Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Mozzartu je ponuda za igrace, posebno data u padajucem meniju, pored ponude za fudbal, tenis i kosarku. Kod njih mozes vezati nekoliko igraca i recimo over za isti mec, dok u Meridianu to ne moze da se odigra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jel Meridian ne dozvoljava da se veze vise igraca sa jedne utakmice? A mozart dozvoljava? U mozartu ne vidim na sajtu tu ponudu... pomozite :)

 

ne dozvoljava pas im mater na današnji dan. a tek što ima x na poene igrača o tome bih tek mogao da pričam 5 dana

 

elem, imam neki osećaj da će nižnji da pregazi kuću.

Edited by theanswer
Link to comment

Da, bas nekorektno.

 

Odigrah na jace Ercega vise, granica 15 (bila 13) i malo manje Bobija vise na 16. I dubl njih dvojicu. Takodje u slobodnoj i Bobija na 22.5 vise, dadose mi samo 3 kvota, al to sam sitno.

 

A pre toga Rosenborg domacin golovi: u oba, 3+ i 4+ (2.05, 2.5 i 5). Inace izbegavam prijatlejske meceve, pa ne znam sta mi bi sad. I evo za prvih 20 min imaju 1 sut van okvira gola

Link to comment

miljenko, nadam se da nisi odigrao na memfis, ne igraju konli,gasol,alen i rendolf

 

u meridianu i dalje nude Grina po 12,0 valjda će dati 13 bez ove četvorice, treba što pre odigrati, ja sam malopre odigrao

Edited by theanswer
Link to comment

miljenko, nadam se da nisi odigrao na memfis, ne igraju konli,gasol,alen i rendolf

 

u meridianu i dalje nude Grina po 12,0 valjda će dati 13 bez ove četvorice, treba što pre odigrati, ja sam malopre odigrao

Hehe. Jesam, jos jutros. Tada je najveci hendikep na njih bio 3.5. Video sam da je preko dana hendikep skocio, pretpostavih da postoji razlog. NBA vec neko vreme igram opreznije, pa ni veceras nisam forsirao. Ima povreda i odmaranja igraca i kod MLB timova, no kod njih se to zna dosta pre pocetka meca. Smorise u NBA sa tim.

Link to comment

rudez je 6.5 u maxbetu. opet ce verovatno startovati, sutira samo za tri. u prosloj utakmici je dosao vec posle 5 minuta. dao je ukupno 17 poena. ispostovao sam ga veceras.

Link to comment

nikad lakše pare, burazer iz galate nije ni skočio

 

0898 12-03 19:00:00 GAL/CZV-First Attack

Duel 2 1,75

Usao si u seriju dobro pogadjas, jel planiras da odigras sta od tenisa sad dok si vruc :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...