Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam posle kontrirao samom sebi i odigrao Fisa +1.5 treci set. Vodi 5:4 i Harison servira, treba mi samo da udje u tajbrejk.. ako i ovo padne, potopice me lepo njih dvojica :D

Link to comment

Pošto je Memfis ubacio 33 u prvoj četvrtini  (Miljenko, živ ti tiket), mogao je Green ubaciti i više od 5  <_<

Ja se oprostio od tog tiketa. Nece izdrzati ceo mec u ovom sastavu. Bitnija su mi ova dva tiketa, gde cekam River Plate, odnosno St. Louis(Pittsburgh vodi 4-0), jer mi to sve treba i za kombo. Tu je i jedan "putujuci"tiket, koji je preziveo dnevni deo, no docekace ga vec neki NHL.

Link to comment

ne može bogotac da me ubedi da je normalno da džef grin ne šutne nijednom za celu drugu četvrtinu. nijednom. boli ga baš kurac. koja smejurija jbt.

Link to comment

odavno mi neko ovako nije zavukao kao gospodin grin. svaka mu čast. 

 

u stvari svaka im čast, fantastično su ovo odradili. a mi uvek kao ovce nasednemo :)

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, NBA 0/1, prosao je i okrnjeni kombo(dve kvote 1). Dabl sa golovima je dosao lagano. Zenit rutinski, no River je odigrao jos jedan neresen mec, te mi je smanjio kvotu. Sta tek reci za NHL, gde Blues nisu uspeli dati gol, protiv mediokriteta iz Philadelphie. Malo je falilo da i na Pingvine bude kvota 1, posto su dozvolili povratak Oilersima, nakon 4-0 vodjstva. NBA nisam mogao provuci, nema sanse. Putujuci tiket je poginuo na Red Wingsima. Nikada nisam razumeo poraze, protiv timova koji su van playoff slike, u zavrsnici sezone. Usrani Bobrovsky, koji se djavo trude ovi iz Columbusa. Na kraju je plus bio mali, u odnosu na ono sto sam ocekivao, na osnovu razvoja rezultata. Tja, cela godina je takva, metiljava, od starta. Zadnje je vreme doslo, kada ja samo na fudbalu , imam pozitivan ucinak u kontinuitetu.

 

 

Fudbal

 

Aberdeen-Motherwell 2+

Valencia-La Coruna 2+

O` Higgins-Iquique 3+

 

Kvota 2.49. Aberdeen i Valencia su dominantni domacini, te tu probah 2+. Cileanci igraju dva meca danas. Nublense nije previse efikasan, te je prvi par otpao u startu. O` Higgins ima 3+, na 6 od prethodnih 10 meceva, Iquique 9/10. Iquique ume da da gol, na gostovanjima, a primaju jos vise, pa sam na kraju odigrao 3+.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Ottawa w1

Washington-Dallas 5+

 

Kvota 2.00. Senatorsi imaju odlican trend nastupa, no mora i tome doci kraj. Ovo im je treci mec u 4 dana. Nocas su okrenuli 0-2 u Montrealu, ponovo igraju protiv kvalitetnije ekipe i ocekujem da Islandersi iskoriste umor protivnika, za stabilizaciju forme. Dallas igra zanimljive, efikasne meceve i dalje. Nadam se da ce primorati Capitalse, da zaigraju otvorenije.

 

 

NBA

 

Denver-Golden State H2(-4.5)

Portland-Detroit H1(-5.5)

Westbrook >29.5

 

Kvota 5.04. Kako NBA sasavo dolazi, ovakvi tiketi su jedino sto mi pada na pamet, da ne bih zavrsavao u minusu. Golden State i Portland u hendikepu, te Westbrook, na koga je malo pala granica.

Link to comment

ne znam kako da planiram dan sa ovim neočekivanim plusem. koliko će im trebati vremena da skontaju da nije džef grin dao 13p nego džamajkl grin?

Link to comment

Ja sve igram ujutru, posto izbegavam igranje preko racuna, jer umem da izdivljam, kada igram tako. Batalicu ih potpuno, kako su krenuli sa ovim tumbanjem postava.

Link to comment

ah. razumem. i ja sam poceo da divljam i kada sam video da to ne vodi nikuda igram mnogo disciplinovanije. igram u 95% slucajeva nba ligu. to najvise pratim, najbolje su kvote i realno najlakse za pogoditi.

 

gde da prestanes. tek ce sada playoff tu ce se najlakse pogadjati. overi na vodece igrace u ekipi i underi na utakmice.

Link to comment

Da, kada krene playoff, igracu uglavnom igrace i nema nerviranja. Pod bataljivanjem sam mislio, da ne igram ovaj period do doigravanja. Ili da odaberem par overa, na timove/igrace, cisto za ispratiti. 

Pocetkom aprila krece MLB(5. igraju Chicago Cubs-St. Louis). Nadam se da cu tu biti uspesan, kao i ranijih godina. MLB i NHL poznajem najbolje, mada je bilo i boljih sezona sa potonjim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...