Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

lin ne igra za lakerse. odigrao jace na clarksona over 13.5

 

 

jos cu odigrati ako ne budu izmene u rosterima:

 

budinger over, jack over i james under.

Edited by 189-
Link to comment

Izgubio sam debi dobitni tiket iz Meridiana. Kazu mi tamo da moram da prijavim preko call centra, pa ako se niko ne pojavi sa tiketom u narednih 60 dana, isplatice mi.

Link to comment

Pitanje za Zidana i Godfrija, koga sve vredi pratiti na BA?

Tu i tamo ima nekih majstora koji dobro poznaju odredjene sportove i lige. Svi oni uglavnom love singlove sa pogresno postavljenim favoritima ili hendikepe sa jacim kvotama (narodskim jezikom receno value bet), a redje dablove sa manjim kvotama. Ne treba verovati da su to neki cudotvorci, jer niko od njih nema bas ne znam kakve nizove pogodaka ali sve se svodi na to da budu u plusu na kraju dana. Ja obicno gledam NBA teme i ako bas vidim da je neko napisao nesto suvislo, ukrstim malo sa statistikom i odigram ponekad. Ovaj lik o kome sam pisao za turske lige redje tipuje ali ima odlican procenat uspesnosti. Osim njega, na NFL temama ima jedan majstor (nik mu je E(L)MO) i povremeno ispratim sta pise jedan lik sto dobro poznaje evropski hokej, narocito KHL (gilberto2010 mu je nik).

 

NBA uglavnom igram po sopstvenom nahodjenju, za tenis dodjem ovde i gledam sta pisu radar i Zli Gli, a za NHL Miljenko. A i Moca bi mogao malo da pomogne sa ovim Rumunima. :D

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Ja bas ne pomazem mnogo oko NHL meceva, u poslednje vreme. Ponekad ne vrede ni znanje, statistika, pracenje zdravstvenog biltena, kada su rezultati ovakvi(NHL).

Uvek pogledam najave na coversu. Bacim pogled na public meceve, sta eksperti kazu...

Nadam se da ce MLB krenuti kako treba, to mi je ipak udarna stvar za igru, mada se na fudbal ne mogu previse zaliti.

Link to comment

Oduvek sam gotivio Stena Van Gandija, od večeras duplo, majstor je ušao u penal završnicu na jače od minut i po do kraja, 58 and counting u zadnjoj četvrtini

 

[3/3]
0232 30-03 00:00:00 Miami-Detroit
Uk. Poena![191.5] Više 1,62
1950 29-03 18:30:00 Washington-Houston
Pobednik W2 1,65
1951 29-03 21:30:00 Brooklyn Nets-LA Laker
Pobednik W1 1,37

 

Završavam u plusu ovaj dan zahvaljajući ovom tiketu. Posle svega šta mi mega uradi danas, nije moglo bolje.

Edited by theanswer
Link to comment

Tu i tamo ima nekih majstora koji dobro poznaju odredjene sportove i lige. Svi oni uglavnom love singlove sa pogresno postavljenim favoritima ili hendikepe sa jacim kvotama (narodskim jezikom receno value bet), a redje dablove sa manjim kvotama. Ne treba verovati da su to neki cudotvorci, jer niko od njih nema bas ne znam kakve nizove pogodaka ali sve se svodi na to da budu u plusu na kraju dana. Ja obicno gledam NBA teme i ako bas vidim da je neko napisao nesto suvislo, ukrstim malo sa statistikom i odigram ponekad. Ovaj lik o kome sam pisao za turske lige redje tipuje ali ima odlican procenat uspesnosti. Osim njega, na NFL temama ima jedan majstor (nik mu je E(L)MO) i povremeno ispratim sta pise jedan lik sto dobro poznaje evropski hokej, narocito KHL (gilberto2010 mu je nik).

