Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kvota da Isner uzme set u Mozzartu 2.70 (u Maxbetu 2.20, u Meridianu 2.15). U 8 meceva (6:2 za Djokovica) Isner je pet puta uzimao 1+ set. Granica je 23.5. U mecevima u 2 dobijena seta u 4 od 6 slucaja bilo je vise od 23 gema. Isner dobro igra, Djokovic kasljuca, kvota 2.70 odlicna, tako da cu probati H2 na nekom tiketu.

 

Link to comment

NHL 1/1, prosao i MLB dabl(uz jednu kvotu 1). NHL tiket nije skoro prosao ovako lako. Islandersi ocekivani over, te lagana pobeda Kingsa. Dobro je sto nisam cekao Golden State, na pratecem tiketu, odigrase neverovatno kilavo. Srecom pa ne igram ozbiljno NBA, skoro nemoguce za uklopiti. Lep bilans. 

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Cobresal 3+

 

Kvota 1.60. Duel vodecih timova. Colo Colo ima najbolji tim u ligi i nakon blamaze protiv Union La Calere, ocekujem njihovo dobro izdanje veceras, uz puno golova.

 

 

NHL

 

Buffalo-Chicago w2

Anaheim-Colorado w1

 

Kvota 1.79. Chicago igra protiv nesretnih Sabresa. Anaheim se bori za Presidents` Trophy. Ne ide im na ruku, sto i Rangersi dobijaju mec za mecom, te bi svaki kiks rezultovao jos vecim bodovnim zaostatkom.

 

 

MLB predsezona, Metsi i Oakland, po formi vecerasnjih startera. Kao sto vec pomenuh, bez nekog zaletanja.

 

Prateci tiket, Monaco w1, Nublense 2+, Celtic P/K2, Djokovic <23.5, San Antonio H1(-9.5), New Orleans w2, Portland w2, Montreal w2, San Jose w1. Kvota 20.98.

Link to comment

Djokovic 2:1 @4.33 (bet365) i Izner ML @5.4 (Pinnacle)

 

Najverovatnije ce ga oduvati Nole, ali vredi probati posto lepo ide Iznera za sada. Sinoc dodje Serena 2:1.

Link to comment

Koji put uzastopno pogadjas? Bar peti :) Meni drugi, al sam danas manje nego prosli put. Onda sam poludeo u trenutku, dok Luigi nije dosudio za Zvezdu loptu. Bezi bre necu tako vise :D

 
A odem oko 1-2 da igram u Mozartu Isner uzima set, al kvota sa 2.7 pala na 2.15 i odustanem. Odigram onda 2:1 za Novaka po kvoti 4 i Izner uzima prvi set i mec po 6.5. Na sitno, kad vec nisam mogao to sto sam zeleo.
Edited by Timmy
Link to comment

i ja mislim da je peti

 

ja sam danas iz nekog razloga stavio više, pojma nemam što, u stvari zato što je prošli put bilo onako zajebano sad je trebalo da bude normalno. a nisam ni video, stream mi ostao uključen, zaneo se u nešto drugo i zaboravio, i samo čujem kao zvižduci i ilijin mio glas koji govori prvi napad za crvenu zvezdu :D

Link to comment

ja pogodio sem marjanovića i dabl žalgiris plus olimp dod hendikep 2, kvota ukupno oko 2,30 drugi dabl mi bio teo plus šarić i ujebe me teo, falila 2 p a on imao 2-8 trojke i isto neki loš procenat za 2. još postojao tračak nade da mrtvi slukas postigne slobodno i smanji na 3 razlike na 6sek gde bi pravili faul možda na teu, ali ne lezi vraže govno promaši dodatno slobodno i onda de kolo nesretni završi sa loptom koga fauliraju na 0,5 do kraja. da je teo uzeo loptu nema trika da bi bio taj faul na 0,5

 

živ nisam šta da igram na nba, idem da studiram ponudu

Link to comment

razmišljao sam o tome ali znaš koliko treba poena memfis da ubaci? 106. malo mi je to mnogo..

 

razmišljam da jurim dodatne hendikepe na autsajdere jer su kvote na favorite bezobrazne. lejkersi portland 11,5 je hendikep, uz pomeranje može i do 15,5 njujork u vašingtonu je 14,5 normalni hendikep, znači do 18,5 uz pomeranje

 

verovatno ću odigrati over na bruklin i toronto u nekoj varijanti, verovatnije poluvreme nego kraj, mada ko zna iako je i tu granica prilično visoko. u zadnje vreme idu i jedni i drugi na dosta poena

Link to comment

jes malo mnogo, skontali su i oni.

 

bas sam bacio pogled na kvote nakon mnogo vremena. boston - milwaukee manje od 196 mi se cini vrijedno probati.

Link to comment

nekad sam obožavao kontra svih koji igraju overe da igram undere, sad samo overe pičim i kad god igram neki under samo gledam trepte poeni na espn-u pošto ne mogu da gledam te utakmice.

 

mogao bi možda džordž hil malo da iskulira i da ne ubaci 20 večeras

Link to comment

toni alen ne igra, zbo pod upitnikom, odigraću gasola over 17 i prošli put sam ga igrao kod kuće pa nije došao, svakako sam razmišljao sad da ga odigram jer tander nema u suštini nikoga dole

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...