Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

gde imas ovo meridian?

 

 

ja odigrao thiema. 

 

aha meridian

 

ovde čekamo barsu

 

0790 12-03 18:00:00 BC Nizhny-Laboral Kutx

Pobednik W1 1,91

0786 12-03 20:45:00 Barcelona-Maccabi T.A.

Uk. Poena![154.5] Više 1,60

 

a ovde ne čekamo ništa :D

 

0790 12-03 18:00:00 BC Nizhny-Laboral Kutx

Winning Margin 1-6 2,60

0001 12-03 18:00:00 Zenit-Torino

Konačan ishod 1 1,71

 

a ovde brat jangara će valjda zakucati jednom u nastavku

 

[1/1]

0838 12-03 19:00:00 Young P. (GAL)-12.03.2

Igrač Poena(9.0) Više 1,85

Link to comment

Dosli mi Niznji h1, Zenit 1, Bertans +, Dzenkins + i sada cekam Volfsburg 1.

 

dobijaju vuci, ja hteo na 0:1 da igram al mi bila mala kvota 2,8

Link to comment

To ce zakopati mnoge :(

vazno da Wolf vodi :lala:

 

steta za Bobija :cry:

 

Knapova glupaco idi ukurac  kod 5-6 odigrao po kvoti 2.40 da ce dobiti drugi set servira i vodi 40-0 i krava ne dodje ni do TB :frust: :frust: :isuse:  uzas jebeni

Edited by Cash
Link to comment

jbg... igrali su na kraju i guler i pocius, nije trebao navodno nijedan da igra.. mada se moglo pretpostaviti da će igrati. baš da igraju sa 8 igrača u rosteru od toga 2 iz podmlatka.... šteta za bobija ako ništa, da je bar bio neki blizu egal ubacio bi lagano preko granice..

Link to comment

makabi ne može slobodno da pogodi, imaju nekih 50 posto

 

došlo na kraju bez obzira na tragične penale makabija. mislim da je i sudija igrao over jer je zadnji napad svirao neki bezvezni faul za barsu da dođe over i po normalnoj granici. meni je došlo napad pre toga.

 

odigrao čisto da ispratim troickog, lajovića i da vazlan uzima set matoševiću, tj bolje reći da matošević izgubi jedan set po kvoti 1,42. možda sam trebao biti hrabriji i da odigram čistu dvojku. hteo sam i de bakera protiv niminena ali odustao, vidim da već ima brejk viška dok je lajović izgubio servis u prvom gemu.. ne sviđa mi se nešto ponuda a i kvote su jadne. hteo da odigram brengle i onda vidim 1,22 kvota. sramotno.

 

dok sam ovo pisao lajović vratio brejk :)

 

ako slučajno dođe ovaj tenis i green ispoštuje noćas biće ovo najbolji dan u zadnjih godinu dana sigurno, ako ne jbg, bar smo se igrali :)

Edited by theanswer
Link to comment

Zato ja nemam vise nista na racunu a jos pre mesec dana sam imao 150 eura. Za kraj me danas ukopala Zvonareva i izbila mi poslednje evre. Odustacu od live kladjenja na neko vreme, visoko poletis a kad padas padas do kraja.

Link to comment

Ja na lajvu u zadnje vreme napravim za 3-4 dana 10 hiljada dinara plusa strpljivom igrom a onda to puknem za par sati :D Sad imamo zanimljiv mec, Mardi Fis se vratio posle duge pauze i igra protiv Harisona. U prvom setu gubi 4:5 i bice verovatno 4:6, sto je dobar otpor, ali mislim da ce u drugom popustiti. Treba igrati makar -1.5 na Harisona i drugi, tesko da je Fis u kondiciji da igra sa Harisonom egal, ipak je ovaj dosta mladji i sasvim dobar na ovoj podlozi pa mislim da je to zicer. Ocekujem mozda i dva brejka i odigracu svakako i h2-1.5 i manje od 8.5 gemova, jer je na ovo drugo jaka kvota.

Link to comment

Imam sad cistvu dvojku set na Harisona, i to dva puta. Na 3:4 i brejk loptu za Fisa, i za jaci ulog od prvog sad na 4:5. Ovaj se povampirio ali valjda ce se smiriti sad, dosta mu je i castan poraz u dva seta, nije se obrukao bar :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...