Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nece joj uopste biti lako, mucila se i sa losijima od nje. Mozda treba vise gemova ili H2 na Halep, jebem li ga, mada Serena moze u svakom momentu da poludi i samelje sve ostale kad joj se digne :D

Link to comment

Nakon pauze od par dana

 

Nadal - Raonić 2

@2,70

 

PSG - Lorient Hc1

Sochaux - Chateauroux 1

Braga - Coimbra 1

@3,69

 

Federer - Berdych 2:0

Baghdatis - Bedene 1

Pospisil/Sock - Matkowski/Zimonjić 1

@4,20

Link to comment

Nece joj uopste biti lako, mucila se i sa losijima od nje. Mozda treba vise gemova ili H2 na Halep, jebem li ga, mada Serena moze u svakom momentu da poludi i samelje sve ostale kad joj se digne :D

Ma pobedice Serena, nego sta da ocekujemo od nase Jelene i Lisicki, verovatno vise gemova :D

Link to comment

ja ne mogu 1,20 kvotu da nađem i kažem e ovo je sigurno ovo će doći

 

jebeni orlando ubija portlanda, koga vi zajebavate drugovi. ovi se trude da gube, ovi se trude da pobeđuju i ni to ne može da se pogodi, šta koji kurac da igram. da sam hteo da se pravim pametan što inače imam običaj i da sam odigrao kontra svega sa nekim povećanim hendikepom na orlando, pokrio bi portland taj povećani hendikep već u prvoj četvrtini garantujem. 

Edited by theanswer
Link to comment

igrao sam san ant i da to čekam, tj da dođe portland, i to će biti neki jebeni egal potpisujem. a portland minus 13, aj kao loše počeli pa se vrati na minus 2 i sad bi čovek pomislio eto serije, kad ono ode na drugu stranu. pa ne znam stvarno.

Link to comment

Neverovatni promasaji na Audax Italiano-U. Catolica i ostade 1-1. Tri precke, 7-8 sansi iz peterca ili ciste kontre i corak. Ove nedelje je ovo vec treci mec, gde je trebalo pasti 10 golova, a ne padose ni ova skromna tri komada. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...