Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

gledam uživo kvote na arguelo-hase 1.67 kec 1,59 dvojka. pa koga vi zajebavate drugovi

 

evo sad još gore 1,56 kec 1,66 dvojka

Edited by theanswer
Link to comment

shved verovatno ne igra veceras za nyk pa bi tako bilo pametno odigrati over na lance thomasa (8.5) ili galloway (10.5), a mozda ni larkin (8.5) ne bi bio los izbor.

 

kao i over na turnera (11.5) ili na bassa (12.5).

nista od ovoga nemam u ponudi :cry:

Link to comment

da napišem odmah da ne zaboravim

 

od kad je u meridianu uveden specijal za prvi napad na meču na zvezdine utakmice u EL, ovo je mislim 4. ili 5. put da ima uvek je kvota 1,75 na zvezdu. uvek je dolazilo.

Link to comment

ko zna zasto je to dobro ;D

Ne volim ja to da igram, iako sam nekoliko puta dobio lepe pare zbog toga. Sranje je to igras over 20.5, da 18 poena pre poslednje cetvrtine i njegovi vode 20 razlike i onda ne ulazi u igru vise.

Link to comment

da napišem odmah da ne zaboravim

 

od kad je u meridianu uveden specijal za prvi napad na meču na zvezdine utakmice u EL, ovo je mislim 4. ili 5. put da ima uvek je kvota 1,75 na zvezdu. uvek je dolazilo.

Gde im je to na sajtu?

Link to comment

nazalost ima toga. ali zato treba izabrati prave igrace. ja npr. nikada ne igram neke odredjene igrace tipa wall, wade, millsap, steph, cousins, etc...nikad se ne znam dal ce wall odluciti da samo asistira, dali ce wade preziveti utakmicu bez povrede, da millsap da 5 poena a da atlanta i dalje pobedi, steph ne forsira jer nema potrebe, cousins da poludi i da ga zabole za utakmicu...

Link to comment

nazalost ima toga. ali zato treba izabrati prave igrace. ja npr. nikada ne igram neke odredjene igrace tipa wall, wade, millsap, steph, cousins, etc...nikad se ne znam dal ce wall odluciti da samo asistira, dali ce wade preziveti utakmicu bez povrede, da millsap da 5 poena a da atlanta i dalje pobedi, steph ne forsira jer nema potrebe, cousins da poludi i da ga zabole za utakmicu...

Ja sam uvatio proslu sedmicu dva puta Wadea over 22.5 uletelo lagano,kao i Dragic over 16.5 dao 20.

Bio jedan lik na Fejsu davao prognoze za igrace, ubijao je kolko je bio dobar. Sad nedaje vise nista :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...