Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Samo da kazem da je sezona tenisa na sljaci mama. Cekam da favorit (ili bar moj favorit, ne obavezno i po kvoti) gubi brejk zaostatka i udaram da dobije set ili bar izgubi sa +1.5 gemova u hendikepu tj. da vrati brejk - jako cesto i lako dolazi.

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 4/4, uz 2 uhvacena 5+ meca. Fudbal je mogao bolje. Goleada na Man Utd-Man City, nije bilo vremena za 7. gol. Colo Colo odigrao ziheraski mec. Rano su poveli, a zatim kontrolisali utakmicu. Audax promasuje 3 sanse iz peterca, za otvaranje meca. Iquique-Union Espanola, neprijatno iznenadise, no to nisam gledao, pa ne mogu nista preciznije reci. Huachipato je iskoristio naivnost gostujuce odbrane. MLB je otisao u pravom smeru. White Soxi dobise lagano, Sale odlican. Scherzer dobar, Washington nekako dobio u 10. iningu. Marinersi su gubili 3-0, Felix izlazi nakon 5. ininga, zbog problema sa desnim kvadricepsom; izgledalo je da je pad neminovan. Udaraci gostujuceg tima, nisu mislili tako, te postizu 7 poena, u 6. i 7. iningu. Kolaps bullpena u bottomu 9., izjednacenje i pomalo neocekivana pobeda(gledano na osnovu momentuma), ining kasnije. Greinke sjajan. Napravljena je dovoljna zaliha(7-0), pre opasne situacije na kraju meca. Kombo pade na Colo Colo 3+, egzibicioni tiket na Bocu P/K1(preostala kvota oko 35). Lep plus, mada je mogao biti jos bolji, da je prosao neki od ovih duzih tiketa.

 

 

Fudbal

 

Amkar-CSKA Moscow w2

Silkeborg-Copenhagen w2

Valencia-Levante w1

Liverpool-Newcastle w1

 

Kvota 1.59. Nista pogodno za golove danas, te odigrah tiket vinera, za oprezniji ulog. Nemam poverenja u fiks na fudbalu.

 

 

MLB

 

NY Mets-Philadelphia 1 (Jacob deGrom-Harang)

 

Pittsburgh-Detroit H2(+1.5) (Cole-Anibal Sanchez)

 

St. Louis-Milwaukee 1 (Wainwright-Garza)

 

Texas-LA Angels 2 (Detwiler-Shoemaker)

 

Kvote, 1.52, 1.45, 1.55, 1.67.

Jacob deGrom je 1-0, 2.03 ERA, protiv Philliesa. Na otvaranju, 0-1, 3.00 ERA. Harang, 6-5, 4.28 ERA, protiv Metsa. Lep pocetak sezone, 1-0, 0.00 ERA. Prvi mec Metsa kod kuce, sjajni deGrom na moundu. Nadam se da ce imati dovoljnu podrsku. Slicno je krenuo i prosle sezone, a onda je usledila serija pobeda. Gosti nepredvidljivi i ocekujem da Metsi od starta sezone pokazu, da imaju materijala za borbu za playoff.

Cole nije nastupao protiv Tigersa. Do sada, 0-0, 5.40 ERA. Sanchez, 2-4, 3.16 ERA, protiv Piratesa. Pocetak, 1-0, 0.00 ERA. Home opener na PNC Parku. Cole je dobio tu cast, mada protivnik nije zgodan. Detroit je otvorio sa 6-0, napad pokriva sve probleme bullpena(starteri su prilicno sigurni). Cak 47 datih poena, od starta sezone. Probah hendikep na Tigerse, koji nisu mogli krenuti bolje od ovoga. Duel mojih omiljenih ekipa(Pittsburgh u NL, Detroit u AL).

Wainwright je 12-7, 2.31 ERA, protiv Brewersa. Na startu sezone, 1-0, 0.00 ERA. Ovo ce mu biti 4. home opener; na prethodna 3, 1-1, 5.51 ERA. Garza, 3-3, 4.28 ERA, protiv Cardinalsa. U novoj sezoni, 0-1, 7.20 ERA. Wainwright je odmah krenuo jako, sjajnim nastupom protiv Cubsa. Garzu ocekuje gostovanje, protiv neugodnih Cardinalsa. Na Busch Stadiumu ima 6.95 ERA, bez pobede. Brewersi su lose otvorili sezonu, za razliku od domacina, koji je dobio tesku seriju protiv Redsa.

