Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Pennetta @1,55 [emoji107]

 

 

Kontaveit @1.75 [emoji107]

 

 

Dabl @2,06 [emoji107]

PSG

Berdych uzima set

 

Dabl @1,65 za dvostruki ulog [emoji106]

Fener

Serena

 

 

Fener @1.60 za dvostruki ulog [emoji106]

2/5 = -3,30

 

Pennetta propustila 3 meč lopte, Kontaveit i Berdych ni blizu. Na kraju naplatih samo Fener, pošto je Serena predala.

 

Lapko @1.85

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1. Fiks je sinoc bilo skoro nemoguce pogoditi, cak tri kvote 1. Veliki baksuzluk, na A. Italiano-U. Catolica, neverovatan broj propustenih sansi; bilo je vec na poluvremenu 1-1. Ne nerviram se kada je mec "mrtav", no ovakvi promasaji(uglavnom iz blizine), te nesretne precke, kidaju zivce. Crveni karton za domacina je zatvorio utakmicu. Tampa nekako dobila, Ducksi na kraju jedva odose u OT. Glupav dan. Ne bih se previse bunio, za ovo smaranje u fiksu, da je dosao ovaj 3+. Jos jedan minus dan, nadam se da nece uslediti dugorocno los trend. 

 

 

Fudbal

 

Colo Colo-Union La Calera 3+

 

Man City-WBA w1

Newcastle Utd-Arsenal w2

Milan-Cagliari 2+

 

Kvote, 1.61, 1.65. U. Catolica je kiksirala nocas,pa ocekujem da se domaci potrude veceras. City i Arsenal se okrecu prvenstvu. City mi je nepouzdan za golove, dok Arsenal ima tradiciju tvrdih meceva, protiv danasnjeg protivnika, pa je fiks bio neminovnost. Cagliari i daje i prima, te bi 2 gola trebala pasti bez problema.

 

 

Fudbal

 

Carolina-NY Rangers w2

Ottawa-Toronto w1

 

New Jersey-NY Islanders w2

Arizona-Pittsburgh w2

 

Kvote, 2.10, 2.20. Rangersi dominiraju u seriji protiv Caroline. Ottawa je samo 2 boda iza Bostona, igraju protiv uzasnog Toronta. Devilsi su igrali nocas, Islandersi imaju 4 vezana poraza. Gosti su bez pobede u regularnom toku, na 6 poslednjih meceva, te je vreme da se vrate u formu pred playoff. Redovno dobijaju New Jersey u gostima, pocesto posle produzetka. Pittsburgh ima 4 poraza u nizu, uz samo 2 data gola. Arizona se pozicionira pred draft, te ocekujem pobedu Pingvina.

Edited by Miljenko
Link to comment

pokusacu veceras deron over 11.5 juce netsi igrali 3 ot-a i vecina igraca igrali preko 40 minuta dok je deron odigrao 22 minuta. mozda ce veceras dobiti vise sansi pa bi tako trebao preci granicu,.

Link to comment

pokusacu veceras deron over 11.5 juce netsi igrali 3 ot-a i vecina igraca igrali preko 40 minuta dok je deron odigrao 22 minuta. mozda ce veceras dobiti vise sansi pa bi tako trebao preci granicu,.

 

Doooobar, vec 15p u prvoj. 

Link to comment

Imao super nocni tiket ali jebeni Bulsi se raspali od +19 tokom trece do -20 ili koliko vec je bilo... Jel ovo nomalno, sta koji kurac   :lolol:  Sreca pa su me kenjali pre toga singlici pa nisam nista izgubio ali dzabe sam se nervirao na Pospisilu i Soku i dve duple sanse hokeja.. kakvi jebeni debili, 

 

Predlog za dva jutarnja tenisa, ja vec uplatio: Kavcic - Ghem 21.5 vise i Terziyska - Swan 19.5 vise. Bar jedan od ta dva ocekujem i dvojku ali ovo su sigurnije opcije verovatno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Istina, juce si lepo rekao za tvoje Jagodince... a sta je bilo prekjuce sa Rumunima i onim silnim informacijama, a? E moj Moco olose, kratko ti je pamcenje!

Link to comment

Jebotepatak, pijem juce kafu pored jedne kladionice, kad dva stara asa kladionicarskog zanata za stolom do mene zabudalise jedan drugom naglas o tome kako je "zvao onaj sudija" i kako je "Novi Pazar namjestena dvojka, kvota preko 3". Otpisao sam to kao praznu pricu, ali poslije provjerih rezultate i... Jasno vam je vec.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, prodje kombo, te 5+ na Colo Colo u skracenom sistemu. Fudbal nije mogao mnogo lakse od ovoga. Arsenal se mucio u drugom poluvremenu, ali je ostalo 2-1. Colo Colo rutinski 3+, iako su katastrofalno porazeni. Da kapiten domacina nije dobio onako glup crveni karton, verovatno bi i 7+ doslo, mada se ne bunim ni za ovih 5 komada. Lepo probrah NHL parove. Rangersi su odigrali los mec, bar odose u OT. Islandersi su kontrolisali utakmicu, od pocetka do kraja. Ottawa je nastavila ubitacnu seriju. Neocekivano su se namucili protiv Toronta, no ne moze ni Hammond uvek da brani savrseno. Pingvini su srecno izjednacili, te dobili nakon ne bas ubedljive igre. Tesko je prigovoriti nesto ovakvom danu, skoro savrsen ucinak.

 

 

Fudbal

 

Hull-Chelsea w2

Barcelona-Real Madrid 3+

 

Palestino-U. de Chile 3+

 

Liverpool-Man Utd 2+

Mainz-Wolfsburg 2+

Bayern-Monchengladbach 2+

 

Kvote, 1.55, 1.64, 1.76. Chelsea je dozvolio pratiocima da se priblize, te ocekujem seriju njihovih dobrih nastupa. El Clasico standardno, sta bih drugo i mogao odigrati. Palestino i U. de Chile su medju efikasnijim timovima u ligi, pa tu probah golove. Nemci bi mogli odigrati danas malo efikasnije meceve, nakon onog smaranja juce(srecom te preskocih).

 

 

NHL

 

Tampa-Boston w2

 

Kvota 2.20. Bruinsi su sinoc uzeli samo bod protiv Floride i ono sto je izgledalo kao gotovo sigurno playoff mesto je sada pod velikim znakom pitanja. Senatorsi im disu za vratom(samo su bod iza njih i imaju mec manje). Boston obicno igra dobro derbi meceve, dominira u seriji sa Tampom i mislim da ih vredi probati veceras, sa manjim ulogom.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...