Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kvota da Ferer uzme set je u Maxbetu 2.45 (edit: sad videh da je u Mozzartu 2.90!). Sad gledam neku statistiku, nije se Ferer nesto nauzimao setova kad je gubio protiv Djokovica ali je na ovom turniru Djokovic vec izgubio set protiv Klizana i Dolgopolova pa ne bi bilo cudo da i Ferer uzme set (ako bi se desilo iznenadjenje i uzeo oba kvota u Maxbetu je 5.10 edit: U Mozzartu 5.80). A granica 19.5, slazem se, vuce na OVER.

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 1/1. Moji klasika, Izgubise od najvecih neprijatelja. Ducksi nocas uzese diviziju, nastavljaju borbu za prvo mesto ukupno. Serena ode u prvi set vise, tri puta je gubila servis, svasta. NBA ne umem, dobro je sto igram ove oprezne tikete(nocas promasih sva 3 para :lolol:). Mali plus na kraju, srecom te je prosao glavni tiket.

 

 

NHL

 

Columbus-NY Islanders 5+

Los Angeles-Edmonton w1

 

Kvota 1.70. Columbus je jedan od timova, koji garant rade za kladionice. Kada su ostali bez sanse za doigravanje, napravili su veliku seriju pobeda(9/10). Islandersi igraju promenljivo, te golovi deluju kao ok resenje. Blue Jacketsi dosta efikasniji, u odnosu na start sezone. Los Angeles je u must win modu, do kraja regularnog dela, posto su i dalje van wild card mesta.

 

 

Kada je o MLB predsezoni rec, danas izabrah Metse i Padrese, za zanimaciju.

 

Prateci tiket, Pescara w1, Djokovic fix, Serena fix, Golden State H1(-8.5), Kosice w1, Florida w1. Kvota 5.77.

Link to comment

Zar si sumnjao, kao domacini ste redovne musterije koliko god da se Flyersi raspadaju. [emoji1]

 

Nisam, zato sam i igrao over. -_-

Link to comment

upropastiće mi tompkins prolazni tiket sa janogm i rendlom ali bar sam uhvatio over, nema greške kod nižnjog kod kuće

 

ahahahhaha znao sam da ne treba da napišem,. neće ni 20p pasti u zadnjoj, to sam ja.

 

ipak nema greške, došli su sebi u zadnja 3 minuta :D

Edited by theanswer
Link to comment

Ja cu da zategnem na Halep veceras, mozda i celih 50e a to mi je najveci ulog vec duze vreme i ne idem preko toga. Obe imale relativno lak put do polufinala, osim sto se Serena namucila protiv Lisicki ali to je i ocekivano. Nijedna ni druga ne blistaju preterano ali mislim da samo Halep moze da nekako dobije Serenu trenutno, posto se Suarez Navaro protiv nje uvek uplasi i bude samlevena sa maksimalno par uzetih gemova. Prevelika mi je kvota na Simonu, zakuvacu pa sta bude.

Link to comment

kuzminskas over, laboral over, suarez navaro i zajebe me 2+ na livorno, od četiri razmatrana fudbalska tipa (kec livorno, kec trapani, 2+ livorno, 2+ trapani) odaberem jedini pogrešan :isuse: kad neće, neće, noćas promašio sva tri sa tiketa za po koš

Link to comment

Ceo dan se ostrim da odigram Suarez Navaro fix i 2:0 i ne stigoh. Na kraju iskombinujem nesto koliko toliko smisleno i naravno Nisikori se raspadne.

 

Za veceras Halep ML @3.78 (Marathonbet) i Serena 2:1 @3.9 (bwin)

 

Edit: kvota na Halep porasla u medjuvremenu

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Ja odigrao za sad 30e na Halep po 3.30, a vrebacu i u lajvu malo vecu kvotu za jos maksimalno 20, probacu neki set da zabodem kad bude gubila pa da vijam preokret. Ako je ona ne pobedi, u finalu ce opet samleti Karlu sa 6:0 6:1 ili tako nesto, Simona je jedina nada :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...