Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nema smisla da odmaraju igrace kada su u borbi za drugu poziciju. nego eto okc-u vise gori pod nogama jer se nop priblizio 8. mestu. ja odigrao dh2 na houston.

Link to comment

Bilo je par sansi za 7+, na U. Catolica-U. de Chile, no nije lose ni ovako. Prodje osnovni 3+ singl, te 5+, nakon one gnjavaze od 14 i 30.

Link to comment

Cekam za dobitak H2+3.5 gema na Makarovu i Vesninu protiv Hingis i Mirze. Prosli Bemelmans 2 po 2.41 i Pelja po 1.55.

 

Imale su 5:2 i servis u prvom, trebao mi je prvi set 6:2 za prolaz tiketa ili da uzmu bar set i kasnije samo 1 gem. Trenutno je 5:6 i 15:30 za Hingis i Mirzu i drug mi upravo pise da je definitivno problem u crnoj magiji. Pocinjem da verujem u to, nekome sam nesto zgresio opasno.

 

5:2 pa 5:7 u finalu mastersa, ahahahahahahahaha

Edited by Zli Gli
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1. Burnley-Tottenham, uzasan mec, bez previse sansi; siguran pad, bilo sta da odigrah(2+, 3+). Real se raspucao, Bolivar kasno poveo, te nije prosao 5+, 7+, sistem, no osnovni tiket jeste. U. Catolica-U. de Chile, spektakularan mec, laganih 3+, steta sto nije bilo 7. gola. Kod NHL overa sam imao puno srece. Domacin daje 2 gola u zavrsnici meca, potonji 10 sekundi pre kraja. Nije moglo mnogo bolje. Nakon loseg otvaranja dana, dobar bilans i korektan plus. Jedino mi je krivo za prateci tiket, gde naravno padoh na fudbalskom fiksu(jebeni Olympiacos gubi 2-3 puta u sezoni i to se naravno desi juce), a bila je fina kvota.

 

 

MLB

 

Detroit-Minnesota 1 (Price-Hughes)

 

Washington-NY Mets 1 (Scherzer-Colon)

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Kershaw-Shields)

 

Seattle-LA Angels 1 (Felix Hernandez-Weaver)

 

Kvote, 1.55, 1.5, 1.5, 1.65. Stigao je i Opening Day. Ovde ne filozofiram previse, vec igram na najbolje startere; bice dana za eksperimentisanje.

Price je 5-3, 2.55 ERA, protiv Twinsa. Hughes, 7-6, 3.91 ERA, sa Detroitom. Nakon odlaska Scherzera, Price je prva zvezda rotacije Detroita. Napad je ojacan dolaskom Cespedesa. Bullpen je i dalje upitan, no mozda zaigraju bolje ove sezone. Minnesota je solidan tim, no nista vise od toga.

Scherzer, 2-0, 2.89 ERA, protiv Metsa. Imao je par odlicnih sezona, kao clan Detroita(18-5, 3.15 ERA, prosle sezone). Colon, 2-5, 3.45 ERA, protiv Nationalsa. Prosle sezone se nije proslavio, protiv Washingtona, 1-4, 4.50 ERA. Jaka rotacija Washingtona je jos jaca ove godine, dolaskom Scherzera. Metsi sigurno imaju puno potencijala. Zdravi Harvey i sjajni Jacob deGrom mogu uciniti goste playoff timom. Veceras, sa Colonom na moundu, im ne dajem vece sanse.

Kershaw je 12-6, 2.25 ERA, protiv Padresa(prosle sezone 3-0, 1.08 ERA). Shields je nova zvezda, u renoviranom timu iz San Diega. Protiv Dodgersa je 0-0, 5.14 ERA. Ne treba previse hvaliti domaceg startera, jer je vec 3 puta uzimao Cy Young Award. Neverovatno je dominantan, u regularnom delu sezone, pa ocekujem da nastavi u istom stilu. Gosti imaju bolji tim, u odnosu na ranije sezone, mada im je ofanzivna moc i dalje upitna.

Hernandez je 11-13, 3.52 ERA, protiv Angelsa. Prosle sezone, je imao mnogo bolji ucinak protiv njih, 3-0, 0.79 ERA. Do sada nije porazen na otvaranju sezone, 5-0, 1.52 ERA. Prosle godine je dobio Angelse, na otvaranju u Anaheimu. Weaver je 14-10, 3.37 ERA, protiv Marinersa. Zabelezio je 18 pobeda prosle sezone, uz 3.59 ERA. Ne tako uspesan protiv Marinersa, u prosloj sezoni, 1-2, 4.44 ERA. Seattle pokusava da pojaca inace anemicni napad. Cruz bi trebao doneti power i vise poena na kontu domacina. Rodney mi i ne uliva previse poverenja kao closer, no mozda me demantuje. Ostatak bullpena je prilicno dobar. Ni gosti nisu bez problema; meni njihova rotacija ne deluje sjajno. Wilson je imao kilavu sezonu; jedino Weaver i Shoemaker deluju pouzdano.

Prateci tiket, Yankees 1, Cleveland 2, San Francisco 2, Boston <8.5, Pittsburgh <7.5. Kvota 11.75.

 

Ne bas dopadljiva NHL ponuda. Ne moram forsirati sada, kada krece MLB.

 

Iskombinovah nesto od fudbala, Man City P/K2, Besiktas w1, Porto P/K1, Rosenborg 3+, Valerenga 3+. Kvota 5.40.

Tu je naravno i egzibicioni tiket sa nizim engleskim ligama, mada ih je skoro nemoguce pogoditi ove sezone.

Link to comment

ja sam lenarda sinoć singlirao, ali nisam hjuston, vezao sam ga u treble i naravno pao, jedna od većih gluposti koju sam uradio u zadnje vreme

 

danas malo mlb da se odigra, isto ću pokušam na favorite danas na šerzera i prajsa pa šta bude. znao sam da će sinoć lester da bude kritičan i debil navijački više odigram u hendikepu na kabse

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...