Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Doooobar, vec 15p u prvoj. 

 

covek opet igrao samo 24 minuta. na kraju se ispostavilo da je srecno doslo over.

 

nisam mogao propustiti over na ppg na gs protiv utaha. prvobitno je granica bila 101.5 i onda kada sam uplacivao smanjili su na 99.5. 

 

untitled.png

Link to comment

Imam na Intesinoj internet kartici neki 3.5$ jel mogu sa tim da otvorim neki racun u nekoj online kladionici?Ili mora neka druga kartica?

 

Moze ta kartica, ali mislim da je najmanji depozit koji dozvoljavaju uglavnom oko 10 dolara/evara.

Link to comment

kawhi over 16.5. uvek je dobro igrati na njega kada sas igra derbi mec. sada igraju u atlanti. uzece normalno vise suteva nego obicno i ocekujem da predje granicu

 

noel over 13.5. u poslednje vreme je u dobroj formi i uzima dosta suteva. u poslednjih pet utakmica samo jednom nije presao granicu i to kada je imao 11 poena. dobro je i to sto je dobar izvodjac ft.

 

lou williams over 11.5. ovo cu odigrati jedino ako lowry ne bude igrao. a posto igraju protiv nyk mozda i nece igrati. williams na prethodne dve utakmice imao 9 i 8 poena uz sut iz igre tipa 1-7 i 1-9. zato ocekujem da konacno ima neki bolji suterski dan i da prebaci granicu.

 

 

waiters over 12.5. igra puno 35+. prva postava, uzima 15+ suteva. cak i ako ima los dan moze da predje ovu granicu.

Edited by 189-
Link to comment

Ok. Dopunicu pa cu uplatiti. Koju kladionicu predlazete?

 

Na bet365 je minimum 5€ za depozit. Meni je korisno kod njih što ima cash out opcija.

Link to comment

Ako ti dobro krene tiket možeš da podigneš određeni procenat ukupnog dobitka bez da čekaš kraj. Naravno nonstop se menja koliko ti nude u zavisnosti od događanja na terenu.

Link to comment

Nisam znao za tu opciju, svakako vrijedi probati.

 

Idemo i večeras po pare.

 

Halep - Janković 1

Lens - Marseille 2

Napoli - Atalanta 1

Fenerbahce - Besiktas 1X

@3,84

 

Sociedad - Cordoba 1

Đoković - Federer 1

Kopenhagen - Randers 1X

Parma - Torino X2

Sampdoria - Inter 1X

@5,44

Link to comment

odigracu jos cole over 10.5. evans ne igra, gordon pocinje sa klupe...doduse vraca se davis. ipak mislim da ima sanse do prelaska granice.

 

probacu i lawson over 13.5. igra puno, mada nije prva opcija u napadu ipak moze dogurati preko. a realno ova granica za njega je smesna.

Link to comment

lenard lagano preko granice a ja vežem sa milvoki klivlend poluvreme plus i vidim palo 97 a klivlend ubacio 44. pakao. falila 2p zadnji minut bez koša. e jbg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...