Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

nisam imao muda da odigram haider maurera u hendikepu i jaziria isto. austrijanac došao, jaziri vodi 1:0

 

odigrao veselog (tenis), indijanu na 2,25, viskonsin i vičitu čisto da se prati nešto i skontam da sam mogao da odigram i karena bustu, on bi trebao da dobije, mada kvota pada sad je već nejakih 1,35. mali rublev rus je buduća zvezda tenisa ima 16god, ali je još slab da igra protiv ozbiljnijih igrača, bar ja mislim tako iz onoga što sam ga gledao, možda ga vredi odigrati uživo..

 

vezao i mcw under 14 i cj milesa over 11 simbolično

Link to comment

Kod mene u ponudi Maxbeta ima 4 utakmice NCAA, Argentina...Proveri tamo levo: takmicenja "izaberi sve" mozda ti nije ukljuceno.

Edited by Nesh
Link to comment

kakav je jebeni mag ovaj veseli, koje je to blago je reći govno od igrača. ma govno bi se uvredilo za poređenje.

 

6 set lopti je propustio, od toga 3 vezane. vodi 4:0 u tajbrejku i ima servis još jedan i izgubi 4:7. govedo.

Edited by theanswer
Link to comment

meridian ne daje uživo karena i rubleva, hteo da odigram na 0:3 u drugom setu, prvi dobio španac lagano. bitno da to ne daju a daju futures neki iz amerike...

Link to comment

I opet Paragvajci U17 ispostovase :Hail: A konstantno ih podcenjuju. Sad sa Brazilom tim 2+ bilo 2.6, a u oba 4.2.. Ne moraju treci ni da daju, ova dva su bila glavna.

Link to comment

3-1-3, -1,22

Vreme da se ode u plus..big day

 

Tajland - Singapur AH 1 (-1), @1,67 1u

Švedska U21 -  Litvanija U21, AH 1 (-1,5) @1,75 1u

Srbija U20 - Mijanmar U20, Srbija HT - FT @1,61 5u

Srbija U20 - Mijanmar U20, over 3,5 @2,00 5u

Francuska U19 - Azerbejdžan U19, AH 1 (-2,5) @1,92 3u

Francuzi razbili Azere, ali samo 2 gola, mehh.. Sreća pa su prošle bombe od 5u..

3-0-2, +4,72

 

Ukupno

6-1-5, +3,50

 

Inače, svaka čast vama koji pratite i kladite se na tenis..za to zaista trebaju živci.

 

Prvi tip za danas 

Melburn V. - CC Mariners over 3 @1,97 1u

Edited by Godfrey
Link to comment

NHL 0/1, prosao sistem MLB predsezone. NHL se vratio starim losim navikama. Moji izgubise od Caroline, kojoj ne trebaju bodovi. Capitalsi su prisli na poen. Uzeh nesto sitno na MLB pripremnim mecevima, tja.

 

 

Fudbal

 

England-Lithuania P/K1

Liechtenstein-Austria P/K2

Moldova-Sweden w2

Slovakia-Luxembourg P/K1

Slovenia-San Marino 3+

 

Kvota 1.73. Ako nesto ne volim da igram, to su mecevi reprezentacija, no da probam. Svi fiksevi deluju prilicno izvesno, Slovenia bi trebala da napuni San Marino.

 

 

NHL

 

Chicago-Columbus w1

Edmonton-Dallas 5+

 

Kvota 1.85. Columbus ima samo 2 poraza, na poslednjih 10 meceva, ali su bez sanse za playoff. Chicago je 7-2-1, tokom istog intervala, uz 2 poraza, na poslednja 3 meca. Wild im je blizu, te ocekujem da se Blackhawksi potrude da odigraju korektan mec. Dallas igra efikasno. Dominiraju u seriji protiv Edmontona, no dobar niz Oilersa me navodi da ovde probam golove(domacin ima 9 vezanih 5+ meceva).

Edited by Miljenko
Link to comment

samo me wichita sjebala na ncaa tiketu.

 

a onaj drugi je dosao.

 

 

nego izasle kvote za nba sampiona.

 

cavs............4.00

warriors.......4.50

spurs...........7.00

atlanta.........8.00

memphis.....11.00

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...