Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

da eventualno preteknem zloga: probaću na ovu malu ruskinju kuličkovu, fino igra, odvalila mlađu radvansku, a kanepi nešto ne briljira, posebno ne na tvrdoj podlozi. kvota 2.5 po ovim najvećim, možda negde može da se nađe i za više.

 

laganeze

Link to comment

MLB 2/4. Boston lagano dobio. San Diego je 6 puta imao igraca na 3. bazi i nisu uspeli da daju poen. Giantsi propustise idealnu priliku u 9. iningu, ali iskoristise sledecu u 12. iningu, posle greske Barmesa. Mislio sam da ce im napad biti bolji ove sezone, no izgleda da sam se prevario. Desmond je unistio Scherzerov sjajan start, pre dva dana. Slicna stvar se desila i juce, jer su gosti ubelezili 3 poena, nakon njegove greske i mec je otisao u over, na moju zalost. Sabathia bacao po ocekivanju, over je prosao be vecih problema. MLB 8/13 do sada, sto i nije lose, no nisam uspeo uklopiti kombo ove nedelje. Prva nedelja je retko kada upecatljiva, nadam se da cu malo popraviti odabir meceva.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-U. La Calera 3+

 

Kvota 1.55. Catolica je jedna od ekipa koje pratim sa golovima. Prvo mesto izgleda daleko(5 bodova manje od Cobresala, 4 kola pre kraja), no desavale su se i cudnije stvari, te ocekujem da domacin "zagrize" veceras.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Boston >7.5 (Eovaldi-Miley)

 

Texas-Houston H1(+1.5) (Holland-McHugh)

 

San Diego-San Francisco H2(+1.5) (Morrow-Lincecum)

 

Kvote, 1.80, 1.65, 1.50. 

Eovaldi ce veceras debitovati, kao clan Yankeesa. Prosle sezone, u dresu Marlinsa, imao je odlicnu prvu polovinu sezone i veliki pad, nakon All-Star meca, 1-10, 5.51. Pripremni period mu je bio odlican, no nova postava Red Soxa, deluje prilicno opasno. Miley je 0-0, 4.05 ERA, protiv Yankeesa. I on je imao neubedljivu zavrsnicu prethodne sezone. Njegov ERA ima trend rasta, dve godine unazad. Lineup Yankeesa nepredvidljiv. Boston ponovo ima dobar ofanzivni potencijal, te ocekujem jos jednu neprijatnu seriju za domace navijace.

Holland je 3-1, 3.52 ERA, protiv Astrosa. Nije se naigrao prosle sezone, samo 6 nastupa, uz odlicnu statistiku. Imao je malo problema sa ramenom, na pocetku pripremnog dela, no deluje da je to proslost. McHugh, 1-0, 2.57 ERA, protiv Rangersa. Sezonu ranije je dopustio 3 ili manje runa, na 21 od svojih 25 startova. Imao je bolji ERA u gostima, mada je ovo jedan od neugodnijih terena za picere. Postava Astrosa je delovala prilicno nemusto, tokom serije sa Indiansima. McHugh jeste odlican, no Texas ima nekoliko opasnih udaraca u postavi(Beltre, Fielder) i cini mi se da je domacin pomalo pocenjen, te probah hendikep na njih.

Morrow, 0-0, 3.00 ERA, protiv San Francisca. Morrow je zaradio mesto u rotaciji Padresa, nakon solidne predsezone, uz 4.76 ERA, na 5 nastupa. Lincecum je 18-6, 2.27 ERA, protiv San Diega. Lincecum je zavrsio u bullpenu, nakon proslosezonskog All-Star meca, kada je na 6 vezanih startova imao 9.49 ERA. Prolece mu nije bilo sjajno, 6.27 ERA, uz probleme sa bolovima u vratu, no Bochy je smatrao da je dovoljno pokazao za novu sansu u rotaciji. Na poslednjih 8 startova protiv tima iz San Diega je 7-0, 2.01 ERA, uz 2 no-hittera. Jeste lineup Padresa pojacan ove godine, ali me njihova postava nije odusevila u praksi. Mislim da Lincecum moze odrzati mec u egalu i pruziti sansu svome timu, da dodje do novog trijumfa.

Prateci tiket, Chicago White Sox 1, Detroit H2(+1.5), Washington 2, Pittsburgh H2(+1.5), LA Dodgers 2, Seattle H2(+1.5). Kvota 15.74.

Link to comment

Ovo se samo meni dešava!!

