Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Raspisah Colo Colo - Cobresal. Mnogo tiketa, ali svi sitniji.

 

GG (1.62), Igg (4.2), IIgg (3.15), GG (12.6), 4+(2.5, najveca isplata), 5+ (4.7), 7+ (19), I3+ (5).

 

I Emelec 2:0 (6.5) i dom u oba (2.2) i dom 3+ (2.73) isto sitno, da prekratim vreme do tenisa. A dodao sam i isner prvi set 7:6 sa kvotom 6.5

Link to comment

Dobro prvo poluvreme. Cilenci 1:1 vec usla 2 tiketa i izvukao preko 80% uplate na taj mec. I jos Cobresal promasio penal.

 

A Elemec 1:0. Ide to tacno u 2:0 :D Mada sam branio da nece dati gol, po kvoti 4. Preterali sa kvotom, morao sam.

Edited by Timmy
Link to comment

Ocekivao sam malo vise sansi, no dobro je i ovako. Fenomenalni Vecchio rano doneo vodjstvo domacinu. 2-3 poluprilike, nepostojeci penal za Cobresal, koji je Sarabia izveo u stilu Brnovica. Srecom gosti nisu pali, i ubrzo poravnavaju nakon kornera. Kardinalna greska domace odbrane, na startu drugog poluvremena, sto Donoso pretvara u gol, projektilom sa 30 i kusur metara. 

Edited by Miljenko
Link to comment

opet ću da padnem na cj milesa na 12,5 tako što će da ubaci 12

 

11 na poluvremenu i za celu treću ubaci 1 poen iz tehničke i sad pošto je šarlot golo govno od ekipe i gubi 22 ratzlike neće više ni igrati, i prošlu tekmu ubaci 12 jebem ti život

Link to comment

meni ostalo ide super, neću još ništa da pišem, ali ovo je moglo da bude za baš dobar plus. mada sad vidim da i gasol štekuje, ko zna dal će on doći a on mi je bio na tom tiketu

 

uglavnom pogodio sam dubl undera na vola i džordža hila nikad lakše

 

ide kurac padam na bassa tako što ubacuje 2 bacanja a čist faul u napadu napravio nego ova riba što sudi zadnja 3 puta odsvirala za milvoki pa sad kompenzovala a igrao ga under jer sam čuo da se salindžer vraća a on igrao samo 5min u trećoj

Edited by theanswer
Link to comment

Raspisah Colo Colo - Cobresal. Mnogo tiketa, ali svi sitniji.

 

GG (1.62), Igg (4.2), IIgg (3.15), GG (12.6), 4+(2.5, najveca isplata), 5+ (4.7), 7+ (19), I3+ (5).

 

I Emelec 2:0 (6.5) i dom u oba (2.2) i dom 3+ (2.73) isto sitno, da prekratim vreme do tenisa. A dodao sam i isner prvi set 7:6 sa kvotom 6.5

 
Miljenko objasnio desavanja. Kad je Cobresal poveo 2:1 na pocetku drugog, samo 1 gol Colo Coloa mi je falio da udju jos 3 veca tiketa. Pa sam branio da ne daju i da ne pata gol do kraja:
 
[1/1]
9005 *** Colo Colo-Cobresal

Uk. Golova[3.5] Manje 4,70

 
 
[1/1]

9005 *** Colo Colo-Cobresal

Dom golova[1.5] Manje 3,40

 
Al sam tako odigrao da mi je svakako dosta bolje da ga ipak daju. Nazalost ostalo 2:1, al sam bio u finom plusu.

 

Ocekivao sam malo vise sansi, no dobro je i ovako. Fenomenalni Vecchio rano doneo vodjstvo domacinu. 2-3 poluprilike, nepostojeci penal za Cobresal, koji je Sarabia izveo u stilu Brnovica. Srecom gosti nisu pali, i ubrzo poravnavaju nakon kornera. Kardinalna greska domace odbrane, na startu drugog poluvremena, sto Donoso pretvara u gol, projektilom sa 30 i kusur metara. 

 
 
Ne znam da li si primetio da kladionice nisu uopste videle da je sudija svirao penal. Tek su pred samo sutiranje to shvatili i skinuli kvote za uzivo kladjenje. Ja se skroz zbunio sta se desava, jer sam mislio da je ovaj sudio penal, iako je bilo blago receno smesno to sto je sudio, a vidim da i bet365 i meridian drze kvote. Pa opet pogledam tekmu vidim da se domacini bune i opkolili sudiju i pojurim da odigram ne meridianu gost daje sledeci gol, i u poslednjem sekundu mi skinuse. Popizdim. A ovi promase penal, sto me dodatno iznervira... Ali su ga ipak ubrzo i dali, pa je ipak ispalo dobro
 
