Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ko je jebeni Janik Harfnman i zašto neće da izgubi?

 

Idemo dalje.

 

Ko je jebeni Brajan Fratanđelo i zašto neće da izgubi?

 

 

Navikni se da ces u ovom americkom delu sezone stalno postavljati ovakva pitanja :D Ima mnogo tih likova sto igraju dobro na betonu a igraju samo u Americi, osim toga ih nema nigde. Ja sam cekao Fratandjela dvojku po 2.63 uzivo ali nisam branio i ispao debil, mada sam nesto sitno u plusu veceras ali sam dileja svakako, a i on je jer nije iskoristio 3-4 mec lopte.

Link to comment

Jako se jedem sto nemam mogucnost da branim Boku i Ameriku MG. I jedne i druge sam igrao domacin u oba, dom 3+ i dom 4+. Obe su 2:0 na HT (Boka tek 27.min) i odlicne su kvote da nece dati i treci. Al ne rade dusmani, a ja na racunu nemam nista.

 

 

Valjda ce ipak izaci na dobro, ali imam ocajan predosecaj :(

Edited by Timmy
Link to comment

Navikni se da ces u ovom americkom delu sezone stalno postavljati ovakva pitanja :D Ima mnogo tih likova sto igraju dobro na betonu a igraju samo u Americi, osim toga ih nema nigde. Ja sam cekao Fratandjela dvojku po 2.63 uzivo ali nisam branio i ispao debil, mada sam nesto sitno u plusu veceras ali sam dileja svakako, a i on je jer nije iskoristio 3-4 mec lopte.

 

Ma idi, odigrao sam 4 tenisa, najveća kvota 1,28, sve ukupno nije ni 2 kvota al za malo jači ulog, čekam još 1 par aj da ne ureknem..ali već se bio oprostio od Ćorića, kad ono okrenu nekako, ne zna ni on kako. Jedino me je De Baker ispoštovao da dobije lagano 2:0 a na njega je bila ta 1,28 kvota

Edited by theanswer
Link to comment

Na kraju je prošlo, čekao sam Berera..

 

Ceo dan gledam Majami-Bruklin 193,5 pa 195,5 i na kraju kad sam stigao da odigram ono 200,5 i ne odigram. I naravno dolazi komotno over.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Chelsea nije uspeo da odbrani 1-0, sa igracem vise, no kako su igrali, nisu ni zasluzili. Bayern rutinski, za dosta manju kvotu na kraju, no bolje i to nego pad. Boca lagano do 3+, jos pre poluvremena. NHL ne mozes uhvatiti ni za glavu ni za rep. Anaheim je poveo 2-0, vec u 3. minutu, nakon sto je Getzlaf realizovao dve izgledne situacije. Zatim je usledila neocekivana kanonada domacina, tja. NBA klasika, nakon pogodjenog tiketa, usledili su glupavi rezulatati. I dalje mi nije jasno, kako ovaj Boston dobija meceve. Izgledalo je da ce kombo proci, no Ducksi se pobrinuse za suprotnu situaciju.

 

 

Fudbal

 

Zenit-Torino w1

Juan Aurich-River Plate w2

 

Wolfsburg-Inter 2+

Villarreal-Sevilla 2+

 

Kvote, 1.49, 1.59. Torino je prijatno iznenadio do sada, no ne bi trebali imati vece sanse, protiv jake ekipe Zenita. River Plate bez pobede, nakon dva odigrana meca, te je vreme da pokazu, zasto su jedan od glavnih favorita, za osvajanje Copa Libertadores. Drugi dabl cine potencijalno efikasni mecevi.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Edmonton w1

St. Louis-Philadelphia w1

 

Kvota 1.67. Pingvini i dalje imaju problema u napadu, pa ovo deluje kao zgodan trening mec. St. Louis je pre par dana izgubio na gostovanju protiv vecerasnjeg protivnika i ne verujem da ce ponoviti onako los zavrsni period.

 

 

NBA

 

Washington-Memphis H2(+3.5)

Utah-Houston H2(+3.5)

 

Kvota 2.84. Memphis i Houston su porazeni nocas. I dok su Rocketsi imali neugodno gostovanje, Grizzlies se obrukase, protiv Bostona.  Ocekujem da Memphis odigra bolje, dok Rocketsi dominiraju u sezonskoj seriji protiv Jazza.

Link to comment

Bechri @1.85  :thumbsup: 

 

Daniell @2.00  :thumbdown: 

 

 

Dabl @1,89  :thumbdown: 

Tomljanović

Bayern

1/3=-1,15

Bilo je mučno gledati Tomljanovićku sinoć.

 

Flipkens @1,55 za dvostruki ulog

 

možda i Monaco @1,50

Edited by radar
Link to comment

možda ja nisam do sad primetio ali konačno je meridian počeo da ubacuje i margine za pobedu za sad 1-6, 7-12 i 13+ kao i 10+... sad nude i point range takođe za ukupno poena

Link to comment

ercega. ako ga bude bolela patka. ima mečap sa mitrovićem i tejićem, ubacio je 30 plus kad su igrali tamo. igraj marjanovića over, ovi su tanki da tanji ne mogu biti pod košem.. šta znam, jang ili karter bi morali nešto ubaciti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...