Detwiler ima odigrana nepuna 2 ininga protiv Angelsa, sto i nije neko merilo. Nakon prvog starta, 0-1, 10.38 ERA. Shoemaker je 3-0, 1.80 ERA, protiv Rangersa. Nastavio gde je stao prosle sezone, 1-0, 4.50 ERA. Detwiler se nije proslavio u Oaklandu, gde je pustio cak 8 runova, tokom nepunih 5 ininga. Shoemaker zabelezio pobedu protiv Marinersa. On ima bolju statitiku kod kuce nego na gostovanjima(sto i nije cudno), 1.98 ERA kod kuce, odnosno 4.45 ERA u gostima. Angelsi su preko vikenda pocisceni od strane Royalsa i bice pomalo ljuti u zelji da dokazu da nisu los tim. Obe ekipe imaju veliki ofanzivni potencijal, te igram na goste, zbog sigurnijeg startera.

 

Prateci tiket, Boston 1, Kansas 2, Baltimore >7.5, Toronto 1, Chicago Cubs 1, LA Dodgers >6.5, San Diego >6.5. Kvota 51.53

 

Sinoc se desilo nesto, sto nisam video od kada se kladim na MLB. Svih 15 meceva je otislo u over(bar u nasim kladionicama, na Philadelphia-NY Mets je granica na netu bila 7).

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 3/4. Rusi nikada nisu bili preterano zahvalni za igru, sto se i juce dokazalo. Metsi lagano dobise. Hendikep ma Detroit je prosao u dosta srece, nakon 3 data runa, u 9. iningu. Cardinalsi su gresili od starta. Imali su par sansi za preokret, bez uspeha. Shoemaker neubedljiv na pocetku meca, ali ga je napad kasnije pokrio. Kombo pade na St. Louis, prateci tiket na Toronto(fina kvota, steta).

 

 

Fudbal

 

A. Madrid-Real Madrid 2+

U. de Sucre-Mineros w1

Sporting Cristal-Guarani 2+

 

Kvota 1.78. Ne bas zgodan izbor danas, te odigrah opreznije.

 

 

MLB

 

NY Mets-Philadelphia 1 (Harvey-Buchanan)

 

Chicago Cubs-Cincinnati 1 (Arrieta-DeSclafani)

 

Houston-Oakland >8.5 (Peacock-Graveman)

 

San Diego-Arizona 1 (Despaigne-Hellickson)

 

 

Kvote, 1.40, 1.60, 1.80, 1.65.

Harvey, 4-0, 1.08 ERA, protiv Philliesa. U novoj sezoni, 1-0, 0.00 ERA. Buchanan, 0-2, 3.38 ERA, protiv Metsa. Nakon prvog starta, 0-1, 18.00 ERA. Buchanan je solidan picer, ali je Harvey jedan od najboljih u poslu. Kao i juce, jedini problem Metsa, moze biti napad, no ponekad za pobedu ne treba dati mnogo poena.

Arrieta, 2-1, 3.60 ERA, protiv Redsa. Krenuo sa, 1-0, 0.00 ERA. DeSclafani, 0-0, 5.68 ERA, protiv Cubsa. U sezoni, 0-0, 3.00 ERA. Cubsi pokazuju da mogu dobiti meceve sa malo poena, odnosno za poen vise utakmice(kao nocas). Odlicni Arrieta bi trebao dati domacinu realnu sansu za novi trijumf.

Peacock, 1-3, 5.19 ERA, protiv Oaklanda. Peacock nastupa, jer je Wojciechowski imao izdanje iz bullpena juce. Graveman se nije proslavio protiv Texasa, 0-1, 18.90 ERA. Obe ekipe igraju promenljivo, starteri nisu tako pouzdani, lici na over.

Despaigne je 1-2, 2.96 ERA, protiv Arizone. Ima nepunih 5 odigranih ininga ove sezone, bez primljenog poena. Kennedy se povredio, te je on uskocio na njegovo mesto u rotaciji. Hellickson, 0-0, 8.10 ERA, protiv Padresa. Neubedljiv pocetak sezone, 0-1, 6.23 ERA. Padresi su porazeni nocas i ocekujem da poravnaju skor u seriji.

