Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

jbt ovo nema nikakvog smisla. noel 13 poena protiv daj a onomad kad sam igrao na njega over protiv lakersa se nije mogao sastaviti

 

a tek što vejd igra za majami

 

a ja odigrao i dragića i denga

 

i vezao sam kerola najsigurniji fix koji sam imao sa mrtvim underom na kris pola. čovek dao 14p u prvoj četvrtini ja kontao sprdaće se ko u gardenu. e živote.

 

a jebeni henri voker neću ni da gledam koliko je šuteva uzeo, jedno 10. da bar može da ih pogodi.

 

a i horford ne može bizlija da nazida

Edited by theanswer
Link to comment

koje crno veče

 

neću više nikad okačiti ovde šta hoću da igram, nema smisla

 

atlanta i majami padne 5p zadnjih 5min, 2p zadnja 4min....ne dođe ni over na malu granicu a bilo je realno da dođe i na veliku, kakvi pušači kurca neverovatno

 

o igračima da i ne pričam.. kerol, deng i horford ispoštovali ali džaba pogrešno ih vezah... kerola sa polom, horforda sa dragićem a deng mi je još živ ali čisto sumnjam da će to proći

 

oladipo mi pao over za poen, kris pol odlučio da isporuči mrtvoj filadelfiji 25 za tri četvrtine pošto je iskulirao utakmicu u gardenu...

 

težak potop, ode sav plus iz prethodnih dana....

 

za kraj želim najveće muke igračima sakramenta koji kad treba da izgube ubace 110 u gostima a kad treba da izgube manje od dvocifrenog onda dozvole seriju od bukvalno 20:0 pišam u usta džordžu karlu

Edited by theanswer
Link to comment

budinger + josh smith

 

clarkson + lou

 

covington + irving + lopez

 

lin + thompson under. 

 

 

ovo za vecereas ;D

 

nekako sam za thompsona bio najsigurniji da ce proci kad ono vec skoro u prvom poluvremenu prosao. razocarao sam se. a jebenog covingtona ne bih ni odigrao da nisam video minut pre nego sto sam uplatio tiket da ce startovati.

clarkson u poslednjem minutu sa slobodnog spasio vece.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1. Fudbal rutinski prosao. Nastavljen los trend NHL rezultata. I da sam odigrao Chicago na golove, docekao bi me Dallas, u bilo kojoj varijanti(viner ili 5+). Treci kilav dan u nizu, mada je gubitak minimalan.

 

 

Fudbal

 

Croatia-Norway w1

Czech Republic-Latvia P/K1

Belgium-Cyprus P/K1

Netherlands-Turkey w1

 

Kvota 1.66. Slican tiket kao juce. Par velikih favorita. Croatia i Netherlands opreznije. Belgium ne igra na nivou igraca koje ima, no protivnik nije nista specijalno. Czech Republic ima fin pocetak kvalifikacija, ocekujem nastavak tog trenda.

 

 

NHL

 

Toronto-Ottawa 5+

St. Louis-Columbus w1

 

Pittsburgh-Arizona 5+

Detroit-Tampa 5+

 

NY Islanders-Anaheim 5+

Philadelphia-San Jose 5+

 

Kvote, 1.90, 2.19, 2.19. Ottawa trenutno ima playoff mesto. Protivnik je rastimovani Toronto. Ne zna se ko ce biti na golu Senatorsa veceras. Hammond je doziveo povredu protiv Sharksa, ali je ipak startovao protiv Rangersa i zabelezio prvi poraz u regularnom toku(14-1-1 trenutno). Moguce je da ce klinac Driedger(20 godina), dobiti priliku veceras, a on ima samo 23 NHL minuta u karijeri, trenutno. Golovi deluju ok, u bilo kojoj varijanti. Blues bi trebalo da prekinu sjajnu seriju Blue Jacketsa. Gosti igraju back-to-back, nemaju imperativ pobede, za razliku od domaceg tima, koji se bori za vrh divizije, uz realnu sansu za Presidents` Trophy. Tampa over, kao i obicno. Kvota na Pingvine u fiksu je smesno mala. Da je tim u formi, razumeo bih. Napad Arizone igra malo bolje, u poslednje vreme, te i ovde odigrah golove. Islandersi u padu forme, pokusavaju da se odrze ispred Pittsburgha. Ducksi jure ukupno prvo mesto, u regularnom delu, te ocekujem za gol vise mec. Philadelphia-San Jose, duel ekipa koje ce propustiti doigravanje, te se nadam otvorenijem mecu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...