 

Čekam Juta Memfis over 175,5 i 86:89 rezultat i ne uđe se ni u kakvu penal završnicu ništa, nego debili završe na jump ball na 3 sek do kraja i naravno lopta za Jutu za poslednji napad i ostane taj rezultat. Da mi je neko pričao ne bih mu verovao, bilo je 40sek do kraja kad sam počeo da gledam

 

AHAHAH UVEK UPALI sudija svirao faul na trojci hejvorda u zadnjoj desetinki bukvalno, po meni ni f od faula, gasol se krsti ne veruje, theanswer uzima keš 

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/3, prodje i 5+ na Catolicu, u sistemu. U. Catolica-Union La Calera, od starta efikasan mec. Pet golova, u prvih pola sata, ocekivao sam i 7+, no nije se desilo. Gosti promasuju 2-3 ekstra sanse, u drugom poluvremenu(dva izbijanja sa gol linije) i 6. gol pada, tek kada su ostali sa igracem manje. Jos dve polusanse u nadoknadi vremena, bez efekta. Dosta srece kod MLB meceva. Yankeesi i Red Soxi odigrase maratonski mec. Domacin je poravnao na 3-3, na 2 auta, u bottomu 9. ininga, da bi u produzecima dosao over. San Francisco je imao cak 4 ispadanja u double play situacijama. Kazna stize u 8. iningu, srecom te Padresi nisu uspeli poentirati jos jednom(imali su coveka na 3. bazi i jedan aut). Lincecum opravdao poverenje, nije pustio run. Texas razocarao. Holland zamenjen posle prvog ininga zbog povrede. Bullpen Rangersa se drzao ok, do zavrsna 3 ininga. McHugh dobro kontrolisao mec, mada su i udaraci domacina bili uzasni. Ne mogu uklopiti kombo i dalje, no i ovako, sa jednim promasajem, nije lose.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Eibar 2+

Sevilla-Barcelona w2

Burnley-Arsenal w2

 

U. de Chile-Cobreloa 3+

 

Bolivar-Club Universitario Sucre 3+

 

Tottenham-Aston Villa 3+

 

Kvote, 1.52, 1.65, 1.58, 1.70. Real i Barcelona malo opreznije, zbog CL. Arsenal protiv augodnog tima sa Turf Moora. U. de Chile ima bitan mec u Copa Libertadores, naredne nedelje, no ovo je dobra prilika da odu koje mesto vise i poprave sramotan ucinak kod kuce, uz pregrst golova naravno. Dominantni Bolivar protiv ekipe iz Sucrea. Tottenham odigrah za manji ulog(obicno meceve grupisem u dve grupe, u zavisnosti od toga, da li idu na kombo tiket ili ne), razocarase me prosle nedelje, onim 0-0 smaranjem.

Tu je i par egzibicionih, "mozda se posreci" tiketa, mada se to kod mene retko desava.

 

 

MLB

 

Arizona-LA Dodgers 2 (Bradley-Kershaw)

 

Cleveland-Price H2(+1.5) (Kluber-Price)

 

Baltimore-Toronto >8.5 (Jimenez-Aaron Sanchez)

 

Texas-Houston 1 (Gallardo-Roberto Hernandez)

 

Kvote, 1.50, 1.45, 1.80, 1.70. 

Bradley veceras ima svoj MLB debi, nakon odlicnog pripremnog perioda. Kershaw je 10-7, 2.45 ERA, protiv Arizone. Statistika nakon prvog starta, 0-0, 4.50 ERA, 6 ininga, uz cak 9 strikeouta. Bradley ima i prijatan i neprijatan zadatak ispred sebe. Prvi MLB mec i jedan od najboljih picera danasnjice sa druge strane. Kershaw ne tako siguran na otvaranju, te veceras ocekujem njegovo bolje izdanje. Dodgersi su prosle sezone, pobedjivali Diamondbackse bez problema i nakon poraza nocas, ocekujem izjednacenje skora u seriji.

Kluber, 2-5, 5.00 ERA, protiv Tigersa. Pocetak, 0-1, 2.45 ERA. Price, 7-1, 2.64 ERA, protiv Indiansa. Do sada, 1-0, 0.00 ERA. Kluber nastavio gde je stao prosle sezone(osvojio Cy Young Award za najboljeg picera u AL), no protiv Astrosa nije imao nikakvu podrsku napada, te je doziveo poraz(0-2). Price odlicno otvorio sezonu. Bez pustenog runa protiv Twinsa; falio mu je jedan aut, da na otvaranju odigra complete game. Picerski duel u najavi, mada je Kluber imao problema sa Detroitom prosle sezone, a gosti produkuju puno poena, iz meca u mec. Hendikep 2, na kraju.