 

Prateci tiket, Boston 1, Baltimore >8.5, Chicago White Sox H2(+1.5), Texas >8.5, San Francisco 1. Kvota 15.21.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 2/4, prodje i egzibicioni tiket, tenis+fudbal, 11 kvota. Posle neko pita, sto ne volim Atletico. Copa Libertadores je prosao lagano, tja. Metsi primise vise poena, od onog sto sam ocekivao, ali dobise, sto je i najbitnije. Napad Cubsa zatajio, dovoljno samo za tesan poraz. Dilema je bila, over na Houston-oakland ili Texas-LA Angels, i naravno odabrah pogresno. Despaigne siguran, nije bilo nerviranja na Padresima. Prodje tiket, gde su vecinom bili mecevi engleskih nizih liga, mislim da je ovo prvi put u sezoni. MLB sam mozda mogao odabrati bolje, no sezona se tek razvija.

 

 

Fudbal

 

PSG-Barcelona 3+

 

Kvota 1.88. Nakon smaranja sinoc(koje srecom nisam gledao), nadam se boljem fudbalu veceras. PSG je ranije pokazao da ume da igra protiv Barcelone. Nadam se jednom otvorenom mecu, ali cu ipak odigrati opreznije.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Detroit H2(+1.5) (Liriano-Simon)

 

St. Louis-Milwaukee 1 (Lynn-Peralta)

 

LA Dodgers-Seattle 1 (Brett Anderson-Walker)

 

Kvote, 1.57, 1.65, 1.75.

Liriano je 5-9, 5.82 ERA, protiv Detroita. Do sada, 0-0, 2.57 ERA. Simon, 3-4, 3.50 ERA, protiv Piratesa. Otvorio sezonu sa, 1-0, 5.06 ERA. Sinoc su Tigersima bila dovoljna i 2 runa za pobedu. Kontrast u odnosu na prvih 7 meceva u sezoni. Liriano je ranije cesto imao problema protiv udaraca Detroita, te i veceras ne ocekujem drugaciju sliku.

Lynn, 5-2, 2.26 ERA, protiv Brewersa. Dobar na ovaranju, no bez podrske napada, 0-1, 1.50 ERA. Peralta, 4-4, 4.33 ERA, protiv Cardinalsa. Ove sezone, 0-0, 2.57 ERA. Nakon pomalo neocekivanog poraza domace ekipe, na home openeru, danas imamo jos jedan tesan mec u najavi, uz nadam se obrnut ishod.

Anderson, 7-4, 1.81 ERA, protiv Marinersa. Krenuo sa, 0-0, 4.50 ERA. Walker se nije proslavio u Oaklandu. Primio je 9 runova, za nepuna 4 ininga, 0-1, 24.30 ERA. Dodgersi vezase dve walk-off pobede. Napad deluje fino. Walker je imao odlicno prolece, a onda je usledila nocna mora u Oaklandu.

 

 

NHL

 

Nashville-Chicago w2

 

Kvota 1.89. Nakon ne tako ubedljive zavrsnice sezone, ocekujem da Blackhawksi krenu jako u doigravanju. Potkovani su na svim pozicijama i trebali bi imati prednost, u odnosu na defanzivnog domacina.

Link to comment

Volim kad mi lepo krene dan, do mojega. Odigrao Kolsrajbera uzivo na 1:1 u setovima i 1:0 za Bautistu Aguta u trecem, bez brejka, za 2 hiljade po kvoti 3.33. Uzeo svoj a onda i brejk ali ekspresno izduvao svoj za 2:2, posle se pratili do 4:4.. onda uzeo brejk i servirao za mec, kontra bila 5 ali ja nista, umesto da sam stavio lepo 660din jer mi je dobitak bio 6660. Na mec loptama sam 3 puta imao kvotu 8.5 na Bautistu ali se cupao svaki put i na kraju uzeo brejk i posle dobio 7:4 u tajbrejku. Ne razumem ali eto, stalno se to desava a ja skoro nikad ne branim i nikad necu nauciti :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...