 

NBA uglavnom igram po sopstvenom nahodjenju, za tenis dodjem ovde i gledam sta pisu radar i Zli Gli, a za NHL Miljenko. A i Moca bi mogao malo da pomogne sa ovim Rumunima. :D

U principu to je to. Takođe povremeno igram Gilbertove tipove, kao i Macotove. Ja se uglavnom kladim na fudbal, baš retko igram nešto drugo, ne računajući Meltemreove i Gilbertove tipove. Na livescore sekciji ponekad nešto pokupim, ali više kao savet koji sam posle dodatno proučim, nego što slepo prepisujem. Mada na toj livescore temi ima svega..prva selekcija mi je da čim vidim da je neko igrao neki combo (što bi naši rekli "tiket") njega zaobiđem, jer je ili početnik ili neozbiljan.

Lepo je Zidan rekao, nema tu čudotvoraca. Najjednostavnije rečeno - poenta je da kroz singlove dođeš do plusa. Tako da te tu jedan tip uopšte ne remeti, jer nisi nikad u must-win situaciji.

 

Ja sam ovde počeo da vodim evidenciju, ali samo o mečevima koje igram pre početka, jer mi se čini da mnogo novca gubim na live opkladama. Pa čisto da uporedim kako bi išlo kada bih u potpunosti izbegao live klađenje.

Link to comment

Bugarska - Italija 2 @1,95 1u

 

 

Za 25 min pocinje, zenski basket, Canik - Besiktas, H1 (+7,5), planetwin 365 @1,83. 5units

uskacite u money train

1-0-1, +3,15

 

Ukupno: 10-2-7, +9,85

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1, prodjose prateci NHL tiket(uz jednu kvotu 1), te skraceni predsezonski MLB sistem. Fudbal manje-vise lagano. Romania malo nervirala, no ostalo je 1-0. Jedna od retkih situacija, gde nisam pao nakon odigranog fiksa "u glavu". NHL je tezak za uklopiti. Kod dabla promasih oba para, pomocni tiket je prosao uz minimalne probleme. Nisam imao hrabrosti da sve ponovo podelim u 3 dabla, tja. Egzibicioni tiketi ne bas blizu, uzasni teniski rezultati. Mali plus na kraju, lepa promena, nakon 4 kilava dana.

 

 

Fudbal

 

Arsenal Sarandi-Aldosivi w1

Argentinos Juniors-Nueva Chicago w1

Burton-Stevenage 2+

Rubio Nu-Cerro Porteno 2+

 

Kvota 3.33. Odigrah jedan tiket opreznije danas, ipak je rec o sumnjivim parovima. Arsenal Sarandi juri prvu pobedu u sezoni. Argentinos Juniors tesko daju golove, ali tesko i gube. Dve 2+ utakmice dodah, nakon gledanja statistike.

 

 

NHL

 

Dallas-Calgary 5+

Colorado-Edmonton 5+

 

Kvota 2.03. Meceve u fiksu izgleda ne mogu pogoditi(ili je tako kada odigram nesto jace). Montreal-Tampa, Chicago-Los Angeles, idealni parovi za preskociti danas, sto i uradih. Bar cu gledati ove derbi meceve na miru. Dallas i Calgary imaju dug trend efikasnih meceva. Ove dve ekipe su medju top over timovima ove sezone. Napad Colorada igra bolje, par nedelja unazad. Isto se moze reci, za ceo tim Edmontona. Skupljaju bodove, daju dosta golova, kao da su im dosadili porazi.

 

 

Ispratih i tenis, odnosno MLB predsezonu. Ja teniski fiks igram na izrazite favorite, uz minus gemove prvi set na najbolje igrace, pa je bolje da ne pisem, posto tu nema neke nauke, a i retko cu cackati tenis ozbiljnije.

 

MLB predsezona je nesto sto se tesko moze sa sigurnoscu preporuciti za igru. Mecevi se ne racunaju, rezultat nije bitan. Jedino treba obratiti paznju, kada startuju igraci, koji se bore za mesto u rotaciji, napustanje filijale. Imamo par takvih situacija danas; igraci koji se bore ili su se izborili za mesto u rotaciji i imaju dobru statistiku u pripremnom delu, Noesi(Chicago White Sox), Taijuan Walker(Seattle), Brett Anderson(LA Dodgers), Daniel Norris(Toronto).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...