Jimenez, 3-3, 4.63 ERA, protiv Toronta. Sanchez je 0-0, 3.86 ERA, protiv Oriolesa. Jimenez je imao fino prolece. Vec par sezona nije ni blizu onog nivoa iz Colorada, videcemo sta nosi ova. Aaron Sanchez ce veceras imati prvi MLB start, nakon iskljucivo bullpen nastupa prosle sezone(33 ininga, 1.09 ERA). Duel timova sa odlicnim napadima. Jimenez nepredvidljiv, Sanchez neiskusan na poziciji startera, mislim da vredi probati over, ali bez zaletanja sa ulogom.

Gallardo je 13-3, 2.69 ERA, protiv Astrosa. Los start sezone u Oaklandu, 0-1, 9.00 ERA. Roberto Hernandez(bivsi Fausto Carmona), 2-9, 5.47 ERA, protiv Texasa. Gallardo obicno nema problema protiv Houstona, moze samo bolje od prikazanog na prvom startu u sezoni. Hernandez je izmenjao dosta ekipa(ovo mu je peta ekipa, u prethodne 3 sezone). Udaraci Rangersa ga obicno "izlupaju" bez problema, pa se nadam nastavku tog trenda i veceras. Texas igra promenljivo(ubedljiv poraz, pa sigurna pobeda), te je vreme za pobedu. I ovaj par stavih u grupu opreznijih meceva.

Prateci tiket, Cincinnati 1px, Chicago White Sox 1, Washington 1px, Atlanta 1px, Colorado 1, San Francisco 1px, LA Angels 1. Kvota 29.59.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Ottawa w2

Buffalo-Pittsburgh w2

 

Kvota 2.18. Blizi se kraj regularnog dela NHL sezone. Za gledanje je bila zanimljiva, za igru, ne tako prijatna. Fiks ko fiks, nemam previse prigovora, no golova je bilo neocekivano malo. Cesto je bilo tesko proci i sa 5+ overima, koje redovno igram.

Za veceras je stvar jednostavna. Senatorsima treba bod, da otklone bilo kakvu dilemu oko ulaska u playoff. Moji Pingvini jure pobedu protiv Sabresa. Mogu cak uci i bez trijumfa, ako Boston uzme samo bod. Zavrsnih desetak dana sezone, je bilo prilicno kladionicarski neprijatno, te i ovo odigrah opreznije.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ovo se samo meni dešava!!

 

Čekam Juta Memfis over 175,5 i 86:89 rezultat i ne uđe se ni u kakvu penal završnicu ništa, nego debili završe na jump ball na 3 sek do kraja i naravno lopta za Jutu za poslednji napad i ostane taj rezultat. Da mi je neko pričao ne bih mu verovao, bilo je 40sek do kraja kad sam počeo da gledam

 

AHAHAH UVEK UPALI sudija svirao faul na trojci hejvorda u zadnjoj desetinki bukvalno, po meni ni f od faula, gasol se krsti ne veruje, theanswer uzima keš

Stalno kukas a najviše puta pogodis.ti si rodjen pod sretnom zvezdom haha

Link to comment

Taman se poradovah sto Bolivar vodi 2-0, vec od 6. minuta, kad ne lezi vraze, prekid meca u 13. minutu, gosti su ostali sa 6 igraca na terenu. :isuse:  :lolol:

Link to comment

Fudbal 2/3(uz jednu kvotu 1), MLB 2/4, NHL 1/1. Fudbal dobro sortirah. Nije doslo ono sto je bilo najsumnjivije. Jedan viner je morao otici u kvotu 1, standardno, no bitno je da je tiket prosao. U. de Chile rutinski. Bolivar brzo do 2-0, ali gosti u 13. minutu ostase sa 6 igraca na terenu, te je usledio prekid. MLB je mogao bolje. Detroit nastavio sa dobrim igrama. Texas lagano do pobede. Nisam menjao granicu za over i padoh tacno za taj jedan poen; bar nije bio jaci singl. Poraz Dodgersa, iznenadjenje dana. Kershaw je imao jos losije izdanje nego na otvaranju sezone, udaraci se obrukali protiv debitanta. NHL dabl je za promenu dosao. Ottawa kontrolisala mec od starta, moji kilavili, ali nekako dobise. Kombo se sapleo na Dodgersima. Na kraju, mnogo muke ni oko cega, zavrsih na nuli. Steta za Bolivar.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Man City 3+