A Isnera sve izmasih. Srecom sto su oborili kvotu da uzima set, to sam hteo malo jace. Ovako mala steta.. A blizu bilo da uzme set. POkusao sam na pocetku TB da uhvatim uzivo set na Novaka po 1.44, ali nisam uspeo, jer je meridian jako spor u obradi i dok su obradili, pala kvota jer novak odmah uzeo mini brejk
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, prodje i prateci tiket(na kraju je ostala kvota 9.4). Colo Colo jos jedan lagani 3+ mec. NHL promenljivo. Chicago jedva dobio Buffalo, Anaheim uspeo da izgubi od Colorada, koji se ne znam zbog cega trudi i dalje(dobro, imaju teoretske sanse i dalje, no da 100 puta budu u ovakvoj situaciji, ne bi nijednom usli u playoff). Dve kvote 1, na pratecem tiketu, taman dovoljno za mali plus ukupno.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Liverpool 2+

Man Utd-Aston Villa 2+

 

Chelsea-Stoke P/K1

Werder-Mainz 2+

Wolfsburg-Stuttgart w1

Dortmund-Bayern 2+

 

Kvote, 1.63, 2.17. Standardni timovi za golove, te 2 fiksa na ekipe koje su odlicni domacini.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Buffalo w1

Los Angeles-Colorado w1

 

Arizona-San Jose w2

Edmonton-Calgary w2

 

Kvote, 1.56, 2.23. Islandersi igraju protiv ekipe koja tankuje. Kingsi i dalje van potrebne pozicije, nemaju prostora za gresku. Colorado je igrao nocas i vreme je da zavrsi svoju borbu za doigravanje. Sharksi nemaju velike, ali u odnosu na Colorado ipak realne sanse, te jos vredi igrati na njih. Calgary trenutno ima mesto koje im obezbedjuje nastavak sezone, vecerasnji mec je must win, posto su Los Angeles i Winnipeg(eventualno) blizu.

 

 

Prateci tiket, A. Madrid w2, Roma 2+, Inter P/K1, Juventus P/K1, Djokovic fix, Pittsburgh 5+, Boston w1, Charlotte w1, LA Clippers w2. Kvota 9.30.

 

Zavrsni mecevi MLB predsezone, Seattle i Dodgersi.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2, prodje i polovicni MLB predsezonski tiket. Arsenal I Man Utd opravdali poverenje, mada su ovi moji kilavili sa realizacijom dominacije. Nemci nastavili sa ovim glupavim 0-1 mecevima, bolje sto ne odigrah Hoffenheim 2+, umesto Werdera, pad je bio neminovan. NHL nekorisno. Prodjose dva velika favorita, Flamesi dobise lagano, no Sharksi izbacise sebe iz playoffa, porazom od ekipe koja tankuje(ne kapiram zasto su ovi iz Arizone, pokusavali uopste da dodju do pobede, ovako ce Buffalo imati prednost, u odnosu na njih). Jedna kvota 1 na MLB dablu; kada se sve sabere, dovoljno za pokrice.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-U. de Chile 3+

 

Burnley-Tottenham 3+

 

Real Madrid-Granada 3+

Bolivar-Universitario Pando 3+

 

Kvote, 1.75, 1.80, 1.65. Cileanski derbi, kao i obicno. Domacin se bori za titulu, dok Los Azules igraju za prestiz. Tottenham u fenomenalnoj 3+ seriji, te ih probah i danas. Vreme je da Real Madrid "oplevi" nekoga. Nedopustivo je da ovako jak tim, dobija meceve sa 1-0 ili 2-0. Bolivar igra protiv mnogo slabijeg protivnika, goleada u najavi.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.52. Moji Pingvini redovno trokiraju protiv Flyersa. Malkin bi se trebao vratiti u tim veceras, pa su golovi izgledna stvar.

 

 

Nocas krece nova MLB sezona. Na Wrigley Fieldu se sastaju Chicago Cubs i St. Louis Cardinals. Lester startuje za domacina koji puno ocekuje, vec od ove sezone. Wainwright, takodje jedan od najboljih aktivnih picera, je na moundu kod gostiju. Tezak mec za proceniti. Lester je imao problema, tokom pripremnog perioda, te ce verovatno imati ogranicen pitch count(broj bacenih piceva). Wainwright se fino oporavio od februarske povrede. Nije mi za singl, stavih 2 na egzibicioni tiket. Moze se desiti da zbog visokog pitch counta, Lester izadje rano, a bullpen Cubsa je uvek nepoznanica.

 

Prateci tiket, Djokovic fix, Ottawa w2, Harden >29.5, Westbrook >31.5, Feyenoord 2+, Ajax 2+, Valencia w1, Olympiakos w2, Penarol 2+, Barcelona w2, St. Louis 2(MLB). Kvota 30.67.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...