Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/1, bez pratecih tiketa(srecom te ne igram tenis, rezultati su dosta cudni; NBA tiket je ponovo bio blizu, 3 stvari prodjose, jedini fiks pade). Rosario Central je dobio mec sa igracem manje. Liverpool je zaigrao bolje u nastavku i dosao do pobede. Capitalsi neubedljivi, protiv Sabresa, odose u OT. Kingsi odigrase svoju standardnu defanzivnu tekmu, 1-0. Bolje od ocekivanog.

 

 

Fudbal

 

A, Madrid-Leverkusen w1

Monaco-Arsenal 2+

 

The Strongest-U. de Chile 3+

 

Zamora-Boca Juniors w2

Tigres-San Jose 2+

 

Herediano-Club America w2

Danubio-Corinthians w2

 

Kvote, 1.65, 1.66, 1.59, 1.86. Atletico je sigurno kvalitetniji od Leverkusena, no treba to i na terenu pokazati. Arsenal mora krenuti jako od starta, sto ce ostaviti puno prostora domacinu. U. de Chile gostuje neugodnom Strongestu, goleada u najavi. Tigres je veliki favorit, pa probah golove. Boca Juniors bi trebalo da izdominira i veceras. Potonji tiket odigrah opreznije, vidim da pada kvota na Corinthians, a raste na Club Americu.

 

 

NHL

 

Boston-Buffalo w1

Chicago-NY Islanders 5+

 

Kvota 1.66. Boston na putu da obezbedi playoff. Igraju protiv prezaljenih Sabresa.  Derbi mec, Chicago-NY Islanders, sudar vrhunskih napada. Nadam se da cu konacno uklopiti golove, ovih dana ne dolaze najbolje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Od danas se vise ne kladim. Izigram Ferencvaros domacin golovi (u oba, 3+, 4+, I2+. II2+) i posto ne moze da se igra singl u Meridianu, dodam Krakoviju 1X sa kvotom 1.01 na svih 5 tiketa. I pogodite sta se dogodilo :(

Link to comment

Prosao ovaj kombo od juce.

 

Za danas samo Zimonja/Matkovski i Halep, kvota 2,17.

 

Razmisljao da dodam Memfis ili Nju Orleans ali mi nista bas ne deluje kao sigurica (za razliku od ovog gore :D).

Edited by Zinedine Zidane
Link to comment

ZZ ja bi bio oprezan sa Halep ne igra dobro, nesto ne stima kod nje dva puta je izgubila set od igracica koje bi trebala lagano da dobija sa hendicepom.

Pliskova bi mogla da uzme bar set  a kvota je sjajnih 1.80 mada ja mislim da moze i do pobede.

Isto i Garcia bi mogla da pukne od Lisicki koja igra nestvarno dobro na ovom turniru. Pobedila je ANU sto uopste i nije neki podvig. Cim naidje na protivnicu koja se nece raspasti sama od sebe ima da potone kao titanik.

Javlja mi se da ce Peneta odigrati dobar mec protiv Sarapove i da uzima set (2.40).

 

Znaci:Garcia-Lisicki 2 (2.00)

         Halep-Pliskova Pliskova uzima bar set (1.80)

         Peneta-Sarapova, Peneta uzima bar set (2.40)

Link to comment

Hvala na upozorenju Cash, ali vec sam odigrao. Dobro igra Pliskova od pocetka sezone ali ocekujem da Halep odigra bolje nego u prva dva meca. Njihov prethodni mec je bio sa zilion brejkova ali je ipak dobila 2:0. Bumo videli.