 

Audax Italiano-Colo Colo 3+

 

Iquique-Union Espanola 3+

 

Huachipato-Barnechea 3+

 

Kvote, 1.90, 1.65, 1.70, 1.50. Ne vidim razlog da bude ovoliko manja kvota za 3+, na QPR-Chelsea, u odnosu na Man Utd-Man City. Murinjov ziheraski fudbal, jos i bez Coste. Cileanci klasika. Audax Italiano i Colo Colo su znali cesto da odigraju, veoma efikasne meceve. Iquique i Union Espanola, takodje imaju fin trend overa. Huachipato docekuje prezaljene goste. Taman za oporavak od katastrofe iz proslog kola. Prva dva singla, odigrah nesto jace.

 

Egzibicioni tiket, Chelsea P/K2, Lazio P/K1, Napoli 2+, Hoffenheim 2+, Boca Juniors P/K1, Salzburg 2+, The Strongest 3+, Dinamo Z. w2, Plzen P/K1, Rosenborg 3+, Dinamo M. P/K1, Rangers P/K1, Aberdeen w2, Nacional Montevideo 2+. Kvota 40.61.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Minnesota 1 (Sale-Hughes)

 

Oakland-Seattle 2 (Hahn-Felix Hernandez)

 

Arizona-LA Dodgers 2 (Collmenter-Greinke)

 

Philadelphia-Washington 2 (O`Sullivan-Scherzer)

 

Kvote, 1.65, 1.70, 1.65, 1.45.

Sale je 6-1, 2.45 ERA, protiv Twinsa. Ovo mu je ovosezonski debi. Hughes, 4-4, 2.98 ERA, protiv White Soxa. Nakon prvog starta, 0-1, 6.00 ERA. Sale je bio jedan od kandidata za najboljeg picera u AL, prosle sezone. Oporavio se od povrede zaradjene kod kuce, krajem februara. Domacin je sinoc ostvario prvu pobedu u sezoni. Ocekujem da sjajni Sale, dovede pojacani lineup do novog trijumfa.

Hahn, 1-0, 0.00 ERA, protiv Marinersa. Nista specijalno na pocetku, 0-1, 4.50 ERA. Felix, 19-7, 2.58 ERA, protiv Oaklanda. Do sada, 1-0, 1.29 ERA. Hahn je prosle sezone imao jedan start protiv vecerasnjeg protivnika, kada je imao jedan nepripisan run(nakon greske odbrane). Seattle ima opasniju postavu u novoj sezoni. Njihovi udaraci ce biti narocito neugodni na gostovanjima(Cruz je sinoc proradio). Hernandez dominira protiv Oaklanda, godinu za godinom. U 2014. je imao 4-0, 2.22 ERA, na 6 startova protiv Athleticsa.

Collmenter, 4-7, 5.66 ERA, protiv Dodgersa. Start, 0-1, 7.71 ERA. Greinke, 5-3, 3.96 ERA, protiv Arizone. Pocetak sezone, 0-0, 1.50 ERA. Poraz Dodgersa, na otvaranju tekuce serije se moze podvesti pod nesto sto se cesto desava. Ono sinoc je vec cudna zverka. Najbolji picer lige, nakon prosecnog ima veoma los start i to protiv mediokritetne ekipe. Napad ucutkan od strane nepoznatog picera. Greinke je otvorio sezonu na svom nivou, te ocekujem da gosti iskoriste matchup i dodju do utesne pobede u seriji.

O`Sullivan nije nastupao protiv Nationalsa. Scherzer, 1-1, 4.50 ERA, protiv Philliesa. Krenuo sa, 0-1, 0.00 ERA. O`Sullivan ce drzati 5. mesto u rotaciji, dok se Billingsley ne oporavi. Scherzer otvorio skoro savrseno, no dve greske odbrane, su ga kostale poraza(nijedan run mu nije pripisan). Jedini razlog zasto ovaj par, stavih u grupu opreznijih, je sto je lineup gostiju i dalje desetkovan. 

 

Prateci tiket, Detroit >8.5, NY Mets H2(+1.5), Texas H1(+1.5), LA Angels 1, San Diego <6.5. Kvota 16.61.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...