Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 = +1,60 

 

Dabl @1,57  :thumbsup: 

Halep

Valencia

 

 

Zahlavova-Strycova @1.65  :thumbdown:

 

 

Fucsovics @1.50 za dvostruki ulog  :thumbsup:

2/3 = +0,57

 

Dabl @1,68

CZV

Gulbis

Link to comment

Bio do kladze i rekose mi da ceo grad igrao 2 na Jagodinu i 2&3+. U Sokeru kvota na 2&3+ bila 21 i ja konj idiotski ne uplatim 100 kinti cisto da ispostujem.

Link to comment

Bio do kladze i rekose mi da ceo grad igrao 2 na Jagodinu i 2&3+. U Sokeru kvota na 2&3+ bila 21 i ja konj idiotski ne uplatim 100 kinti cisto da ispostujem.

Da li je realno da je kompletan sport u Jagodini namešten? Skoro je izletela ona priča kod Tegeltije o basketu, drugar mi posle ispričao da su po gradu znali ponekada i okvirnu razliku na nekim mečevima... sada fudbal prolazi lagano.

Mislim, javljaj ranije ako je već tako javno, a niko ne odgovara za to. [emoji1]

Link to comment

Radaru sta kazes da Townsed uzima set Stosur kvota 1.95.Stosur nije u dobroj formi a Townsed je jako zajebana.

Dobra je to kvota za set, mada ni ova klinka ne briljira ove godine (po statistici, nisam je gledao). Doduše vidim da je u svakom meču ove godine odigrala po jedan tie break, tako da je uvek bila bar blizu osvajanja seta. Mislim da i Monaco ima šanse večeras, prvenstveno zbog toga što će ovo Čiliću biti prvi meč ove godine, ali ja ću preskočiti oba meča. Za danas najverovatnije samo Gulbis.

Link to comment

Jebo me mrtvi Galatasaraj da me jebo :frust: 2-0 vodili slepci da bog da se ugasili.

 

Posto Valjadolid vodi sa 3:0 i ja padam samo na Galatasaraj. A izaso sam kad je bilo 2:0 i racunam to ce rutinski da zavrse. :isuse:

Link to comment

Bravo za Andreu Petkovic, jebace me jubilarni 3976. put do sad i moram i dalje da je forsiram cim uhvatim dobru kvotu uzivo. Najgora teniserka za kladjenje, i to ubedljivo, ovakve uspone i padove u toku meca nema nijedna druga.

 

Za veceras mi je zanimljiv mec Kornet - MekHejl, ne znam zasto je tako velika kvota na dvojku. Mala Francuskinja mozda jeste bolja igracica generalno ali na betonu u Americi je MekHejl sasvim korektna, a ima i pobedu u jedinom medjusobnom susretu do sad, i to bas na betonu. Odigrao singl za hiljadu po kvoti 3 a na tiket ubacio h2+4.5, mislim da ce uzeti bar set i pokriti hendikep a moze se desiti i da dobije ubedljivo pa zato nisam igrao vise gemova ni na jedan tiket. Od ostalih parova mi je zicer Isner - Melcer vise od 9.5 prvi set (1.45) i od 22.5 ceo mec (srednja granica je 23.5 ali sam spustio za gem, dosta je velika razlika nekad), Ima jos nekih kao zicera ali me mrzi da pisem vise, pogotovo sto mi je sinoc vec prosao nocni sa 4 para i sanse da se to ponovi veceras su skoro pa ravne nuli.

Link to comment

turner over 10.5. stevens je rekao pre jucerasnjeg meca da ce napad bostona vise ici preko njega bar dok se ne vrati thomas. juce je sutnuo 20 puta i imao 30 poena. 

gs over 109.5 protiv nyk.

Link to comment

Mogo bi Gsw da unisti nyk sa plus 20 kvota 1.85.

 

Zli brate i meni je Petkovicka iscupala zivce hiljadu puta na koju foru je ona u top 10 a uvek ispada u prvom kolu to nikome nije jasno. A i Jelena je isto tezka za kladjenje jebo me pas me jebo sto sam se kladio na nju. Bolje da sam se kladio na onu malu Coco wandewege pa kud puklo.

Link to comment

turner over 10.5. stevens je rekao pre jucerasnjeg meca da ce napad bostona vise ici preko njega bar dok se ne vrati thomas. juce je sutnuo 20 puta i imao 30 poena. 

gs over 109.5 protiv nyk.

 

gs dosao nakon tri cetvrine. ubacili 111 poena.

na kraju sreca sto sam zakasnio za turnera. nadam se da niko nije prepisao.

umesto turnera odigrao keceve na utah i memphis i dosao tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...