Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Prvi tip za danas 

Melburn V. - CC Mariners over 3 @1,97 1u

 

void, 2-1 završeno

I drugi..

South Korea U23 - Brunei U23 AH2 (+8,5) @2,00 2u

1-1-0, +2,00u

 

ukupno 7-2-5, +5,50

 

Za danas,

ženski basket Ormanspor - Galatasaraj H2 (-21,5) 3u

hokej, CSKA Moskva - SKA St. Peter. 1 (2-way) @1,65 1u

basket : Trabzon - Karšijaka 1 @2,00 2u

Link to comment

Hrvatska fiks,Bosna hendicep 1,Makarova fiks, Petkovic fiks i Izrael daje gol.

Izrael :0.6:  nemogu gol da daju jednoj prosecnoj ekipi Walesa na svom terenu, :0.6: :frust:

Link to comment

void, 2-1 završeno

 

1-1-0, +2,00u

 

ukupno 7-2-5, +5,50

 

Za danas,

ženski basket Ormanspor - Galatasaraj H2 (-21,5) 3u

hokej, CSKA Moskva - SKA St. Peter. 1 (2-way) @1,65 1u

basket : Trabzon - Karšijaka 1 @2,00 2u

Prosli Galata i CSKA, Trabzon ne.

2-0-1

+ 1,20

ukupno:

9-2-6, +6,70

 

Bugarska - Italija 2 @1,95 1u

Edited by Godfrey
Link to comment

imao sam unapred pripremljen tiket sa schroederom over 11.5. sad vidim da su povecali granicu na 12.5 ali sam ipak uspeo da uplatim tiket sa 11.5...

 

inace za hawkse ne igraju korver, carroll, teague za sada.

 

edit: ipak cela prva postava nece igrati.

Edited by 189-
Link to comment

Penarol, domacin golovi: u oba (2.3), 3+ (2.95) i 4+ (6.1).

 

I malo sitnije Paragvajci Sportivo - Libertad: GG (1.83), dom2+ (4.2) i dom u oba (7)

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/3. Fudbalu ne mogu mnogo prigovoriti. To je jedina stvar koju pogadjam korektno, od starta godine. Czech Republic pokazala da su prethodne pobede ipak sreca. NHL i dalje dolazi kilavo. Odigram jedan fiks i ni to nije moglo doci. Columbus dobija back-to back, plus imaju 9 pobeda na poslednjih 10 meceva, da im trebaju bodovi, pa da razumem. Pomazu kladionice, ne vidim drugi razlog. Tampa ne moze da da jedan gol, protiv metiljavog Detroita; Philadelphia-San Jose, bezrazlozno tvrd mec. To su Flyersi doduse, jedan od tezih timova za proceniti. Retko smoran dan. Cak su i ovi glupavi, prateci tiketi, padali na po jednom paru(na tenisu, tiket sa 9 parova i kvotom oko 20, na primer).

 

 

Fudbal

 

Georgia-Germany 2

Romania-Faroe Islands 1

Scotland-Gibraltar 3+

 

Kvota 1.40. Mrzim kada moram igrati fiks "u glavu", no danas nema drugog resenja. Imali su velike kvote za poluvreme ili kraj u Meridianu, na ovim mecevima, no korigovase to jutros.

 

 

NHL

 

Ottawa-Florida w1

Pittsburgh-San Jose 5+

 

Kvota 2.46. Senatorsi su nocas ispustili drugi bod u Torontu. Boston se izgleda budi, te je pritisak na Ottawi tim veci. Na papiru i Florida ima sanse za doigravanje, ali joj sledi tezak niz meceva, uz po meni minimalne sanse za dolazak do wild card mesta. Pittsburgh je sinoc proigrao, tek posle primljenog gola. Sharksi se koprcaju i dalje, ali su im playoff sanse minimalne. Napad Pingvina je kompletan, te ocekujem jedan lep mec. Odigrah ovo opreznije, NHL dolazi bez bilo kakve logike, vec 3-4 dana.

Prateci tiket, Boston w2, NY Islanders 5+, Anaheim w2, Chicago 5+. Kvota 5.09.

Link to comment

Za 25 min pocinje, zenski basket, Canik - Besiktas, H1 (+7,5), planetwin 365 @1,83. 5units

uskacite u money train

 

I ti pratis onog majstora na BA. Kakav sampion! :0.6:

Link to comment

Pa kako ne :)

Ali ne samo njega.

Nisam ni ispratio ovo do kraja, video sam da je Canik vodio 88-68..lagano :)

Edited by Godfrey
Link to comment

Imam dilemu dal mi je ovo sinoć došlo zato što ništa nisam napisao ovde šta ću da igram ili zato što tema više nije na fudbalu? :D

 

[5/5]
1947 29-03 03:00:00 Utah-Oklahoma
Hendikep!(9.5) H1 1,49
2025 29-03 01:50:00 Kentucky-Notre Dame
Hendikep(-11.5) H2 1,75
1944 29-03 00:00:00 Charlotte-Atlanta
Pobednik W1 1,40
1946 29-03 01:30:00 Milwaukee-Golden State
Pobednik W2 1,46
1948 29-03 04:00:00 Portland-Denver
Pobednik W1 1,26

 

inače sam imao i šarlot pre nego što su smanjili kvotu. mislim da sam odigrao na 2,69 ali nisam ni pokušao da igram u singlu kreten nego vezao sa notre dameom i mrtvim robredom u hendikepu, problem je što robreda nisam igrao da uzima set ko što sam trebao nego u hendikepu gemovima

Link to comment

 

Pa podelite ako imate nege mudre igrace koje pratite...:

 

 

 

Ovaj lik povremeno bane na livescore deo i izbaci neke info o zenskom basketu ili drugoj basket ligi u Turskoj, nesto redje fudbal i odbojku. Nik mu je Meltemre i sve sto tipuje mu je "10/10 ili high stakes". :lol: Ja se nisam previse zaletao ali vidim da se mnogi kunu u njega a ovo sto sam pratio je maltene sve doslo. Pretpostavljam da je to pre svega jer ne tipuje svakodnevno nego bas kad ima nesto iz prve ruke iz liga koje ni kladionice ne mogu bas da isprate na dnevnoj bazi.

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...