Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na jednom Uniks, Himki, Zvezda

Na drugom Efes i Zvezda

Na trećem branim Efes sa X i Zvezda

 

Kao što sam rekao mislim da Efes sigurno dobija

Zvezda je mala kvota ali sigurna

Za Evrokup mislim da Banvit nema šta da traži u Rusiji, a vredi probati na 2.85 da će Canaria izgubiti na svom terenu ipak imaju +13 iz prvog meča

 

Mislim i da Alba dobija Macabi ali nisam imao m... da stavim neki double sa Efesom

Edited by mathiew
Link to comment

MLB 1/3, NHL 0/1. Baltimore ne samo da je dosao sa hendikepom, vec je dosla i cista dvojka. Na Milwaukee-Colorado je sreca okrenula ledja. Fali jedan run, na polovini 6. ininga i nista. Gosti su imali 2. i 3. bazu, bez auta, u 7. iningu i nisu poentirali, smor. Poraz Dodgersa je nesto sto se moze podvesti pod desava se. Greinke ok, ali je bullpen trokirao u 9. iningu. NHL me je vec iznervirao. Kingsi gube od tima koji tankuje. Prateci tiketi su takodje padali, na po jednom paru. Glup dan. Bilo je i boljih pocetaka MLB sezone, 4/7 ukupno(singlovi), no neki trendovi se tek trebaju ustoliciti.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Almeria 3+

Rayo Vallecano-Real Madrid 3+

Blackburn-Liverpool w2

 

Huracan-Universitario Sucre w1

Cruzeiro-Mineros P/K1

Tigres-River Plate w2

Club America-Herediano 2+

 

Kvote, 1.90, 2.74. Barsa i Real standardno, Liverpool u pokusaju da uradi nesto, kada je o trofejima rec. Huracan ima sve neresene meceve do sada. Vreme je za prvu pobedu, protiv tima iz Bolivije. River u situaciji da mora da juri pobedu, na neugodnom gostovanju. Tigres obezbedio prolaz, pa mislim da vredi probati na goste. Club America juri 3 gola zaostatka iz prvog meca, te probah 2+, za svaki slucaj.

 

 

MLB

 

Washington-NY Mets <7.5 (Zimmermann-deGrom)

 

Milwaukee-Colorado >7.5 (Peralta-Butler)

 

Kvote, 1.55, 1.65. 

Zimmermann je 7-5, 2.98 ERA, protiv Metsa. Poslednjeg dana regularnog dela prosle sezone, bacio je no-hitter protiv Marlinsa. Jacob deGrom, 0-0, 4.50 ERA, protiv Washingtona. Bio je NL Rookie of the Year, prosle sezone. Imao bi vise pobeda(10), da mu podrska nije cesto bila nikakva.

Peralta, 2-2, 6.46 ERA, protiv Colorada. Butler zbog povrede, nije imao previse prostora za isticanje, prethodne sezone, 1-1, 6.75 ERA, na 3 starta. Imao je solidno prolece(mozda ne za standard lige, no to se moze reci za uobicajeni nivo rotacije Rockiesa). Gosti krenuli ubedljivo, Braun i dalje upitan kod Brewersa. Nadam se boljoj realizaciji, u poziciji za poentiranje, u odnosu na nocasnji mec.

Prateci tiket, Detroit 1, Boston 2, Cleveland 2, Oakland 1, Baltimore >5.5, Seattle <7.5. Kvota 15.45.

Edited by Miljenko
Link to comment

Beal bi trebao da ode u over večeras. U meridianu i dalje drže na 14 granicu bez obzira što ne igra Vol a još par igrača bi moglo da ne nastupi. 

 

Ko ima CJ Milesa negde i njega bi vredelo ispratiti jer CJ Watson neće igrati. Ili Miles ili Stuckey. Lenard bi takođe mogao biti zicer ponovo večeras jer se ne zna dal će igrati Parker. 20 plus utakmica za njega u najavi. Još nema nekih informacija iz Atlante šta će da rade ali imam osećaj da će izaći sa najjačim mogućim timom jer bez Antića,Sefološe a i Dženkinsa i nemaju drugu petorku da bi odmarali startere plus su sinoć lagano dobili protiv Finiksa pa su im starteri odmarali na kraju. Ključ je da Atlanta i Bruklin imaju pravo da menjaju pikove na kraju sezone pa Atlanta ima interes da Bruklin gubi mada u ovom trenutku BKN deluje kao da će ući u plejof. 1,40 na Bruklin je prilično potcenjivački ipak po meni. Nju Orleans je sinoć igrao sa GS, Memfisu treba pobeda, igraju kod kuće, 1,55 kvota je sasvim solidna kako sam ja očekivao.

 

Zaboravih. Očekujem dosta poena na Denver-Lejkersi a na Klarksona je 15 granica. To bi takođe trebao da bude over. Kad bih morao da biram 2 igrača za večeras to su Beal i Klarkson. 

 

Ako neko ima Kingse u ponudi što se igrača tiče da zna da ne igraju ni Kazins, ni Gej ni Stauskas. Meridian ne daje ništa od Kingsa i Spursa  :isuse:

Edited by theanswer
Link to comment

ja jos onda kad su objavili da wall nece igrati odigrao over na beala. dodao jos i kawhi i to je to od mene za veceras. danima nista ne mogu ubosti i ako ni ovo ne dodje cekam playoff da igram.

Link to comment

ja jos onda kad su objavili da wall nece igrati odigrao over na beala. dodao jos i kawhi i to je to od mene za veceras. danima nista ne mogu ubosti i ako ni ovo ne dodje cekam playoff da igram.

 

koliko ti se traži na lenarda?

Link to comment

mora i ta granica da skače. sasvim pristojno, nije mnogo preko, očekujem ga na 20 plus kao što rekoh

 

realno i beal i lenard mogu da ne dođu samo u slučaju nekog blowouta. za vizardse čisto sumnjam da oni i u punom sastavu sa svojim sporim ritmom mogu nekog da odvale a za san antonio je već druga priča, mada je lenard u više navrata dolazio over i za 3 četvrtine

Link to comment

ma ne samo to, uvijek moze da se se desi milion stvari da ne prebace broj poena. mogu jednostavno da ne pogadjaju suteve. mislim, dobre su to opklade, ali kurva je to.

Link to comment

ja sam dosta dobro prolazio ove sezone sa igracima. treba biti strpljiv i posle nekog stecenog iskustva dolazi dosta dobro.

 

pa da, slažem se. može da se desi naravno da šutira beal večeras 1-12 i da dobije 2 faula za 2min, to je uvek rizik, ali uvek ideš na ono što posle xxxx odgledanih utakmica misliš da će doći :D

 

timmi, to ti je kao ona priča o value betu, kada neka kvota ne odgovara realnosti. tako beal koji ima 15 ppg ne odgovara zato što wall uzima koliko šuteva i koliko ppg on ima..tako da na 14 granicu juriš taj value

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...