Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

uplatio sam rano na irvinga over 22.5 i nurkic over 5.5.

 

prica se da ce james mozda propustiti mec protiv miamija i vec je potvrdjeno da ce lawson, gallinari i faried odmarati.

Link to comment

Iako gotivim oduvek Samantu Stosur, mislim da je zicer da ce je Peneta opeglati veceras. Em je u boljoj formi (ako izuzmemo samo dva uzeta gema ultra smesnoj Radvanskoj, to joj nikako ne ide u prilog), em sam sad pogledao H2H i ima 5:0 i sve na tvrdoj podlozi. Kvota lepih 1.75, mada se to igra tek nocas. Do tad cu da opeglam ova tri para sto pocinju u 7 - Gulbis dvojka (samo zato sto mi Manarino nije neki igrac, znamo da je Gulbis idiot i sve je moguce), Marej - Kolsrajber vise od 20.5 gemova (Nemac ozbiljan igrac, moze lako uzeti prvi set i namuciti Mareja) i kec na Busard da pojacam kvotu, to valjda nece pasti. Ostalo kasnije.

Link to comment

Procitao sam malopre da je Busar ozbiljno razmisljala da preskoci IW, da je nesto povredjena a sad je kao sve cool.

Ova COCO mi je bas simpaticna, gotivim je mnogo ali mora da pukne danas :D .

 

ZLI moze li Azarenka da dobije Sarapovu i kako ce nase devojke da prodju veceras :D

Link to comment

Ne sme ANA da pukne :cry:  ono u Meksiku je bila zajebancija, ovo ce biti mnogo ozbiljnije.Napalice se ANA da vrati Garciji za poraz u Meksiku.

 

Probaj na Samantu Stosur dosada  niti jednom nije pobedila Penetu, eto ti prilike da joj doneses srecu. :kralj:

Link to comment

untitled.png

 

na kraju sam se preznojavao zbog atlante

Ne znam sto ti je trebala kvota 1.25 bezveze mnogo gubis a malo dobijas.

Edited by Cash
Link to comment

kada sam uplacivao nisam znao da nece igrati tri startera. posle se i korver povredio. a atlanta je samo sa horfordom od startera imala +16 6 minuta pre kraja. nego su se izglupirali pred kraj.

 

1.25 je realno poklon kvota protiv lakersa.

Link to comment

Malo NBA:

Miami-Cleveland 1 (2.45)

Utah-Charlotte 1 (1.52)

Dragic over 16.5 (1.80)

GSW-LA LAkers over 210.5 (1.80)

Edited by Cash
Link to comment

Što više gledam statse Kokinakisa, sve više mislim da ću se zeznuti, ali mi osećaj govori da treba da ispratim Monaka.

 

Monaco @1,70

 

Pennetta @1,70

Link to comment

odigrao p plus na boston i filadelfiju, padne 56 u prvoj u drugoj ni 40

 

a u trećoj na 3:30 do kraja već palo 50. pusta zemljo.

Edited by theanswer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...