Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, NHL 0/1. Sreca te odigrah Dortmund viner, inace bih doziveo neprijatno iznenadjenje. Nakon serije promasaja gostiju, na U. de Chile-Colo Colo, 3+ dolazi iz penala u 94. minutu. NHL nastavlja los trend. Sinoc nije bilo sanse da provucem tiket. Rangersi lagano iskontrolisali mec. U Tampi neocekivano glupa utakmica. Bez golova u prve dve trecine; bilo je neke sanse za over, jer je 3. gol pao u 53. minutu, no kada meni treba, nema EN gola, smor. Ne mozes uklopiti kombo, nema sanse. Siri tiketi nisu bili blizu.

 

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Freiburg 2+

Monchengladbach-Hannover w1

 

Santiago Wanderers-Palestino 3+

 

U. Catolica-Barnechea 3+

 

Man Utd-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.50, 1.75, 1.50, 1.76. Wolfsburg igra dominantno, pa njih probah na golove. Monchengladbach je siguran kao domacin, te njih odigrah u fiksu. Cileanci su predstavljeni sa dva meca, koja po statistici, mirisu na golove. Santiago Wanderers-Palestino je na zalost odlozen, koliko vidim. Catolica je u usponu forme i igra protiv verovatno najlosijeg tima u ligi. Za kraj, moji protiv neugodnog Tottenhama, no to stavih u slabiju grupu. 

 

 

NHL

 

NY Rangers-Florida w1

Dallas-St. Louis 5+

 

Kvota 1.89. Rangersi su igrali nocas, ali su vise puta pokazali, da im ucestali mecevi nisu problem. Lundqvist i dalje van tima, Talbot vise nego dobra zamena. Blues imaju neugodno gostovanje. Dallas je oziveo playoff nade, nakon serije pobeda. Gosti se bore za prvo mesto ukupno i Presidents` Trophy. Obe ekipe imaju pregrst napadackih opcija, nadam se da ce ih i koristiti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja juce ujutru odigrao na Kopejansa protiv onog mladog smesnog Kineza kad je bilo 2:4 u gemovima u prvom setu, igrao mec kvotu 5 u singlu, i prekinuto zbog kise na 4:3 za Kineza i 15:30 za mog, imao sansu da napravi brejk... totalno zaboravio na taj tiket, jutros gledam rezultate da vidim sta je bilo zanimljivo sinoc kad ono proslo, okrenuo majstorcina :D

 

O1HFz6t.jpg

 

 

Posto do 7 nema skoro nista, odigrao sam jedan tiket iz ova 4 finala koja sam nasao u ponudi.

 

wKb8Ox4.jpg

 

U prvi i treci par sam prilicno siguran, pogotovo u treci, drugi onako a cetvrti je zicer ali bas mala kvota.

Link to comment

Ove dve ne bi smele da imaju vecih problema, pogotovo Halep koja je u proslom kolu izgubila prvi set od losije igracice i mislim da ce sad dobiti uz manje gemova. Dimitrov mi nije zahvalan igrac za kladjenje a jos je kvota prilicno mala, plus igra protiv Kirgiosa koji je mocan server i mogao bi lako da se dovuce do tajbrejkova a tu je sve moguce. Mozda je tu bolje 22.5 vise, bar bih ja to pre odigrao ili cak neki hendikep na Kirgiosa.

Link to comment

I ja kao Zidan cekam na brata Dmitrova, Kyrgos je napaljenko moze da poludi a moze da se potpuno raspadne. Od Wta sam igrao na nekom egzicibioznom tiketu samo na pliskovu da ce da uzme set. Sutra ima interesantnih meceva javlja mi se da Vika uzima bar set Sarapovoj, da bi Lisicki mogla da zvekne Erani. Ana bi isto mogla da se oduzi Garciji za prosli poraz.

