Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3-1-3, -1,22

Vreme da se ode u plus..big day

 

Tajland - Singapur AH 1 (-1), @1,67 1u

Švedska U21 -  Litvanija U21, AH 1 (-1,5) @1,75 1u

Srbija U20 - Mijanmar U20, Srbija HT - FT @1,61 5u

Srbija U20 - Mijanmar U20, over 3,5 @2,00 5u

Francuska U19 - Azerbejdžan U19, AH 1 (-2,5) @1,92 3u

Edited by Godfrey
Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 0/1. Igraci Palestina se ispromasivase. Stativa nakon sjajnog voleja, to se desava, no 3 promasaja, na prazan gol, to je vec baksuzluk. Imali su i gosti jednu stativu, u prvom poluvremenu, te jos par polusansi. Kod NHL tiketa, promenih jedan par, tokom analize meceva i to se pokazalo pogresnim. Tu sam sigurno mogao bolje uklopiti. Egzibicioni fudbalski tiket, sa kvotom 20 i nesto, pade na jednom paru; morao se naci neki mec iz Brazila, gde nece pasti 2 gola. The Strongest je bio prilicno verovatan za golove, ali je 3+ kvota bila ispod 1.40. Ja ne volim da mi glavni singl bude 4+, te stavih samo na pomenuti prateci tiket, tja. 

Malo sam im vratio sinoc, nakon odlicnog skoro dvonedeljnog perioda; sve u rok sluzbe.

 

 

NHL

 

Carolina-Pittsburgh w2

Washington-New Jersey w1

 

Kvota 2.23. Pingvini igraju nesigurno i veceras sledi gostovanje staroj musteriji. Washington je blizu, Islandersi su samo 2 boda ispred, te je ovo povoljna prilika, za uzeti neki bod. Capitalsi jure Pittsburgh, istovremeno pokusavajuci da odbrane playoff mesto, ako ostanu na wild card poziciji. Devilsi deluju kao zgodan protivnik za novi trijumf.

Prateci tiket, Boston w1, Detroit 5+, Ottawa 5+, Tampa w1, Florida w2, Montreal w2, Vancouver 5+. Kvota 25.76.

Link to comment

Juce sam imao 6 uplata na Mocartu ukupne vrednosti 14.000, uz isplatu nesto preko 21.000. Sinoc kada sam hteo da uplatim sedmi mec, dobio sam informaciju da sam prekoracio dnevni dozvoljeni broj tiketa. Ovo mi se prvi put desava, a uplacivao sam ranije i vise od ovoga. Nisam znao da su uveli takva ogranicenja. Prijatelj mi kaze da je istog dana odigrao veci broj tiketa, ali sa manjim uplatama. Da nisu mozda uveli dnevno ogranicenje na visinu uplata?

 

Za one koji jure velike kvote danas moze biti interesantna U. Radwanska @4.70. Venus nije igrala dugo i lako moze da kiksne danas. I jedan set @2.70 zvuci odlicno.

 

Osim toga Boleli @2.05 nije losa opcija.

 

Takodje, oba meca overi setovi ili gemovi mi deluje verovatno.

Edited by radar
Link to comment

Juce sam imao 6 uplata na Mocartu ukupne vrednosti 14.000, uz isplatu nesto preko 21.000. Sinoc kada sam hteo da uplatim sedmi mec, dobio sam informaciju da sam prekoracio dnevni dozvoljeni broj tiketa. Ovo mi se prvi put desava, a uplacivao sam ranije i vise od ovoga. Nisam znao da su uveli takva ogranicenja. Prijatelj mi kaze da je istog dana odigrao veci broj tiketa, ali sa manjim uplatama. Da nisu mozda uveli dnevno ogranicenje na visinu uplata?

 

Verovatno to nije pravilo vec necija trenutna  procena u vezi tebe. Ja sam u Meridianu imao pre nekoliko godina ogranicenje da smem da igram samo po dva singl tiketa za jednu tekmu. Da jebeno ne verujes.

Link to comment

Haider Maurer opako načeo malog Ćorića prvi set, ima 4:1.

 

Alba - Zvezda 1

Salzburg - KAC 1

Dolgopolov - Berankis 1

Wozniacki - Brengle 1

@3,32

 

Čile - Iran 1

Zurich - Servette 1X

Olympiacos - Efes 1

Makarova - Knapp 1

@3,10

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...