Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prodjose 3/4, mada sam ocekivao da moze proci sve lagano, bar na otvaranju sezone. Scherzer odlican, no prodala ga je odbrana, sa dve glupe greske. Nationalsi ce izgleda imati retardiran napad, kao i obicno. Dodgersi se lepo vratise, Rollins prelomio mec u 8. iningu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prošlo

Srećne pare ko je ispratio :)

 

protiv osakacenog portlanda. kolika je bila kvota?

Link to comment

protiv osakacenog portlanda. kolika je bila kvota?

Igrao sam u lokalnoj kladionici na 1.45

Mada imao sam ih i na double sa Duke-om koji je upravo osvojio NCAA

U plusu noćas 4700

Link to comment

Predlog da jurite ovu kvotu na efes protiv fenera...Fener prvi može da bude samo ako CSKA izgubi dok Efes mora da dobije..takođe i efes juče nije zapinjao videlo se da su glavama već u meču protiv fenera

Link to comment

MLB 3/4. Price lagano iskontrolisao Twinse. Scherzer me je prijatno iznenadio, no saigraci ga nisu ispratili, ni u odbrani, ni u napadu. Metsi su sve poene dali, zahvaljujuci greskama Desmonda(ona prva je bila bas retardirana). Trout hitnuo HR u 1. iningu, ali je to bio jedini run, koji je Felix dopustio tokom meca. Odlicna kontrola, cak i bolja od ocekivane. Kershaw neocekivano nesiguran juce. Primio poen u prvom iningu, kasnije jos dva, ali ga je napad pokrio. Rollins resio mec u 8. iningu sa 3-run HR; Gonzalez takodje imao odlicno vece. Dobro je sto ne odigrah fudbal jace, fiks je po obicaju dosao lose, ne bi me ni viner pokrio.Korektan dan. Od kada se kladim na MLB meceve(a ima tome vise od 10 godina), nikada nisam bio u minusu na Opening Dayu. Taj trend je nastavljen i juce. Nadao sam se da moze proci sve, mada je u jednom trenutku izgledalo da su i tri pogotka daleko.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Greinke-Ross)

 

Milwaukee-Colorado >7.5 (Garza-Lyles)

 

Tampa-Baltimore H2(+1.5) (Karns-Wei-Yin Chen)

 

Kvote, 1.60, 1.65, 1.47.

Greinke je 4-0, 1.84 ERA, protiv San Diega. Imao je korektan pripremni period, nakon problema sa ramenom. Ross, 0-5, 2.79 ERA, protiv Dodgersa. Ross je imao fenomenalnu sezonu, isao je i na All-Star i ocekujem da i ove nastavi u istom stilu. Protiv Dodgersa redovno ima minimalnu podrsku, dok Greinke dominira, te ocekujem jos jednu pobedu domacina.

Garza je 2-3, 4.94 ERA, protiv Rockiesa. Lyles, 2-3, 3.64 ERA, protiv Brewersa. Sinoc je Colorado bukvalno oduvao Milwaukee. Ofanzivnu moc gostiju, niko ne dovodi u pitanje, no ovo je bilo stvarno upecatljivo. Nakon nule sinoc, udaraci Brewersa bi mogli proraditi veceras; ipak je rec o solidnoj ofanzivnoj ekipi. Na goste ne treba trositi reci. Ako Garza "udje u masinu", sledi jos jedno dugo i neprijatno vece, za domace navijace.

Karns je 0-0, 6.23 ERA, protiv Oriolesa. Chen, 3-4, 3.26 ERA, protiv Tampe. Chen je prosle sezone imao najbolji ucinak u karijeri, 16-6, 3.54 ERA, 31 odigran mec. Davis je odsluzio svojih 25 meceva suspenzije i napad gostiju ce biti jos opasniji. Tampa me ni ranije nije dojmila ofanzivno, uvek su bili nepredvidljivi. Sada im ni rotacija nije nista specijalno i Baltimore bi mogao resiti seriju vec veceras. Opredelih se ipak za oprezniju varijantu i hendikep na goste.

 

 

NHL

 

Calgary-Arizona w1

Edmonton-Los Angeles w2

 

Kvota 1.65. Calgary, Winnipeg i Los Angeles se bore za preostala 2 mesta na Zapadu. Blizu su i Minnesota i Vancouver, ali mi oni deluju kao gotovo sigurni ucesnici doigravanja. Flamesi nakon Arizone, igraju protiv direktnih konkurenata i ovo im je must win mec. Winnipeg ima najtezi raspored(St. Louis, Colorado, Calgary), te mislim da Kingsi imaju realne sanse za prolaz. Veceras takodje imaju imperativ pobede, protiv Oilersa, koji su ponovo vezali par poraza.

 

 

Nisam se odlucio da od fudbala nesto odigram ozbiljnije. Nemacki kup, neugodni mecevi Copa Libertadores, dovoljno za oprezan tiket.

Fudbalski tiket, Lillestrom 2+, Wolfsburg 3+, Dortmund 3+, Palestino 2+, San Jose 2+. Kvota 4.90.

 

Tu je i MLB+NHL miks, Atlanta H2(+1.5), Chicago Cubs 1, Oakland >6.5, NY Rangers w2, NY Islanders 5+, Pittsburgh 5+. Kvota 13.52.

Link to comment

mislim da sam ove sezone pet puta igrao na volfsburg, konačan rezultat ili golove, ali znam da nijednom nije došlo i ne znam zašto sam ih stavio sad da daju u oba za pišljivih 1.95. kad igram na njih, oni izgube, kad igram da daju više od jednog ili dva, oni daju jedva jedan... i to su svaki put bili loši, nijednom da kažem da je tip nesrećno pao. mada ne znam ni zašto više igram fudbal, ovo nema teorije da se pogađa u kontinuitetu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...