Link to comment

Nešto za večeras

 

Muller - Sock 1

Inter - Cesena 1

@2,31

 

Marseille - Lyon 1X

Real - Levante 5+

Skopje - Cibona 2

@6,07

 

Raonić - Bolleli 2:0

Dimitrov - Kyrgios 1

Karlović - Johnson 1.set >10,5

Nadal - Sijsling >18,5

@7,51

Link to comment

Ove dve ne bi smele da imaju vecih problema, pogotovo Halep koja je u proslom kolu izgubila prvi set od losije igracice i mislim da ce sad dobiti uz manje gemova. Dimitrov mi nije zahvalan igrac za kladjenje a jos je kvota prilicno mala, plus igra protiv Kirgiosa koji je mocan server i mogao bi lako da se dovuce do tajbrejkova a tu je sve moguce. Mozda je tu bolje 22.5 vise, bar bih ja to pre odigrao ili cak neki hendikep na Kirgiosa.

Hvala Gli. Odvratio me komentar za Dimitrova i na kraju nisam bacio pare. :) Svitolina dobila 2:0 Safarovu.

Link to comment

Hvala Gli. Odvratio me komentar za Dimitrova i na kraju nisam bacio pare. :) Svitolina dobila 2:0 Safarovu.

 

Izduvao ja i na Safarovu (drugi set na nju kad je servirala na 4:5) i na Dimitrova (drugi vise od 10.5 gemova) :D Vrteo se veceras u plus par hiljada pa u minusu, pa nula.. cekao Kirgiosa i Dimitrova 12.5 vise  i na kraju kad sam video da se Kirgios povredio nakon brejka za 5:4 u trecem odigrao na Dimitrova po 3.05, kad je vodio 0:30. Kasnije branio i manje od 12.5 ali sam korektno prosao tu.

 

http://prntscr.com/6hbbj9

 

http://prntscr.com/6hbb95

 

 

Nocni za 500:

 

http://prntscr.com/6hbi0b

Link to comment

Ne znam jel mi gluplji osecaj kad padnem na nesto neocekivano ili, kao sinoc, na jebenog raspalog Stahovskog vise od 9.5 prvi set, za sta sam tacno znao da nece doci ali ipak stavio. Berdih ga otresao pre 10-15 dana na nekom turniru lagano i sinoc kontam da ce opet ali sam ipak odigrao i nista od skoro 5 hiljada. Stahovski govno i los covek.

Link to comment

Fudbal 3/3(uz jednu kvotu 1, odlozen mec u Valparaisu, zbog onog nesretnog pozara), NHL 0/1, prodjose okrnjeni kombo i sistem sa golovima(U. Catolica 5+), te prateci tiket(NBA, kvota 10.45). Fudbal sam dobro probrao. Lagani 3+ prolazi, na Man Utd i U. Catolica, Wolfsburg dao gol za prolaz u zavrsnih 15 minuta. NHL i dalje nepogodljiv. Allen SO nocas, na golu Bluesa, neverovatno. Odlican dan, na kraju balade. Imam tri tiketa sa odlozenim mecom, Santiago Wanderers-Palestino, no malo cekanja nece smetati.

 

 

Fudbal

 

Rosario Central-Temperley w1

Swansea-Liverpool w2

 

Kvota 1.70. Razmisljao sam o Fiorentini i Romi, no igraju utakmicu EL u cetvrtak, te ih nisam dirao. Roma ima neverovatan broj neresenih rezultata, na poslednjih 10 meceva(8/10), pa je i to razlog vise za preskociti. Rosario je mnogo ozbiljnija ekipa od gostiju, dok Liverpool ima fenomenalan niz bez poraza, u domacem prvenstvu.

 

 

NHL

 

Buffalo-Washington w2

Los Angeles-Arizona w1

 

Kvota 1.67. Capitalsi su sinoc dobili Boston i imaju finu prednost, u odnosu na prvi tim ispod crte(7 bodova), no Ottawa ima 2 meca manje, pa Washington ne bi smeo prosipati bodove. Kingsi su i dalje van playoof mesta na Zapadu. Bod su iza Winnipega i imaju mec manje. Igraju protiv tima, koji se odlucio za tankovanje, nakon All-Star pauze, te je pobeda imperativ.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja cim sam krenuo NBA da igra neozbiljno(mali ulog, 4 para), prodje tiket lagano(Westbrook i Harden vise, Houston P>104.5, San Antonio H1(-8.5)). Ove zagrade, kao na ispitu iz matematike. :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...