Link to comment

iako ne igram često fudbal pokušao i isplatilo se... čekam još simona ali braniću ga ako izgubi drugi set, biće opet mala kvota na njega

 

[4/4]
1330 17-03 20:45:00 Atletico Madrid-Bayer
Konačan ishod 1 1,80
1563 17-03 20:45:00 Monaco-Arsenal
Golovi 0-3 1,41
0041 17-03 19:10:00 Berdych T.-Johnson S.
Konačan Ishod 1 1,15
0045 17-03 21:55:00 Simon G.-Berrer M.
Konačan Ishod 1 1,20

Link to comment

kad god tu potsavim moj genijalni tiket onda padnem a onaj koji ne postavim prodje...al ajde jos jednom ;d

 

 

houston under 55.5

shved over 13.5

paul under 20.5

Edited by 189-
Link to comment

Kako me jebe Donald jebeni Jang, uzeo brejk za 3:1 pa puko svoj, pa imao lepu sansu za 2:4 i spucao u mrezu i sad ce lepo i kvalitetno da se raspadne opet na svoj servis. Odlika tih solidnih igraca koji nisu bas top klasa, mogu da se raspadnu u svakom momentu..

Link to comment

kad god tu potsavim moj genijalni tiket onda padnem a onaj koji ne postavim prodje...al ajde jos jednom ;d

 

 

houston under 55.5

shved over 13.5

paul under 20.5

 

untitled.png

 

znaci mamicu ti jebem. kako sam samo popizdeo. bednik sutira 16 puta iz igre a kad mi je trebao over sutnuo je osam puta

 

asd.png

 

jebeni hornetsi ga faulirali dva puta u poslednjih 14 sekundi da ovaj konj izvede 4 slobodna i sa 3 presao granicu. kao da su imali sanse i da je sve promasio. jebem im sunce krvavo. a i glupi clippersi izgube trecu cetvrtinu sa 15 razlike taman da paul igra do poslednje sekunde.

jebem ti sunce paul nadam se da od sledece sezone neces igrati vise ni jednu playoff utakmicu. i ovako sam bolestan i nisam spavao uospte pa jos moram da popizdim zbog ovakve gluposti.

Link to comment

Fudbal 3/4, NHL 1/1, prosao i kombo tiket. Razdvojih uspesno bitno od nebitnog na fudbalu. The Strongest-U. de Chile, ekstra zabavan mec. Bilo je pregrst golova, kao sto se i ocekivalo. Boca okrenula, Tigres rutinski. CL prodje, kada sam vec pomislio da na Arsenalu nece biti drugog gola. Club America je izgubila ubedljivo, sa igracem manje. NHL, stanje redovno. Golova taman koliko treba, Bruinsi se obrukase protiv Sabresa. Dobro je te uvek igram viner, inace bih doziveo neprijatno iznenadjenje. Odlican dan. Pocetak je bio relativno obeshrabrujuci, ali je na kraju skoro sve otislo u pravom smeru.

 

 

Fudbal

 

Estudiantes-Libertad w1

Sao Paulo-San Lorenzo w1

Deportivo Tachira-Guarani 2+

 

Kvota 1.84. Nije me odusevo izbor danas. Hteo sam Barsu 3+ singlirati i odigrao bih bez obzira na 1.41 kvotu, no njima i nije neophodna pobeda za prolaz, te sam odustao na kraju(bar kada je rec o ozbiljnijoj igri). Estudiantes kao domacin, to moram probati. San Lorenzo nije za potcenjivanje. Sao Paulo ima prilicno jak tim i ovo im je bitan mec za prolaz. Deportivo Tachira-Guarani, jedini mec veceras, koji bas mirise na golove. 

Prateci tiket, Barcelona 3+, Siroki Brijeg P/K1, Partizan P/K1, Cukaricki w1, Nottingham Forest P1+, Burton 2P1+, Celtic P1+. Kvota 4.70.

 

Teski NHL parovi za proceniti. Sacekacu sutrasnje meceve.

Edited by Miljenko
Link to comment

Hajde da ispratim i ovako..

Dortmund - Juventus, Juve +0,5 @1,67

Partizan - Jagodina under 2,5 @1,95

Partizan - Jagodina AH 2 (+1,5) @2,02

OFI - Pantrakikos  AH 2 (-1) @1.7..ovo mi je u toku                                                                                

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...