još od juče, zato je i kvota bila toliko.

 

Nadam se da će Nadal da pregura Ferera, moglo bi sutra da se zaradi na Đokoviću.

Link to comment

Balvan Ferer 

 

 

Majstorcina Ferer. :thumbup:

 

 

Ovako i ja kad navijam za nekoga, od balvana i raspale drolje do majstorcine i lepotice :D

 

Meni je ovih dana majstorcina Stefano Napolitano, Bog tenis kojeg dva puta cekam za dobitak i lik dva puta gubi prvi set i oba puta okrece :Hail: Na ovom danas sam imao i srece jer je Raonic predao, mada zdrav verovatno ne bi izgubio dva brejka u prvom i imao bih sanse da prodjem ali bolje je ovako :D

 

fPzaupY.jpg

 

 

 

 

LtxrwiX.jpg

Link to comment

ja ozbiljno razmisljam da preskocim kladjenje na playoff jer hocu u potpunosti da uzivam u utakmicama.

 

nego, igranje x na zapadu ili uopste nije losa ideja. 

 

naravno undere na utkamice i overe na glavne igrace.

 

 

kao i over na jordana na prvoj utakmici sas - lac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...