Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U NHLu je stvar mnogo jasnija :D

 

new-picture-6.png

 

Ovo narandzasto kod Pingvina znaci samo da mi je mis tu slucajno stajao kad sam kliknuo "Print scrn". Mada bi bilo lepo. :sleep:

Link to comment

lowry opet ne igra dakle - lou williams over 12.5

 

lakersi u ovih nekoliko utakmica pustaju mladje igrace da se istaknu. boozer i hill presedaju citave utakmice - clarkson over 12.5 ili lin 13.5. ili mozda obojica

 

rubio i ostali stariji igraci opet ne igraju. lavine je sada 16.5. ja ovo ne smem da odigram. ali cisto da napisem da se ovo komontno moze odigrati. mozda pre odigrati budinger over 11.5

 

wade out, chalmers startuje 9.5 ali njega ne smem odigrati, dragic je 18.5. on je vec realniji.

 

irving over 20.5 protiv jacka i derona. realno ne moze nijedan od ovog dvojca da cuva. 

 

klay under 18.5. mislim da ce opet biti restriktovani njegovi minuti. a i ako odigra dvadesetak minuta cuvace ga tony allen. mislim da je realno under ovde.

 

i stadardno lance thomas over 10.5 i(ili) galloway 11.5.

Edited by 189-
Link to comment

samo da kažem da je cj miles jedan mamojebac i da je karter vilijams šupak ali hvala mu što je napravio šest faulova a pre toga promašio slobodno koje bi u meridianu značilo jebeni iks. moram da im šaljem mejl po pitanju ovih igrača, nema smisla.

Link to comment

teague ne igra za atlantu večeras. zna se ko su ostale opcije, ali ja bih skrenuo na demare kerola. granica je oko 12, prošlu utakmicu je ubacio 11 a šutirao je 0-5 trojke i 1-3 bacanja. takođe je verovatno da ni antić neće igrati koji je imao par odličnih utakmica. faliće scoringa večeras za atlantu pa procenite dok se nisu promenile granice ko bi mogao u over još. korver je isto oko 12, horford 13, milsap 18

Edited by theanswer
Link to comment

kako kad..

 

inače solidan dan danas na tenisu posle x vremena, konačno sam uhvatio 2 fixa ggl i mog omiljenog argentinca leonarda majera. zato me je lopez ujebao pas mu mater, izgubio od nesretnog tima, a vezao sam ga sa overom na cska. 

Link to comment

teague ne igra za atlantu večeras. zna se ko su ostale opcije, ali ja bih skrenuo na demare kerola. granica je oko 12, prošlu utakmicu je ubacio 11 a šutirao je 0-5 trojke i 1-3 bacanja. takođe je verovatno da ni antić neće igrati koji je imao par odličnih utakmica. faliće scoringa večeras za atlantu pa procenite dok se nisu promenile granice ko bi mogao u over još. korver je isto oko 12, horford 13, milsap 18

 

ja bih igrao horforda i nemca da ga ima u ponudi. zapravo nemac je najbolja opcija.

Link to comment

ja bih igrao horforda i nemca da ga ima u ponudi. zapravo nemac je najbolja opcija.

 

ja ovu četvoricu samo i to je premija, obično daju po 3 igrača od kojih 1 po pravilu ne igra. staviću i horforda sigurno. po meni je niska i granica na poene za ove dve ekipe pošto vajtsajd isto ne igra. ne treba se možda zaletati ali odigraću sigurno na over 191,5 to je oko 1,7 kvota.. daje meridian i one granice za razliku i druge granice za poene od skora, danas sam odigrao 2 singla na cska, na jednom 1-6 razlike po kvoti 3,25 a drugi 7-12 na kvotu 3,6. došla je manja kvota ali u suštini kad se pogodi i to je dobra zarada. evo sad npr na majami atlanta na 216 poena je kvota 12. naravno da nije baš realno ali možda vredi probati. od 201-215 je kvota 3,35 trenutno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...