Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Boli tu uvo, imas 3.5e na internet kartici. Mozes da se zajebavas :D

Mene pokopala Villa juce. Na 4/5 tiketa. Proslo samo 1-3 gola i to jedva. A bas sam ocwkivao da se raspucaju pod Servudom, kao sto i jesu :(

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Lepo sam prosao danas ali sam mogao i mnogo lepse da Jankovicka nije glupa i smotana, jbg. Sad cekam jebeni Detroit, hvatao ih kad su gubili 10 jer su me sinoc sjebali za dobitak pa probao da mi vrate za to sa Cikagom, i stigli su pa se igra produzetak. Valjda nisu govnari, valjda ce ispostovati.

 

Nocni dubl: Dalas 2 i Naomi Broady 2, ovo drugo su dali preveliku kvotu od 3.20 pa sam morao da probam, protiv jedne od milion bezveznih Kineskinja.

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 0/1, uz kombo. Palestino-U. de Chile, rutinski do 3+. Bayern me je nervirao tokom celog meca, srecom te gosti dadose drugi gol, taman za prolaz. Chelsea se neocekivano namucio. Odlican El Clasico, na vreme je pao treci gol, da se ne nerviram previse. Boston poveo, a onda je usledio potop. Ko zna sta ce se desiti, do kraja regularnog dela sezone. Jos jedan lep dan. Cim prodje kombo, bilans mora biti veoma dobar.

 

 

NHL

 

Carolina-Chicago w2

New Jersey-Los Angeles w2

 

Toronto-Minnesota w2

Edmonton-Winnipeg w2

 

Kvote, 2.29, 2.22. Nema mnogo filozofiranja ovde. Igram na timove koji se bore za playoff mesto, odnosno bolju poziciju pred doigravanje. Blackhawksi imaju 2 meca manje i 4,5 bodova zaostatka, od timova koji su ispred njih, te i dalje imaju sanse, da izbore prednost domaceg terena. Los Angeles je i dalje u neprijatnoj situaciji, ne ide im na ruku, sto i konkurenti igraju dobro. Morace zaigrati bolje na ovoj seriji gostovanja. Minnesota je sjanom serijom, dosla do playoff mesta. Ako zele tu i ostati, moraju dobijati timove, koji su van playoff slike. Slicno se moze reci i za Winnipeg. Igraju protiv Oilersa, koji na 4 poslednja meca, nisu porazeni u regularnom toku, vreme je da se to promeni.

 

 

Sada ide smor period, sa reprezentativnim mecevima, kada moja igra na golove, ne moze doci do izrazaja. Kada krene MLB, to nece biti problem. Moracu igrati opreznije, narednih desetak dana.

Link to comment

kako sam prosao nocas.

 

cekam noela za isplatu i rekoh da branim pa da ne moram da se nerviram jer sam postao sumnjicav da nece doci. odem na maxbet izaberem noela stavim pare, uplati, izadje ono sto i uvek 'ceka se autorizacija bla bla'...ja vazi, izadjem iz taba i tek 5 minuta pre kraja utakmice kad je bilo jasno da noel nece preci granicu udjem u maxbet i vidim da mi nisu autorizovali ovaj tiket kojim sam branio...jbt prvi put da mi tiket nisu autorizovali znaci koji kurac. a nisam stavio 200 evra na tiket pa da sad nesto kenjaju. mnogo sam popizdeo

Link to comment

Za 5 minuta pocinje mec Skiavone - Zu Lin. To je ona mala govnarka sto je pre par nedelja uradila ovo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=iLgJRu0wFdw

 

 

Kvota na Skiavone 2:0 u setovima je 1.85, hvala lepo, odigrano i u singlu a i na tiketima imam h1 i 2:0 i manje gemova ceo mec. Valjda ce odigrati kako zna, ja bih isao na 6:0 6:0 da se meni nesto slicno desilo.

Link to comment

Nisam znao za tu opciju, svakako vrijedi probati.

 

Idemo i večeras po pare.

 

Halep - Janković 1

Lens - Marseille 2

Napoli - Atalanta 1

Fenerbahce - Besiktas 1X

@3,84

 

Sociedad - Cordoba 1

Đoković - Federer 1

Kopenhagen - Randers 1X

Parma - Torino X2

Sampdoria - Inter 1X

@5,44 :kralj: :kralj:

Prokleti Napoli, sa igračem više prvo popiju gol i u finišu samo 1:1, što bar ne izgubiše.

 

Mada nije ni ovako loše.

Sampa gazi :Hail:

Link to comment

shved verovatno ne igra veceras za nyk pa bi tako bilo pametno odigrati over na lance thomasa (8.5) ili galloway (10.5), a mozda ni larkin (8.5) ne bi bio los izbor.

 

kao i over na turnera (11.5) ili na bassa (12.5).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...